IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    Пазарене по американски.Тези дни в САЩ всичко е безплатно по магазините.
    Това е антикризисна правителствена политика на тръмпи.

    Коментар


    • Гениален укираински туит: "Украйна много искаше да стане като САЩ. Обаче се случи обратното - САЩ стана като Украйна" )))

      Коментар


      • Пазарене по американски.Тези дни в САЩ всичко е безплатно по магазините.
         
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Египетските фараони пишели на македонски

          Нещо повече – научните работници от Скопие „разкриха“ мистерията на йероглифите и кирилицата върху Розетския камък

          http://www.desant.net/show-news/2012...mGbs4VkZ1mHKcE

          Коментар



          • Коментар


            • Родителска среща...

              Класната се обръща към майката на 15-годишната Марийка:

              - Доста съм притеснена за вашата дъщеря, госпожо!
              - Защо? - пита майката.
              ​​​​​​​- Имахме час по сексуално възпитание. На всички момичета дадох по един банан и презерватив, като им показах как да поставят презерватива. Майка, обаче - първа се справи със задачата!
              - Кое тук е притеснително? - недоумява майката - Вашата демонстрация - очевидно - е помогнала много!
              ​​​​​​​- Но аз изобщо не съм показвала поставянето на презерватива с уста!

              Коментар



              • Коментар


                • Култов джаз бар провежда конкурс за най-добър изпълнител, който да бъде назначен на работа. Събира се тълпа от музиканти.
                  Поредният изпълнител е стар черен човек. Сяда зад пианото и обявява:
                  - Песента се казва " Ще те чукам цяла нощ!"
                  Свири възхитителен блус, след края на който половината музиканти се събират нещата и си тръгват, а другата половина плачат от вълнение!
                  Старият негър казва:
                  - Следващата ми песен се казва " Смучи ме, кучко, докато не свърша!!!"
                  И свири още по-яко, от което останалите музиканти единодушно отказват да участват в състезанието.
                  Управителят на бара, който е председател на журито обявява:
                  - Вземаме ви, при условие че когато изпълнявате вашите композиции няма да обявявате имената им, защото те са малко... ммм.. шокиращи.
                  - Да, не е проблем. - съгласява се черният музикант.
                  Върви поредното изпълнение в препълнено заведение, негърът явно разсеян, е забравил да се закопчее и пенисът му стърчи от панталоните... Сяда зад пианото и започва да свири. Управителят на бара забелязва този гаф, приближава се до изпълнителя, накланя се и с тих глас казва:
                  - Хуят ти стърчи навън, знаеш ли?"
                  Негърът:
                  - Какво?!! Дали я знам?! Та аз съм авторът!


                  Коментар


                  • Коментар










                    • Дънките никога не излизат от мода, а и дюкянът се отваря леко еротично..















                      Коментар


                      • гледам, че повечето инвеститори ползват шофьори (което е похвално) ........ в противен случай, не знам, как още са живи
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Прибира се един ден Асан и вика на Айшето:
                          - Айше, ща сменям!
                          - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                          - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години...
                          ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят... ща сменям!
                          Амбицирала се Айшето записала курс в ИЧС-то... за 6 месеца научила 3 езика. Прибира се пак една вечер Асан и пак почва:
                          - Айше, ща сменям!.
                          - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                          - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години...
                          ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят...
                          ем с више образование тва Икономика тва Математика... няма начин, ща сменям!
                          Амбицирала се Айшето, записала УНСС, изкарала 4 години
                          икономика, счетоводство, висша математика и всичко.Прибира се след няколко дни Айшето и от вратата:
                          - Асане, ща сменям!.
                          - Що ма, Айше, ш'ма сменяш?
                          - Днес как си седя в офиса и се ровя в Интернет и чета статия
                          Средностатистическия европеец е с 2 см по-надарен от теб
                          Вкарвам данните в екселската таблица, задавам формулата
                          и какво излезе? Цели 62 километра съм недоебана...

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Двама си говорят в бара.

                              - Пък вчера какво парче забърсах! Краката й - направо от сливиците растат!

                              - Изтрябвала ти е! Представи си я след 40 години - изкуствена челюст на патерици

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                И не разбираш правилника. Може па и да не знаеш. Или ти липсва четене с разбиране.
                                Иначе ме кефи как мигача е по силен от камиона и водача .
                                Ако дам мигач на дясно, а завия на ляво губя ли правата?

                                ако дадеш мигач на дясно, но завиеш наляво - рискуваш да те натресе автобусът, който е с предимство. Той няма да очаква, че завиваш наляво. (можеш да изгубиш единствено правото на живот..., да не се случва!)

                                Иначе, ясно е, че (да повторя) - направлението на пътя с предимство е САМО надясно - за товарния автомобил (червен) и се определя безалтернативно от табела Т13, която е налична под всеки знак на кръстовището.

                                Толкова спокойно обяснявам фактите, като почнах още през нощта...

                                Коментар

                                Working...
                                X