IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts













  • Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист, специализиран в политическата сатира.












    Коментар


    • Punch Almanack за 1951
      Лондон, Великобритания, 1951 г.

















      Коментар

























      • Коментар


        • Иванчо много обичал математиката. Един път събрал целия клас и го извадил.

          Коментар


          • -Господин психолог,всичките ми познати ме смятат за идиот! А аз самият се мисля за интелигентен!
            Може ли да ми зададете някакво въпросче,от която да се разбере ясно - умен ли съм или съм тъп?
            - Да,разбира се! Ето:
            Капитан Кук предприема три морски експедиции.
            При една от тях - той загива! При коя от трите по-точно става това?
            - Оф...господин психолог,може ли друг въпрос,че специално с историята съм зле!

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	118205392_3388185961212889_7123508555991183653_n.jpg
Views:	1
Size:	11.3 КБ
ID:	3641934

              Коментар




















              • Роджър Блачън (1941)
                Марсилия, Франция









                Коментар


                • Гешев хвана КОРОНАВИРУСА, но след това адвокат Хаджигенов го защити и съда го пусна на свобода ......

                  Икономиката спря и сто и петдесет хиляди държавни служители останаха само на едната заплата ....

                  Коментар


                  • Влиза един мъж в бар за ловци и казва: - Готов съм да се хвана на бас с всеки, на бутилка водка, че ако съм със завързани очи и ми донесете убито животно, мога да позная какво е животното, на колко години е, и с какво е убито. Ловците се навили. Завързали му очите и носят едно убито животно. Човекът го опипал и казва: - Елен, три годишен убит с двуцевка модел..... Бурни аплодисменти, подават му бутилка водка... Изпил той бутилката и пак му завързват очите. Носят ново животно. - Дива патица, на 7 месеца, убита с дребни съчми номер .... Пак бурни аплодисменти и нова бутилка водка. Това продължило до късно през нощта. Човекът се насвяткал и незнайно как се прибрал в къщи.... На сутринта се събужда и не може да си спомни нищо. Пита жена си: - Кво става, къде съм бил снощи? Жената сърдито отговаря: - Не знам къде си бил и какво си правил, обаче цяла нощ си държиш ръката между краката ми и викаш: "Таралеж, 40 годишен, убит с брадва по главата!!!

                    Коментар


                    • Шефе,заплатата ми е като възбудена жена!
                      -В какъв смисъл?
                      -А я пипна,а е свършила!

                      Коментар


                      • Изтръпнат ли ти краката, гаси телефона и излизай от тоалетната

                        Коментар


                        • И НА МАФИЯ НЕ СЛУЧИХМЕ - В САЩ ОТ ПУСТИНЯ НАПРАВИХА ЛАС ВЕГАС, У НАС ОТ ПЛАЖОВЕ - ПОДПОРНИ СТЕНИ!!!

                          Коментар


                          • ДНЕВНИКЪТ НА ОБИКНОВЕНИЯ ГРЪК
                            - Днес станах в десет часа. Това малко ме разстрои - никога не съм се събуждал толкова рано, май трябва да посетя личния си лекар.
                            Излязох на терасата, половин час пих кафето си и четох вестници, после поех за работа.
                            Карах колата с отворени прозорци, за да мога своевременно да указвам на другите шофьори грешките им. Не е много приятно и често срещаш неразбиране, но няма как - това е дълг към обществото.
                            След около десет километра шофьорът на една кола ми отстъпи предимство. Опитах се да си спомня дали не е някой мой роднина, но не успях. Може пък да се е припознал човекът.
                            В 11:00 бях пред офиса и отключих вратата; колегите все още ги нямаше. Направих си още кафе и влязох в Мрежата, за да се оплача на всички колко зле живеем тук.
                            Всъщност, аз работя в Министерството на околната среда и оглавявам отдела за опазване на луната. Никак не е лесно, да ви кажа. Мине се не мине година и току някой прати я сонда, я цял луноход. Тогава ние с колегите излизаме вечер пред Министерството (естествено, плаща ни се извънреден труд за стоене до късно) и с един бинокъл гледаме към луната. Ако забележим боклук, информираме Външно министерство да направи протест пред съответната страна.
                            Работата е трудна и неблагодарна, но все някой трябва да я върши. При това в отдела сме само десет човека, а луната е много голяма. Но поне плащат добре.
                            Час по-късно колегите се обадиха, че вече е време за обяд и те ме чакат в близката таверна. Заключих офиса и тръгнах пеша по улицата.
                            Малко по-нататък група анархисти хвърляха камъни по витрината на една банка. Опитах се да ги заобиколя, но те ме попитаха дали ме е грижа изобщо за бъдещето на Гърция. Грижа ме беше и затова и аз хвърлих едно паве.
                            Колегите вече пиеха второ узо. Присъединих се към тях, после хапнахме и накрая играхме сиртаки. И докато се усети човек, то работното време свършило.
                            Върнах се в офиса, заключих и се прибрах в къщи. Жена ми се оплака, че вече трети ден вечеряме в къщи, така че се наложи да я изведа да хапнем навън. Над терасата на ресторанта грееше пълна луна и съпругата ми отбеляза колко е красива, но аз я помолих да сменим темата.
                            Човек ако почне и вечер да говори за работа...


                            Коментар


                            • Попитали един известен професор по математика:
                              - Ще гласувате ли на предстоящите избори?
                              - Не, разбира се! Имам си по-важни занимания – отвърнал той.
                              - Но защо? Това е ваш граждански дълг! Вие сте обществено значима личност!
                              - Знаете ли – отвърнал ученият, – аз съм математик и изчислих, че вероятността моят глас да повлияе на нещо, е близка до нулата.
                              - Но какво ще стане, ако всички се покажат такива „умници” като вас? Изборите ще пропаднат!
                              - Знаете ли… аз съм математик. И изчислих, че вероятността в нашата страна да се намерят толкова много умни хора също клони към нулата!..

                              Коментар


                              • Френският крал се разболял от венерическа болест.
                                Идвали разни лечители, но никой на можел да помогне. Накрая наредил да доведат при него Нострадамус.
                                Прегледал го той – навсякъде язви, яко тече!
                                - От какво съм болен?
                                - Не знам, но усещам, че след двеста години, учените хора ще го нарекат сифилис.
                                - Има ли лечение?
                                - Не съм сигурен, но ми се струва, че ако намерите стогодишна девица и правите с нея с*кс през шест часа, 10 дни наред, болестта ще си отиде.
                                С много зор, кралят намерил девица на възраст и започнал терапията. След десет дни – Чудо, наистина бил излекуван. Отново се срещнал с Нострадамус.
                                - Браво лечителю! Помогна. Но как се нарича това лечение?
                                - Не знам, но усещам, че след четиристотин години, учените ще го нарекат пеницилин!


                                Коментар

                                Working...
                                X