IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Как се нарича журналистка от агенция ПИК?

      ъъъъ ПИКлааааааа
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар



      • От брифинга на МВР днес...

        В сградата на МВР:
        Бойко Рашков: От къде сте вие?
        Неква: Пик
        Бойко Рашков: Какво?
        Неква: "Информационна агенция" Пик
        Бойко Рашков: Аз мисля, че казах тука само журналисти да има...

        Коментар


        • Коментар


          • Доста смях с този като за четвъртък

            https://www.youtube.com/watch?v=aoqN...nnel=MoneyPlus

            Коментар


            • Гарабед се прибира вкъщи. Заварва жена си в леглото с Киркор и започва да крещи: " Ти ма, от калта те измъкнах, човек те направих! Ти, бе, от калта те измъкнах, човек те направих! И престанете, когато ви говоря!"..

              Коментар


              •   ИСТИНАТА И ЦЯЛАТА ИСТИНА ЗА ГЪРЦИЯ!  И КАК ЩЕ СЕ СПАСЯТ! Ципрас се бе излегнал на стола и разсеяно изучаваше тавана на стаята. Положението...

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Снощи валя 3 мин. или както казват мъжете цяла нощ.
                    Ох. Друго е, да ти рекат "Айде почини си, че ми изгоря..."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                      Истинската плоча, ако на някой му е интересно: https://www.google.bg/maps/place/57%...3!4d39.8919667
                      Благодаря, Пончо.... "Умом Россию не понять…"

                      Коментар


                      • Снощи валя 3 мин. или както казват мъжете цяла нощ.

                        Коментар


                        • Вървяла по улицата девойка, а след нея младеж, който непрекъснато й правел комплименти. Девойката твърдо решила да не се обръща, но когато чула: "Ах, какви големи, хубави зъби имаш!", не издържала, извърнала глава и попитала:
                          - Кажи ми само, как позна за зъбите ми, без да си ги виждал никога?
                          - Ами, като гледам какъв задник си отпрала - това с лоши зъби не можеш да го постигнеш...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение



                            Днес отбелязват 227-ма годишнина....
                            Истинската плоча, ако на някой му е интересно: https://www.google.bg/maps/place/57%...3!4d39.8919667
                            Last edited by Poncho; 24.06.2021, 21:54.

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	204232392_1460435047635679_3624973276128191768_n.jpg
Views:	1
Size:	77.8 КБ
ID:	3775471

                              Днес отбелязват 227-ма годишнина....

                              Коментар


                              • Един пияница се оплакал на приятеля си:
                                -Свърши се вече с моето пиене! Жената взе сурово решение!
                                Всяка вечер,когато се прибирам ще ме подлага на тест. Първо трябва да й дъхна през ключалката. И ако й замириша на алкохол - никакво пускане вкъщи. Направо - ще спя на стълбите!
                                Другият му отговорил:
                                - Чуй сега един съвет от мене! Ти,пак си поркай,колкото ти душа иска! Но след това се натъпчи яко със синьо сирене! Гарантирам ти - го ще замаскира миризмата на ракия!
                                Пияницата благодарил сърдечно и след това се понесъл право към кръчмата! Там цапнал набързо три големи гроздови! А после,минал през супера,купил си половин кило синьо сирене и го изял всичкото!
                                Когато стигнал вратата на дома си,натиснал звънеца и се обадил с меден глас:
                                - Миличко,моля те - отвори ми! Капчица не съм близнал!
                                Отвътре,съпругата му отговорила подозрително:
                                - А,бе,я - първо ми дъхни!
                                Пияницата си поел дълбоко дъх,навел се към ключалката и дъхнал с всичка сила!
                                Зад вратата се чул възмутения глас на жена му:
                                - С устата,бе,простак!

                                Коментар

                                Working...
                                X