IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера се скарах с жената. У дома няма капка ракия тя олио купила.
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Млада актриса се допитва да по-опитна колежка:
      - Предложиха ми първа роля. В сериал, но се чудя дали да приема? Ще ме *** още в първият епизод.
      - Е голема работа, мене ме *** още на кастинга.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • - Купих си метла, качвам се в трамвая и кротко си седя! Някакв оръфляк срещу мен ме оглежда, намига ми и пита:
        - Не можа да запали , а???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          „Украинците са странни хора : молят се на европейците,работят за евреите,умират за американците и за всичко това мразят руснаците”


          Жириновски
          Този е доказан клоун.

          Коментар


          • „Украинците са странни хора : молят се на европейците,работят за евреите,умират за американците и за всичко това мразят руснаците”


            Жириновски

            Коментар


            • Както вече всички знаят Макдоналдс реши да подкрепи целия цивилизован свят и да наложи санкции на Русия като затвори ресторантите си там и напусна страната. При напускането, кореспондент на вестник "Масковская Правда" се срещнал с Главния мениджър на Макдоналдс и го интервюирал. Попитал го:

              -Защо напускате? Вие ще загубите пари при затварянето на ресторантите ,а руското население няма да усети кой знае колко липсата на хамбургерите Ви? И в същност как санкционирате Русия?

              Мениджъра отговорил:

              -Да така е ! Ще имаме загуби, но нашата вътрешна статистика показва ,че при затварянето на един р-нт Макдоналдс освен ,че персонала остава без работа, безработни остават и около десет кардиолози, 10 пластични хирурзи и десет фитнес-инструктури. Те също ще започнат да тежат на вашата социална система!!!

              Коментар


              • Принц Чарлз оставил завещание и в него написал:
                - Оставям всичко на мама!

                Коментар


                • Зетя води тъщата на стрелбище да и покаже как стреля. Инструктора ги спира на входа:
                  - Съжалявам със собствена мишена не е разрешено!
                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • ЩО Е ТО СТРЕС?

                    1. Качвате в колата си красива стопаджийка. Карате, говорите си и изведнъж тя припада.
                    Вие, естествено, я откарвате в болница - ето това е стрес!

                    ... 2. Б болницата ви съобщават, че девойката е бременна и ви поздравяват в бъдещото бащинство.
                    Вие обяснявате, че сте я срещнали едва преди час, но пък тя продължава да настоява, че бащата сте вие.
                    Това е голям стрес.

                    3. Вие изисквате ДНК тест за бащинство. Правят ви го. Лекарят ви вика настрани
                    и ви съобщава, че вие определено не може да сте бащата, понеже се оказало, че сте безплоден.
                    Тази новина предизвиква известен стрес, смесен с леко облекчение.

                    4. По пътя към дома си спомняте, че там ви чакат вашите три деца...
                    Ето това е ИСТИНСКИ СТРЕС!






                    Коментар


                    • Две кифли се хвалят:
                      - Моят има бентли и ме вози в него...
                      - А пък моят има фритюрник и даже го използва...

                      Коментар


                      • След като изгледа
                        битката при Кауфланд,
                        Путин се отказа да напада България.

                        Коментар


                        • Докарал джип от Германия, а не можа да докара жена си до...оргазъм .

                          Коментар


                          • Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              как се нарича човек дето се презапасява с олио?
                              Олигофрен
                              Нас война ни не требе.
                              Ние сами ще се избием по опашките за олио на промоция.
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Той я притисна към стената, погали я по косата и нежно ѝ прошепна:
                                - Искаш ли да те намажа с олио, ъ?
                                И тя плахо му отвърна:
                                - А краставицата кога?
                                Все скъпи удоволствия.

                                Коментар

                                Working...
                                X