IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Влиза мъж в руски бар и поръчва на бармана една бира. Барманът му казва:
    - 500 рубли.
    - Е защо 500, нали беше по 100?
    - Сега е така - 100 за бирата, 100 за Крим, 100 за Сирия, 200 за Украйна
    Мужикът въздиша и подава 500 рубли.
    Барманът ги взима и му връща 100.
    - Това пък защо?
    - Бира няма.

    Коментар


    • Бяхме със СССР-търсихме долари за дънки. Сега сме със САЩ -търсим рубли за бензин .
      Егати живота скапан..

      Коментар


      • - Оценете своето мръсно подсъзнание от 1 до 100, моля!
        - 69, разбира се.

        Коментар


        • Баба пита внучката:
          - Чедо кво е това?
          - Бабо това е пръчка да си правя селфи.
          - Ма немой така баби. Скоро да си намериш някое добро момче да се омъжиш за него. Щот не са убави тия работи, от мен да знаеш.
          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • - Дядо ти селфи правил ли си?
            - Да ти кажа чадо с елфи не съм. Само с едно джудже и с оня вампир баба ти.

            Коментар


            • - Брато, уж си в командировка в София, а си в Слънчев бряг.
              - И Колумб е казал на жена си ,че отива в Индия ,а запрашил към Америка!

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3897335[/ATTACH]
                  Внук разпитва дядо си как било ено време.

                  "Ено време, дядовото, за да видиш дупето на жената, трябваше да разтвориш гащите ѝ.
                  А сега е обратното."

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Политиците казват: винаги мислят за народа. Но какво мислят не ни казват.
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	ga6ti.jpg
Views:	1
Size:	24.4 КБ
ID:	3897335
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	kompass.jpg
Views:	1
Size:	41.0 КБ
ID:	3897332
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Когато разберете, защо пицата се прави кръгла, после се поставя в квадратна кутия, след това се реже на триъгълници, тогава ще разберете и жените!!!

                            Коментар


                            • Късно вечер Ленчето помолила мъжа си да отиде и да изхвърли боклука.
                              Мъжът отишъл, но тъкмо да го изхвърли и... един мерцедес последен модел спрял до него, а вътре страхотна мадама с крак до сливиците:
                              - Пешо, не ме ли помниш. Аз съм Мимето, седяхме заедно на един чин в 8 клас. Качвай се, отиваме да го отпразнуваме.
                              Отишли в най-шикозния италиански ресторант, изискано меню, а след това в хотел пет звезди - цяла нощ страшен секс.
                              На сутринта колата го оставя до кофите за смет.
                              Ех, че кофти се получи - мисли си Пешо, докато мъкне празната кофа.
                              Качва се по стълбите, а насреща му комшията:
                              - Какво ти има, бе Пешо, що си се оклюмал такъв.
                              И Пешо му разказал цялата история.
                              - Сложи сега тоя молив на ухото си и ще разкажеш цялата история на жена си, с подробности.
                              Прибрал се Пешо и жена му го почнала:
                              - Ти нормален ли си, отиде да изхвърлиш боклука и цяла нощ те няма.
                              Пешо й разказал цялата история, че тъкмо да изхвърли боклука и срещнал Мимето от неговия клас, как отишли на вечеря в шикозния италиански ресторант, после див секс цяла нощ... та до сутринта.
                              Жената не издържала и го плеснала по главата:
                              - Ти кого ще лъжеш бе, молива си забравил да си махнеш от ухото, а ми обеща повече да не играеш бридж.

                              Коментар


                              • От музея за модерно изкуство неколкократно открадват картината на Малевич "Черан квадрат". За щастие охранителя имащ известен опит като бояджия успява да я възтанови до сутринта.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X