IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Краварката Дуся влиза на четири крака в краварника.
    Кравата Милка:
    - Ти, май пак си шорала, м ?
    - Мууу, да, пияна съм, сестро
    -Оф, добре .. само ела ме хвани за вимето и сложи кофата, аз ще подскачам

    Коментар


    • Едно погребално бюро сложило табела на вратата си:
      " Затворено поради ремонт! Моля да ни извините за причиненото неудобство!"
      След три месеца се появила нова табела:
      " След ремонта - отново отваряме врати! Благодарим на нашите клиенти за проявеното търпение!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Дали интересът би съществувал, ако "редовният полов живот" е със съпругата? А, с човек от същия пол?

        В тая връзка, след тежка операция пациентът пита хирурга:
        - Докторе, ще мога ли да водя полов живот?
        - За съжаление, само в една позиция - а...нално!
        - Но съпругата ми не харесва този начин, докторе!
        - Изобщо не говоря за вашата съпруга...


        След една определена възраст "редовния полов" се заключава в това да е редовен, без значение с кой, дали ти, или теб, това е отвлечено понятие! А дали е живот, всеки сам си прецЕня!!!

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	samolet.jpg
Views:	1
Size:	46.2 КБ
ID:	3962276
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	JM.jpg
Views:	1
Size:	58.1 КБ
ID:	3962273
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
              Докторът ми предписа "редовен полов живот". Интересно, дали има такава клинична пътека ?
              Дали интересът би съществувал, ако "редовният полов живот" е със съпругата? А, с човек от същия пол?

              В тая връзка, след тежка операция пациентът пита хирурга:
              - Докторе, ще мога ли да водя полов живот?
              - За съжаление, само в една позиция - а...нално!
              - Но съпругата ми не харесва този начин, докторе!
              - Изобщо не говоря за вашата съпруга...

              Коментар


              • На един от полетите до Лондон блондинка, която купила билет за втора класа решила да се премести в бизнес класа.
                Тя седнала удобно, протегнала краката си и се наслаждавала на полета.
                Стюардесата се приближила до нея и учтиво помолила тя да се върне на мястото си, тъй като не е платила за бизнес класа.
                Блондинката отговорила: "Аз съм блондинка, красива съм, летя до Лондон и ще остана тук."
                Стюардесата влязла в пилотската кабина и обяснила на втория пилот.
                Вторият пилот дошъл и помолил блондинката учтиво да се върне на мястото си, блондинката отговорила: "Аз съм блондинка, красива съм, ще лети до Лондон и ще остана тук."
                Вторият пилот се върнал в пилотската кабина и обяснил всичко на капитана.
                Капитанът отговорил: "Аз съм женен за блондинка и ще се оправя с нея"
                Капитанът се приближил и прошепнал нещо в ухото и.
                Блондинката, пълна с изненада, веднага казала: "Не може да бъде !? Е, тогава се връщам на мястото си."
                Пилотът и стюардесата попитали с изумление: "Какво и казахте, че тя се затича толкова бързо до мястото си ???"
                Капитанът отговорил" "Казах й, че бизнес класата не лети до Лондон"

                Коментар


                • Докторът ми предписа "редовен полов живот". Интересно, дали има такава клинична пътека ?

                  Коментар


                  • -Къде беше пак, свиня? Миришеш на евтин парфюм и корви...
                    -Бях при майка ти, да ѝ оправя телевизора!

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	milk.jpg
Views:	1
Size:	39.5 КБ
ID:	3961805
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • - Докторе, имам много малък пенис. Има ли нещо, което да може да ми помогне?
                        - Да. Едно Ферари с цвят червен...

                        Коментар


                        • -Тате, вярно ли е, че имаш свръхестествени способности?
                          -Ами да! Аз още като бях на твоята възраст излизах да играя без телефон и намирах приятелите си където и да са!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                            Вярно ли е, че Слави и Веселин Маринов вече се поръчват в пакет за коледните и новогодишните празници? Единият щял да пее за Цветанов, а другият - за Борисов!
                            Че той, Маркучо Дългунди, ОПРЕДЕЛЕНО, знае как да се сложи.

                            Коментар


                            • Едни решили да се подиграят с евристичните възможности на рейдио Eрeван ... и задали следния въпрос:
                              - Какво прави нашия баща миналата неделя следобед?
                              След кратка справка, рейдиото отговаря:
                              - Вашият баща миналата неделя следобед игра табла в кафенето на улица ...
                              - Ха-ха-ха ... нашия баща почина преди две години ...
                              След кратка справка радивуто уточнява:
                              - Вашият баща миналата неделя следобед игра табла в кафенето на улица ..., а преди 2 години е починал съпругът на вашата майка ...

                              Коментар


                              • Китаец влиза в магазин за бельо, чийто собственик е евреин.
                                – Искам 20 черни сутиени размер 85 Д.
                                Евреинът:
                                – Разбира се, но черни намирам трудно и цената им е 15 лв. за брой.
                                – Няма значение - казал китаецът - плащам.
                                Взел покупката и си тръгнал. След седмица се връща пак.
                                – Искам 30 броя черни сутиени размер 85 Д.
                                – Да, разбира се - казал евреинът - но е толкова трудно да ги доставям и цената им скочи на 25 лв. за брой.
                                – Няма значение, плащам - казал китаецът, платил си покупката и след седмица, пак при евреина.
                                – Искам 100 броя черни сутиени размер 85 Д!
                                – Да, но цената им скочи много - казал евреина - изключително трудно е да ги доставя; по 75 лева за брой са вече.
                                – Няма значение, плащам - отговорил китаецът.
                                Докато опаковал поръчката, евреинът, разяждан от любопитство попитал:
                                – Извинете, но ще ми кажете ли какво ги правите толкова много сутиени?
                                – Режа ги през средата и ги продавам като еврейски шапки по 200 лв...

                                Коментар

                                Working...
                                X