IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	selo.jpg
Views:	1
Size:	50.9 КБ
ID:	3968048
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • А кафето явно е вълшебна напитка - що народ се е родил от "Да пийнем по кафе?"...
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • - Добре дошли! Тук сме готиви за пари да задоволим всеки ваш каприз.
        - Чудесно имам 200 лева. Какво ще ми предложите?
        - Предлагаме ви да не капризничите.
        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

        Коментар


        • Ако отдавна не сте правили с@кс - щастието е във вашите ръце.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	moryaci.jpg
Views:	1
Size:	66.6 КБ
ID:	3967593
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар



            • - Ами съседът Пешо дъни сръбско, а е вече 23.30. Утре е работен ден все пак.

              - Ще предадем на органите. След половин час...

              - Ало, тук е 112. Какъв е проблемът?

              - Ами аз пак за съседа Пешо...

              - Предали сме на органите, но в момента нямат свободни патрули. Веднага щом могат, ще дойдат. След още половин час...

              - Ало, тук е 112. Какъв е проблемът?

              - Еми аз такова...за съседа Пешо...

              - Ама нали ви казахме, че няма свободни патрули, ще пратят когато има свободни!

              - Е да де, аз да ви кажа, че няма смисъл да пращате.

              - Е, защо!?

              - Ами гръмнах го!

              След три минути пред блока се струпват пет- шест патрулни коли. Намират съседа Пешо жив и здрав у тях - пиян- залян дъни сръбско... Слизат при съседа.

              - Ти що лъжеш, че си го гръмнал?

              - А вие що лъжете, че нямате свободни патрули?..

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	atm.jpg
Views:	1
Size:	50.0 КБ
ID:	3967350
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Йоско Висарионович попитал Жорж Димитров знае ли как се управлява народ и му дал едно врабче
                  Отявления французин докато намери отговора врабчето излязло през прозореца на Фермата
                  Йосиф Висарионович взел друго врабче и му оскубал перушината
                  що е маке все е юнак

                  Коментар


                  • На тате му се развали електрическият чайник - пластмасов такъв, с копче. Явно нещо беше изгоряло вътре. Той го взе, седна зад кухненската маса и го разглоби. След час беше готов, но остана един детайл - парче тел, дълго около 20 сантиметра, еластично и огънато в полукръг (при това чайникът работи и завира водата).

                    Тате го повъртя, въздъхна, разглоби чайника отново и започна да му търси мястото. Поставяше го къде ли не, но никъде не пасваше. Сглоби го отново - работи, но тази част пак си остана. Отново го разглоби и така цяла вечер - седи, мълчи и пъхти. След три часа изруга, напъха в една чанта чайника заедно с проклетият детайл и на сутринта го занесе на работа при техните електричари - дано те се оправят с него.

                    В края на деня и електричарите се предали. Носи го, казали му, в някой сервиз за битова техника, възможно е там да са се сблъсквали с такъв уред. Тате го е срам да си признае пред мама, че не може сам да го ремонтира, а честно казано, той има златни ръце, затова реши да опита още веднъж.

                    Разглоби го, подреди частите върху масата, седи и гледа тъпо. Наоколо ходи мама и си приказват за разни неща, от рода на как мина денят, как е на работа. По време на разговора, тя се приближи до масата, взе „детайла“ и започна да си го пъха в сутиена. Пита го: “ Къде намери банела на сутиена ми? От два дена го търся, а помня, че го оставих на масата...“
                    Last edited by Kildirim_Bei; 21.09.2022, 17:39.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Бонка Ангелова · 19 септември в 8:00 ч. ·
                      Един шедьовър - детско съчинение, което се съхранява в Педагогическия музей в Париж. Темата му е да се опише птица или бозайник.
                      "Птицата, за която ще пиша, е бухалът. Бухалът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухала, затова ще продължа с друго животно, което си избирам – кравата.
                      Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои.
                      Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
                      Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист."
                      източник: НighViewArt

                      Коментар


                      • В болницата докарали мъж пострадал от изгаряне. Изгарянията не били тежки, но понеже изпитвал силни болки му направили снимка да проверят дали няма вътрешни увреждания. Доктора с изненада установил множество счупвания. Шашнат разпитал болният какво е станало?
                        - Ами докато зареждах бензин в камиона от една спукана туба съм си окапал и дрехите. След малко като запалих цигара пламнах целия.
                        - А счупванията от къде са?
                        - Колегите от бригадата ме гасиха с лопатите.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Татуирала си " Only God can judge me", пък ме пита от къде да си извади свидетелство за съдимост.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	jena.jpg
Views:	1
Size:	84.2 КБ
ID:	3966318
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	prezkurin.jpg
Views:	1
Size:	53.4 КБ
ID:	3966256
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X