IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Някои хора са толкова бедни, че имат само ПАРИ"


    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Три на релси
      https://ne-np.facebook.com/traichotr...9928257024108/

      Коментар


      • Иване, как наричаме хората, които едва си вземат изпитите?
        - МИНИ-С-ТРИ, госпожо!

        Коментар


        • - Салям алейкум!-казал Кумчо Вълчо.
          -Охх! Слава, Богу!- въздъхнали си трите прасенца!

          Коментар


          • Отива един при любовницата си, и не щеш ли, умира! Тя се чуди какво да прави!?
            Накрая написала sms на жена му от неговия телефон: "Ела тук! Умрях!!!"

            Коментар


            • След нобеловата награда и успешни експерименти които потвръждават теорията на относителноста и широкото и приемане от учените, Айнщайн почват да го канят непрекъснато да изнася лекции в различни университети и висши училища. Многократните повторения били досадни и с напредването на възраста той се чувствал все по-уморен. Сподели това с личният си шофьор и той предложил:
              - Г-н Айнщайн, аз през свободното си време играя любителски театър. Толкова пъти съм слушал вашата лекция и я научих наизуст. Ако желаете аз ще си сложа мустаци и перука и ща изиграя лекцията ви пред публиката а вие ще си сложите шапка и ще седите в залата като шофьор.
              Айнщайн обичал шегите и се съгласил да опитат. За изненада всичко минало успешно и те продължили с размените. По времето на една такава размяна обаче един от присъстващите преподаветели задал труден математически въпрос. Айнщайн се притеснил, подмяната ще излезе наяве и ще стане голям скандал. Обаче "лектора" казал с усмивка:
              - О, това е лесен въпрос на който дори шофьора ми който е залата може да отговори.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • https://youtube.com/shorts/bV4DtMsea6E?feature=share

                Коментар


                • https://youtube.com/shorts/_bwR76h4NGA?feature=share

                  Коментар


                  • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • - Как бързо да си напиша CV?
                      - Ctrl+C, Ctrl+V.
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        В омагьосан кръг съм!
                        Психиатърът ми каза да си намеря жена, а жените ми казват да отида на психиатър!

                        Не се кОси! Проблемите са ти решими:

                        Може да потърсиш психиатър-жена и да опиташ с нея. Тя поне няма да те праща "на психиатър".

                        Коментар


                        • В омагьосан кръг съм!
                          Психиатърът ми каза да си намеря жена, а жените ми казват да отида на психиатър!

                          Коментар


                          • Млад равин зaпочва в синегогата. В началото на проповедта половината от евреите стават прави.
                            Другата половина остават седнали и ги карат да седнат. Правите напротив искат седналите да станат.
                            Като резултат на това почват да се карат. Равина доста объркан от това им поведение едвам довършва проповедта.
                            На другият ден бърза при неговият раббан /учител/ и пита:
                            - Рави трябва ли евреите в синегогата да стоят по време на проповед?
                            - Няма такава традиция.
                            - Значи трябва да седят?
                            - Не няма и такава традиция.
                            - Тогава защо седящите и правостоящите се карат по време на проповедтта?
                            - Защото има такава традиция.
                            Last edited by Моабет да става; 26.11.2022, 23:07.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • - Какво е сомелиер?
                              - Ами, алкохолик ама с диплома.
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • Секс с делова жена:
                                - Може ли?
                                - Влезте!

                                Коментар

                                Working...
                                X