IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Тате, защо яденето е студено и твърдо?
    - Ами майка ти, си е вложила цялата душа в него!

    Коментар


    • - Кой филм ще гледаме?
      - "Акули убийци"!
      - Аа, за какво се разказва ?
      - ...., за КОН, който иска да стане ПЕВЕЦ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Като чета закона за самонаетите, си мисля:
        - Ако работя като мъж на час, и поставя полюлея на някоя жена, а тя се разплати в натура. Мога ли да го подам в устата на данъчните, и ще се счита ли това за 10% от приходите?
        Така както си го описал е да получиш и 10% бонус. Ти трябва да го поемеш устно на данъчните за да се смята, платил си 10% данък на приходите.
        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

        Коментар


        • Като чета закона за самонаетите, си мисля:
          - Ако работя като мъж на час, и поставя полюлея на някоя жена, а тя се разплати в натура. Мога ли да го подам в устата на данъчните, и ще се счита ли това за 10% от приходите?

          Коментар



          • Катаджия спира данъчен. Стоят и се гледат... нито да вземеш... нито да дадеш!

            Коментар


            • Всеки мъж с удоволствие би се съгласил да преспи с вашата жена, но гнусливо ще откаже да допуши вашата цигара!!!

              Коментар


              • Иванчо, Марийка и Баба Яга станали студенти, Иванчо - международни икономически отношения, Марийка - фармацевт, Баба Яга - компютърни системи и технологии.
                След първата година се срещат и разказват.
                - При нас в Икономическия - казва Иванчо - въобще не учим, само купонясваме, нон-стоп купон!
                - А при нас в Медицинския - казва Марийка - има много учене. Но и купони има доста.
                - А при нас в Техническия - казва Бабя Яга - само учене и учене. Но затова пък съм най-хубавото момиче за годината!

                Коментар


                • - Наборе, ти как разбра, че си одъртял?
                  - Ами, предложиха ми "тройка", и аз си помислих веднага за кебапчета!

                  Коментар


                  • Днешния празник буквално изби рибата


                    Един ден закъснял лаф

                    Коментар


                    • Манекенка си търси книга за морето, но иска най-кратката. Книжарят й предлага:
                      – „Всичко, което мъжете знаят за жените“
                      – „Женските похвали за мъжките достойнства“
                      – „Антология на немския хумор“
                      – „Македонска история“
                      -„С*ксът след 50 години брак“

                      Коментар


                      • " Навън е само за вътре" - ЕМО ЧОЛАКОВ метеоролог

                        Коментар


                        • Вчера е станала неприятна катастрофа. Обект на нещастен сблъсък са били два автомобила "Бентли". Пристигналите на мястото на произшествието служители на КАТ два часа са си правили селфита.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                            Учителката по математика беше неприятно изненадана когато завари в къщи мъжа си с две неизвестни.
                            A учителката по български пък хванала нейният с две съгласни.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Водачите на ППС трябва да знаят, неподаване на сигнал за смяна на посоката на движението или смяна на пътната лента е разрешено само на водачи с обратна сексуална ориентация.
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • -Иванчо, не пикай в басейна!
                                -Ама тате, те всички така правят!
                                Да, но не от трамплина!

                                Коментар

                                Working...
                                X