IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жена се записва на шофьорски курсове.След Месец гаснене и придърпване по кръстовищата,инструктора му писва и и казва:
    -Абе госпожица, много сте хубава и сексапилна ама за шофьор не ставате.Дайте да ви покарам аз малко ,един х..й да ви тегля и да дам изпита!
    -Оххх..надявах да кажете нещо подобно,аз да ви кажа честно хич не обичам да карам кола,ама за еба*н...то съм съгласна.Няма да ви казвам че от три години ходя по шофьорски курсове и винаги така завършва.Моя глупак ако знае що пари съм изхарчила и що народ е минал през мене,ще се побърка!

    Коментар


    • - Аз направих много яко предложението на жена си. Вечеря в планината, цветя, пръстен с диамант, романтика... ммммм...
      - Глупак си ти!
      - Защо?
      - Аз на моята го направих не по-малко романтично, но много по-евтино.
      - Как?
      - Една студена зимна вечер се чукаме под топлото одеяло. Усещам, че още малко и ще свърши... стонове, това... онова.
      Спрях и я питам:
      - Ще се омъжиш ли за мен?
      А тя:
      - Дааа... мамка му, само не спирай!

      Коментар


      • След поредното "Боли ме главата", съпругът диша дълбото няколко минути, след което с нежен глас започва:
        - Миличко ... ти нали искаше нова кола?
        Съпругата, леко изненадана от промяната на темата, отговаря предпазливо с "Да?"
        - Онова симпатичното Пежо, с кожения салон?
        - Ъъъ ... Да?
        - Гледам, продават една такава, та се чудех ... Само че има дребен дефект. Всеки месец трябва да е в сервиза, около седмица трае смяната на маслото, още две седмици преди това се прави подготовка за смяна на маслото, а през останалите няколко дни пали когато си иска.
        - Че за какво ми е такава скапана кола?
        — Така като каза, ме замисли сериозно и мене нещо ...
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • "На медицински симпозиум
          еврейският лекар споделя:
          - Медицината в Израел е много напреднала. Взимаме тестиси от един човек, присаждаме ги на друг и след 6 седмици вече си търси работа.
          Немският лекар след него:
          - Това е нищо. В Германия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от мозъка на човек, присаждаме го на друг и след 4 седмици вече си търси работа.
          Руският лекар:
          - В Русия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от сърце на човек, присаждаме го на друг и след 2 седмици вече си търси работа.
          Българският лекар:
          - Всички сте много изостанали. Ние в България взимаме един човек без мозък, без сърце и без топки. Правим го политик, дори премиер.
          И след това цялата страна си търси работа..."
          Иван Русанов

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".
            Идва времето когато ще те питат:
            - Какво е това кръг?
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
              Участничките в конкурса за красота се запознаха с членовете на журито.
              И всички почтително ставаха.

              Коментар


              • https://youtube.com/shorts/1BAjT1yeJ1w?feature=share

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                  Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.
                  Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

                    Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
                    Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.

                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                      - Казват за вас, че сте експерт по жените!!!
                      Колко зле е в леглото, мъжа научава когато му свършат парите.

                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

                        https://www.facebook.com/reel/937603997382024

                        Ще паднете от смях. Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
                        Last edited by X_Y; 03.04.2023, 09:52.

                        Коментар


                        • - Казват за вас, че сте експерт по жените!!!
                          - А нее..., просто обикновен потребител!

                          Коментар


                          • В някакъв чат ..
                            " Не ги разбирам тия предварителни ласки, все едно да бибипкам двадесет минути, преди да вляза в собствения си гараж!"

                            Коментар


                            • Три съвета към колеги на възраст!
                              1 Не подминавай WC!
                              2 Използвай всяка налична ерекция!
                              3 Никога не се доверявай на газове!

                              Коментар


                              • Учителката предава в клас:
                                - Деца сега ще казваме думи с буквата "П".
                                Иванчо от последният чин настоятeлно вдига ръка.
                                - Госпожо, нека аз! Нека аз да кажа!
                                - Не може Иванчо. Ти още не си довел вашите за буквата "К".
                                Last edited by Моабет да става; 31.03.2023, 21:25.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X