IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Из учебник по история:
    “Българите били свободолюбив народ. Понякога попадали в робство, но и тогава не работели.”

    според мен е от ръкописен текст, дпосан под урок в учебник по история
    и кой е луд да им работи без пари
    то и с пари малко се навиват
    да си гледат работа чорба'жиите и да си търсят балами другаде
    препоръка е

    Коментар


    • Купили българин и ром, два апартамента, едни и същи, на едно и също място... След година, ромът рекъл:
      - Комшо, моят апартамент вече е два пъти по скъп от твоя!
      А българинът учуден …
      - Е как, защо, те са еднакви?
      - Еднакви комшо, ама аз нямам ром комшия …

      Коментар


      • Из учебник по история:
        “Българите били свободолюбив народ. Понякога попадали в робство, но и тогава не работели.”

        Коментар


        • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • -СИНЕ, КАК СИ С ИЗПИТИТЕ?
            -ПОСКЪПНАХА ТАТЕ,ПОСКПНАХА!

            Коментар


            • Робърт де Ниро стана баща на 79 г.Какво ли не прави човек за едни детски надбавки...

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	0-02-05-e5e1d91422cd5a6a1b8b4b2b1f7bd6a0d929b7fd1b9a88518db3f099d2c768b9_206ba4c6533f84.jpg
Views:	1
Size:	65.6 КБ
ID:	4065229

                Коментар


                • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
                  Да , обаче рано или късно хладилника побеждава телевизора !
                  е точно в тоя момент явно хладилника е предприел контра атаката
                  препоръка е

                  Коментар


                  • [QUOTEВ хладилника се усещаше отсъствие на продуктово позициониране....][/QUOTE]
                    Да , обаче рано или късно хладилника побеждава телевизора !

                    Коментар


                    • "- И не можем да искаме от всички деца да са еднакво добри във всичко, нали?
                      - Когато ученици за първи път влязат при мен в клас, първото нещо, което им обяснявам, е, че един добър майстор на банички заслужава по-голямо уважение от един некадърен професор. Правиш една, две, три, пет…, две хиляди банички, докато направиш съвършената и тогава заслужаваш хората да те уважават, да те обичат и да ти плащат. Във всяка област човек може да е нещо голямо. Когато го прави с любов, с настроение и влага много душа.
                      Хората имат различни възможности по рождение. Един се ражда като Стефка Костадинова, която може да скочи над 2 метра височина, а друг се ражда парализиран и не може да си прескочи чехлите. Някои се раждат красиви, някои грозни… И питам сега: „Това хубаво ли е, лошо ли е?“. Първата реакция е: „Много лошо!“ Казвам: „Не, не може да се направи общество само от професори. Едно общество има нужда от хора, които сутринта с камиона да докарат топлите банички, някой да смели брашното, някой да изоре нивата и т.н. Едно общество е добро с това, че има разнообразие от хора. И всеки човек трябва да бъде обичан и уважаван според това, което той лично може да прави“.
                      •Теодосий Теодосиев•

                      Коментар


                      • На Гости На Бяло Сладко

                        10 ч. ·
                        "Помня как веднъж баба ни остави мен и брат ми в къщата на село. Остави ни на дядо и замина за два дни до града при родителите ни, по някаква нейна работа. Бяхме на 8 години. Вечерта си лягаме с брат ми, говорим си, тичаме из стаята, борим се, бием се с възглавници... Влиза дядо и казва:
                        - Заспивайте, Утре ще ви събудя рано. Закуската е в девет.
                        На нас ни е все тая, заспахме далеч след полунощ. Сутринта дядо ни буди в осем и половина:
                        - Ставайте. Закуската е в девет.
                        - Добре, дядо, само още малко...
                        И пак заспахме. Станахме към 11. Кухнята е заключена, ключът е в джоба на дядо. А баба по пет пъти ни претопляше закуската.
                        - Дядо, а закуска?
                        - Закуската е в девет.
                        Повъртяхме се малко на двора и решихме, че ще минем и без закуска.
                        - Дядо, ние ще отидем за малко на реката.
                        - Добре, отивайте. Обядът е в един.
                        Прибираме се в три и половина. Кухнята е заключена.
                        - Дядо?
                        - Вечерята е в седем.
                        В седем вече сме седнали на масата. Дядо ни сипва в чиниите леща, слага и малко сирене на масата. Аз започвам да ям. Брат ми побутва чинията с леща.
                        - Дядо, аз такова не ям. На мен баба ми прави сандвичи.
                        Дядо мълчаливо взима чинията:
                        - Закуската е в девет.
                        - Не, дядо, не прибирай чинията, ще ям.
                        На следващата сутрин, само след едно: "Ставайте!", казано от дядо, ние с брат ми веднага скочихме. Измихме се, облякохме се и в девет бяхме на масата.
                        Та така ни възпитаваше дядо. Без викове, без караници, без нравоучения, без шамари... "
                        От Нета

                        Коментар


                        • В хладилника се усещаше отсъствие на продуктово позициониране....
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                            Сарми...
                            точно!
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              много усложнихте нещата
                              а какво има в кутия от сладолед?
                              Сарми...

                              Коментар


                              • много усложнихте нещата
                                а какво има в кутия от сладолед?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X