IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Какво правиш?
    - Нищо.
    - И вчера пак нищо.
    - Ами не успях да го довърша.
    Last edited by Моабет да става; 23.04.2023, 01:50.
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Коментар


      • Коментар


        • Оплаквам се една сутрин на съседа:
          - Пак нищо не ми се получи.
          А той:
          - Сигурно си взел някое младо и зелено.
          - А какво трябваше според тебе?
          - Някое зряло, сочно, стегнато. И трябваше първо да го постискаш, помачкаш и чак тогава да почнеш.
          Вие какво си помислихте? Говорехме си за слагането на зелето, за какво да си говорят двама пенсионери.
          Last edited by abo; 19.04.2023, 23:49.

          Коментар


          • Лайв хак.
            За да не ви мъчи безсъница, вземете безсрамница.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • - Момичета, не съм никак доволна от двудневнатат екскурзия в Турция.
              - Защо бе муцка? Нали си купи некой неща?
              - Това да. Обаче един турчин цяла нощ, ту блъска вратата, ту боботи нещо.
              - И ти к'во направи?
              - К'во к'во? Видях, не мо'е да направи нищо повече и на сутринта го пуснах да си оди.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Предлагам, всеки българин ,на ротационен принцип да стане депутат !Решаваме безработицата, а и така всеки ще има право на депутатска пенсийка!
                Венсеремус!!!

                Коментар


                • Най-големите свалячи, които познавам, са контрольорите в градския транспорт.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар



                  • Първа брачна нощ. Младоженецът е приятно изненадан, че 24 годишната му съпруга е девствена. След акта той възторжено споделя:
                    Бих искал да рацелувам този, който те е запазил девствена, очевидно визирайки баща и.
                    - Ами разцелувай ми г@за тогава. Отвръща младоженката.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Преди Великден си поръчах кокошка по Спиди и яйце по Еконт!
                      С трепет чакам да видя кое е първото!?

                      Коментар


                      • Вчера Луната бе на 384 780 км. от Земята.
                        Колкото една кола нов внос от Германия.

                        Коментар


                        • Баба в рибния магазин:
                          - Момче, свежа ли е рибата?
                          - Бабо, нали виждаш, че е жива?
                          - Абе то и аз съм жива..

                          Коментар


                          • Годината е 2099-а. На прага на новия век. Планът на Бил отдавна е сработил и на планетата са останали една шепа хора - българи, малко румънци и талибаните от Афганистан. Всички са се събрали и са заживели заедно в родопското село Малък Лешпер - доят козички, садят кромид лук, българите варят ракия, няма вече акциз по селските казани, румънците правят нек'ва медовина, талибаните, там, заради религията не правят таквиз неща, но пък варят една чудна чаена отвара с макови семенца и цветчета, за бистрота на ума, по стара рецепта на некой си Бин Ладен, когото само Лили Иванова помни кой е и какви ги е вършил. Въобще пълна идилия, липсват само Иван и Андрей, които да ги накарат да се състезават за това кой ще закове 250 пирона в дървена греда за най-кратко време.
                            Няма телевизия, няма интернет, даже 5G няма защото няма телефони и гълъбите са започнали да се връщат по родните си места. И зелен сертификат няма, защото в Малък Лешпер са чували що е то мол само от историите на най-старите в селото, в чиито гардероби още може да бъде намерено по някое яке от намаленията в Zara. Новините пристигат всеки петък с гарван, точно както в Game of Thrones, но никой не знае кой ги праща.
                            И ето, петък е... гарванът лети с бясна скорост, а отдолу малкият Грунчо Сертификатов (интересната фамилия е наследена от прадядо му, който е получил прякора "Сертификата" след участието си в битката за свободен достъп до евтини маратонки от SportDepot в мол "Сердика" през 2021) чака с нетърпение да прочете листчето от крачето на гарвана и цялото село да научи новините от последната седмица. Гарванът каца, Грунчо хваща листчето и чете пред всички:
                            - Поради ремонтни дейности по магистрала "Хемус", тунел "Ечемишка", в посока Варна, ще бъде затворен до края на годината."

                            Коментар


                            • Съпругът хванал любовника на жена си и почнал здраво да го пердаши. Съпругата обикаля около тях и му крещи:
                              – Какво правиш, бе идиот? Той все пак е баща на твоите деца...

                              Коментар


                              • Влиза Кирил Петков в месарницата и казва:
                                "Завийте ми половин кг мозък,моля ! "
                                Продавачът казал:
                                "Момче,аз теб съм те гледал много по ТВ,на теб ти трябват поне 2 кг ! "
                                Last edited by petrg5s; 11.04.2023, 10:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X