IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Строихме комунизъм - не ни се получи.
    Строихме капитализъм - пак не ни се получи.
    Сега строим кретенизъм и по всичко изглежда, че този път ще успеем.
    Last edited by Mateev; 21.10.2023, 16:25.

    Коментар


    • - Скъпа, в събота съм на лов. Знаеш че лов не се пропуска.
      - Няма да има лов. Разбих и муцуната на оная лисица.

      Коментар


      • - Абе кога ти е рожденния ден?
        - Защо питаш?
        - Искам да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам как с жена ти се гоните голи из къщата.
        - А на тебе кога ти е рожденния ден?
        - А ти защо питаш?
        - Ами аз пък искам да ти подаря един бинокъл, за да видиш с коя точно гола жена се гоня ...

        Коментар


        • Когато една привлекателна жена е влюбена в някой мъж, цвета на яхтата е без значение!

          Коментар


          • Таман да пуснат новия щам на коронавируса, и Хамас прецака работата ...

            Коментар


            • - Скъпа, фирмата на баща ми фалира.
              - Знаех си аз, че вашите ще намерят начин да ни разделят.

              Коментар


              • Някой сеща ли се кога и къде беше последният терористичен акт, извършен от западняк в арабска страна, докато вика Слава на Исус?

                Коментар


                • В самолет летят вълкът и гарванът, а кума лиса им е стюардеса

                  Поръчал си гарвана кафе и като му го донесла я ошляпал по задника

                  Вълка го гледа учудено а гарвана му вика - Аз съм тарикат бе брат

                  Вълка решил и той да се пробва поръчал кафе и я ошляпал и той

                  Гарвана го гледа учудено а вълка му вика - Аз да не съм по малко тарикат

                  Кума лиса обаче се оплакала на пилота големият мечок и той ги изхвърлил и двамата в движение

                  Падат си надолу двамата и гарвана му вика на вълка

                  - Аз само едно не мога да разбера - Ти що се правиш на тарикат като не можеш да летиш???

                  Коментар


                  • В началото Бог сътвори небето и земята:

                    Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.

                    И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала. И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?” И Адам му отговори: „Да!” И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!” ...И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.

                    И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.

                    И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси. И Ева мина от размер 42 на 50.

                    И каза Бог: „ Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”

                    И каза Сатаната: „ И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.” И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.

                    И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”

                    И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле. И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.

                    И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.

                    И обели Сатаната картофите, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”. И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.

                    И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.

                    И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите. И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.

                    И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.

                    И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac. И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?” „Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!” И получиха Адам и Ева инфаркт!

                    И въздъхна Бог, и създаде байпаса.

                    И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.


                    Копнато от ФБ

                    Коментар


                    • Чужденец учи български!
                      - Антонимът на "подкокоросвам" е "разкандардисвам" !

                      Коментар


                      • 2045 година. Руско-Немската война. Руснаците обкръжили Берлин.
                        Един тях се провикнал: - Немецо, предай се!
                        А, в окопите група араби си говорят:
                        - И сега, отде да намерим немец за да им го предадем?!
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Трима почиват, един работи - що е то?

                          Трима държавни служители в стая с климатик

                          Коментар


                          • В чата:

                            - Здр кво пр?
                            - Нщ, сд и дрм на двн и си чш тшцт


                            Коментар


                            • "Каквато ни е "правосъдната система", такива са ни и прокурорите и прокурорските синове и цялата им рода..."
                              - В. Терзиев
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X