IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • I Want to Break Free' (Queen) Performed In North Korea

    https://www.youtube.com/watch?v=jYvcdhCbzJw

    Коментар


    • Какво е йога за напреднали?
      Да си свалиш брачната халка, без да си вадиш ръката от джоба!

      Коментар


      • - Вие колко често се съгласявате с жена си?
        - Никога!
        - А тя как приема това?
        - Никак. Тя не знае!


        Коментар


        • Между блондинки:
          - Никога не правя една и съща грешка два пъти. Повтарям и трети и четвърти път, за да съм абсолютно сигурна ...
          Last edited by Mateev; 01.03.2024, 07:26.

          Коментар


          • Късмет е падежът на кредита ти да е изискуем само на 29 февруари.

            Коментар


            • Учителката по български език роди близнаци и прати СМС на мъжа си :Мъжки род, множествено число !

              Коментар


              • Хавиер Милей забрани употребата на полово коректен език в правителствените учреждения.
                По смисъл това е еднозначно на - наложи употребата на полово некоректен език в учрежденията.

                Това незнайно защо ме подсети следният виц.

                Млад затворник го разпределят в килия в която вече е настанен як пандизчия с многобройни татуировки, белези по лицето и присъди.
                Той му разяснава правилата:
                - Понеже тук ще сме дълго време заедно е прието в една килия да има майка и татко . Ти кой искаш да бъдеш?
                - Ами аз искам да съм таткото.
                - Добре ти си таткото аз съм майката. - съгласява се рецидивиста.
                Вечерта подават сигнал за лягане гасят лампите и старият казва:
                - Хайде татко ела при мама да и направиш една свирка!
                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • Съдия: - Вие кога разбрахте, че сте изнасилена?
                  Потърпевшата: - Ами като отидох да сменя доларите и те ми казаха, че са фалшиви!!!

                  Коментар


                  • Участничка сваля ергена:
                    - Кое е твоето любимо хоби? Аз много обичам да чета!
                    - Ооо, аз също обичам да чета! - отговаря младежа
                    - А коя е твоята любима книга?
                    - 1984
                    - Верно ли, как може да имаш толкова много любими книги

                    Коментар


                    • Какво си мислят жените пред компютъра:
                      - Каква скука ..... Чудя се на кого да изпратя поредната моя гола снимка ...

                      Коментар


                      • Келнер, донеси вратата, че мисля да изляза и да си тръгвам ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          В една връзка мъжът трябва да помни:

                          1. Датата, на която се запознал с жената.
                          2. Датата, на която е била първата им среща.
                          3. Датата, на която я е поканил на ресторант.
                          4. Датата, на която ръцете им се докосват за първи път.
                          5. Датата на първата целувка.
                          6. Датата на първия с*кс.

                          Но тъй като мъжкият мозък не може да се справи със запомнянето на толкова много дати, то мъжете се опитват да свършат всичко това в рамките на един единствен ден.

                          Сещам се за стария но златен виц.

                          Двама приятели си говорят:
                          - Брат, значи жената помни всяка дата, кога сме се запознали, кога ни е била първата среща, първата целувка, първия секс, дата на сватбата. А аз нищо от това не помня и като забравя постоянно ми напомня.
                          - Е сега ще ти обясня. Ти нали си рибар?
                          - Да рибар съм, но какво общо има това!
                          - Кажи ми помниш ли кога хвана най-голямата си риба?
                          - Еее, че как няма да помня. Значи на 5-ти септември 2020 с Пешо отиваме на язовира по долния път на нашето място. Разпъваме въдиците, правим салатка и ракийката да хапнем за вечеря. И преди да си легнем в 23.20 удари, ама страхотен удар, 2 часа го вадихме, много зор видяхме, 13.200 кг. Страхотен шаран ти казвам.
                          - Е виждаш ли.... Ти помниш всичко, но шарана не помни нищо от това


                          Коментар


                          • За да икономисват вода ергените преди ядене си мият ръцете заедно с използваните чинии и прибори за хранене.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Гледам в един овехтял бележник-календар жената си водила дневник. Подробни описания случки бележки по няколко на ден. Последно написано:
                              "Днес ни пускат интернет. Много интересно! После ще опиша впечатленията."
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • - Не мисля, че мога да си платя наема.- каза тя и започна да разкопчава блузката си...
                                - Мисля, че ще намерим решение... - каза той, докато сваляше ципа на панталона си...
                                - Алоууу, недейте да се вживявате толкова! Все пак играем Монополи.

                                Коментар

                                Working...
                                X