IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всеки мъж с удоволствие би се съгласил да преспи с вашата жена, но гнусливо ще откаже да допуши вашата цигара!!!

    Коментар


    • Иванчо, Марийка и Баба Яга станали студенти, Иванчо - международни икономически отношения, Марийка - фармацевт, Баба Яга - компютърни системи и технологии.
      След първата година се срещат и разказват.
      - При нас в Икономическия - казва Иванчо - въобще не учим, само купонясваме, нон-стоп купон!
      - А при нас в Медицинския - казва Марийка - има много учене. Но и купони има доста.
      - А при нас в Техническия - казва Бабя Яга - само учене и учене. Но затова пък съм най-хубавото момиче за годината!

      Коментар


      • - Наборе, ти как разбра, че си одъртял?
        - Ами, предложиха ми "тройка", и аз си помислих веднага за кебапчета!

        Коментар


        • Днешния празник буквално изби рибата


          Един ден закъснял лаф

          Коментар


          • Манекенка си търси книга за морето, но иска най-кратката. Книжарят й предлага:
            – „Всичко, което мъжете знаят за жените“
            – „Женските похвали за мъжките достойнства“
            – „Антология на немския хумор“
            – „Македонска история“
            -„С*ксът след 50 години брак“

            Коментар


            • " Навън е само за вътре" - ЕМО ЧОЛАКОВ метеоролог

              Коментар


              • Вчера е станала неприятна катастрофа. Обект на нещастен сблъсък са били два автомобила "Бентли". Пристигналите на мястото на произшествието служители на КАТ два часа са си правили селфита.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                  Учителката по математика беше неприятно изненадана когато завари в къщи мъжа си с две неизвестни.
                  A учителката по български пък хванала нейният с две съгласни.
                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • Водачите на ППС трябва да знаят, неподаване на сигнал за смяна на посоката на движението или смяна на пътната лента е разрешено само на водачи с обратна сексуална ориентация.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • -Иванчо, не пикай в басейна!
                      -Ама тате, те всички така правят!
                      Да, но не от трамплина!

                      Коментар


                      • Цял ден искам да напиша нещо, което да ви докосне, но нищо не ми идва на ум...! Докосвайте се сами.

                        Коментар


                        • Декември - месеца на Националната изложба на любителски снимки на шарани, прасета и сарми...

                          Коментар


                          • - Как се нарича като си млад, красив, с много пари, време и енергия?
                            - Въображение!

                            Коментар


                            • В БГ мама:
                              "Дъщеря ми (10 г.) се увлече по конните спортове...
                              Но беше потресена, когато написа в търсачката "Поза на ездачката"..."

                              Коментар


                              • All in all, hardware RAID costs more than software RAID, but offers better performance and free you from the limitations of software RAID, ...

                                Коментар

                                Working...
                                X