IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • barbaron
    replied
    Rockin'1000 full concert at Stade de France, Paris 2019

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    - Чувам, че си се оженил. И как е, щастлив ли си?
    - Ами ....... ами жена ми казва, че съм щастлив ....

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    Звъни се на вратата:
    - Кой е?
    - Аз съм комшийката от горния етаж.
    - И какво?
    - Идвам заради моя син, който вчера счупи с топката фаровете на колата ви. Казали сте му, че ще таковате майка му, ако не ги плати.
    - Да, така е .....
    - Ами .... няма да ги плати ...

    Напиши коментар:


  • Моабет да става
    replied
    Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
    "Ергенки" образуват протест:
    -Готови сме на секс на първа среща , а не получаваме дори целувка !
    Нормално. Днешно време, секса почва при първата среща, а целувките са чак след третата.

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    - Докторке, моят мъж постоянно иска секс! Какво да правя?
    - Дайте му моят телефонен номер ...

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    Тихо отворих вратата, промъкнах се и легнах в леглото до нея.
    Тя:
    – Пак си се напил!
    – Как разбра?
    – Апартаментът ти е на горния етаж!

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    Из женски форум:
    - Искам да напусна моя, но се страхувам, че без мене ще му е по-добре! Какво да правя?

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    Между рибари:
    - Вчера бях за риба, но много бързо ми свърши стръвта. И тогава видях една змия с жаба в устата, а знам, че жабите стават за стръв за шарани. Сетих се, че змията не може да ме ухапе, докато жабата и е в устата, и затова смело я хванах за врата, стиснах я и взех жабата. Сега обаче цаката беше как да пусна змията, без да ме ухапе. Затова взех бутилката с ракия и сипах една голяма глътка в нейната уста. Змията премрежи поглед и започна да се гърчи, та я пуснах и тя избяга. Продължих да ловя риба и не след дълго усетих нещо да се увива по краката ми. И какво да видя - тази същата змия ми е донесла още 2 жаби и ме гледа жално милно ... .

    Напиши коментар:


  • пасъм
    replied

    Напиши коментар:


  • минувач
    replied
    "Ергенките са като икони - кой как ги види почва да се кръсти...

    Напиши коментар:


  • BattleRoyal
    replied
    Байдън е изпратил на Путин своята поздравителна... кардиограма

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    Между приятелки:
    - Снощи дойде при мене комшията и поиска политическо убежище. Дадох му го. После обаче дойде жена му с една точилка и наруши всички норми на международното право ...

    Напиши коментар:


  • v_tin
    replied
    https://www.facebook.com/Burevestnik...24110466640998


    Финансовата система, обяснена на прост език.

    Напиши коментар:


  • v_tin
    replied

    Напиши коментар:


  • Mateev
    replied
    От Facebook:

    Кацам на летище София след дълга командировка. Не мога да включа телефона. Батерията е паднала. Мога да го заредя в барчето, но най-евтината поръчка е за 3 лева. Няма да дам 3 лева си помислих и хайде на такси за в къщи. Прибирам се. В спалнята жена ми и някаков мъж ще счупят леглото.

    Tихо излизам и се връщам на летището. Поръчвам вода за 3 лева и зареждам телефона. Обаждам се, че сьм кацнал, и се прибирам с такси. Жена ми ме посреща радостна и гальовна. Всичко е чисто и подредено. На масата ме чакат сочни пържоли, бутилка от любимата ми ракия, салати и мезета. Хапвам, целувам се с жена си, попийвам, целувам се с жена си, и си мисля: "За някакви си 3 лева каква жена шях да загубя".

    Напиши коментар:

Working...
X