IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да го гледате логнете се във Фейсбук
    https://www.facebook.com/allindiadan...zExODY2NjYwNA/
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      КЛАСИКА- Студенти, пети курс, на изпит. Доцентът е отчаян:
      - Колеги! Задавам въпрос на всички ви - който знае, нека отговори, ще зачета на всички тройка. Моля ви!
      - Питай!
      - Колеги, какъв е цветът на учебника?
      Мълчание...
      - Как се казвам?
      Мълчание...
      - По какво сте на изпит?
      Мълчание... По едно време се чува мърморене:
      - Ега ти завъртяните въпроси!
      випуск 2018 a

      Коментар


      • КЛАСИКА- Студенти, пети курс, на изпит. Доцентът е отчаян:
        - Колеги! Задавам въпрос на всички ви - който знае, нека отговори, ще зачета на всички тройка. Моля ви!
        - Питай!
        - Колеги, какъв е цветът на учебника?
        Мълчание...
        - Как се казвам?
        Мълчание...
        - По какво сте на изпит?
        Мълчание... По едно време се чува мърморене:
        - Ега ти завъртяните въпроси!

        Коментар


        • - Ела да изпушим по една цигара.
          - Не мога, зарежда се!

          Коментар


          • Не е виц-истина е:
            В момента бързите влакове вземат разстоянието между София и Пловдив между 2 часа и 13 минути и 2 часа и 30 минути.
            Данните сочат, че преди Втората световна война някои композиции са пътували до Пловдив само 1 час и 50 минути!

            Копирано от standartnews.com
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Титани на мисълта - не се плашункайте - от една страна. това е бъдещето, дето ще ни плаща пенсиите, а от друга, елитна представителна извадка на втория най-интелигентен народ в света след евреите, носител на гените на древна цивилизация, открил компютъра, пърцуцата и туршията...

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Влезте в Гугъл транслейт и преведете думата "гущер" на полски. Натиснете бутона за гласово произношение на превода. Да ви е сладко.

                Коментар


                • Сутрин на Женския пазар. Жена избира ябълки и пита продавача.
                  - Тези ябълки защо миришат на ракия?
                  Продавачът направил 2 крачки назад и попитал.
                  - Сега как е?

                  Коментар


                  • – Докторе, приятелката ми е бременна, но аз използвам винаги кондом!
                    – Нека ти разкажа една история. – казал докторът.
                    – Имало едно време един човек, който ходел с чадър под ръка в гората. Веднъж видял тигър да го наближава, отворил чадъра си и застрелял тигъра, който паднал и умрял…
                    – Хахаха, това е невъзможно! Някой друг е застрелял тигъра!
                    – Именно!...

                    Коментар


                    • - Докторе, свински грип ли е?
                      - Разбира се, че е свински. Само свиня може да те събуди в 4 часа сутринта за температура 37.2!..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Свръх секретен шпионин от САЩ, му писнало и решил да се предаде в Русия. Отива в полицията.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                        - О-о, не тука. Трябва да отидете в КГБ.
                        Отива в КГБ при дежурният. Опашка. Чака. Идва неговият ред.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                        - Отидете в 707 кабинет.
                        И отива.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                        - По суша, по море или по въздух ви пратиха?
                        - По море.
                        - Отидете в 129 кабинет.
                        И отива.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                        - С оръжие ли сте или без?
                        - Без.
                        - Отидете в 401 кабинет.
                        И отива.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам! Без оръжие, по море прехвърлен.
                        - В група ли сте или сте един?
                        - Един!!!
                        - В 976 кабинет отидете.
                        - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам! Сам съм, без оръжие, по море...
                        - А мисия имате ли?
                        - ИМАМ-М!
                        - Е ми, бягай и си я изпълнявай мисията, какво си дошъл тука да ни губиш времето?...
                        А от мен и "оригиналният" вариант на вица ,разказан лично от Путин...

                        https://www.youtube.com/watch?v=F2fg2HFY8Tw

                        Коментар


                        • Един цар си имал царство. Разделил го - половината - за него, другата - дал на синовете си.
                          Един ден той ги повикал, дал им пакет хартии и им рекъл:
                          - Синове мои, реших да се оттегля на заслужена почивка. Който от вас скъса този пакет хартии, на него ще дам моята половина от царството!
                          Мъчили се синовете, не успели. Тогава царят им рекъл:
                          - Я сега опитайте да късате лист по лист.
                          Синовете се хванали и набързо накъсали хартийките.
                          - Запомнете - рекъл царят, - три поуки от тази история:
                          - Което не става наведнъж, може да стане постепенно.
                          - Което не можеш сам, можеш с приятели.
                          - Което не става със сила, става с хитрост. Разбрахте ли?
                          - Разбрахме.
                          - Нищо не сте разбрали. Току- що накъсахте контролния пакет акции и вашата половина от царството пак стана моя...

                          Коментар


                          • Легендата разказва, че жената на английския крал Ричард - Лъвското сърце била изключителна красавица с изваяни форми и разкошен бюст.
                            Херцогът на Йорк -Уилям бил луд по тия цици и денонощно мечтаел да се докопа до тях.
                            Веднъж, на пияна глава, херцогът споделил с кралския лекар своята неосъществима мечта. Лекарят се подсмихнал и рекъл:
                            -Няма нищо по- лесно от това, милорд! Хиляда лири и гърдите на кралицата ще са в ръцете Ви!
                            Разгоненият херцог склонил на часа.
                            Лекарят направил някакво прахче и тайно поръсил дрехите на кралицата. На другия ден гърдите започнали да я сърбят неистово. Кралят спешно повикал лекаря и повелил любимата му жена да бъде излекувана на всяка цена. Лекарят съвестно прегледал зачервената гръд и накрая със съкрушен вид прошепнал в ухото на монарха, че единственото, което може да помогне в случая, е слюнката на Йоркския херцог.
                            Крал Ричард не се колебал нито миг и веднага заповядал да доведат херцога тутакси, След това под строгия кралски взор херцог Уилям половин час близал прилежно циците на кралицата. Като по чудо сърбежът им преминал незабавно.
                            След няколко дни лекарят отишъл при херцога да си получи парите. Херцогът нагло показал среден пръст и му посочил вратата.
                            Излъганият доктор мълчаливо си тръгнал... но след седмица успял с останалото прахче да поръси долните гащи на краля!..

                            Коментар


                            • Свръх секретен шпионин от САЩ, му писнало и решил да се предаде в Русия. Отива в полицията.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                              - О-о, не тука. Трябва да отидете в КГБ.
                              Отива в КГБ при дежурният. Опашка. Чака. Идва неговият ред.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                              - Отидете в 707 кабинет.
                              И отива.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                              - По суша, по море или по въздух ви пратиха?
                              - По море.
                              - Отидете в 129 кабинет.
                              И отива.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам!
                              - С оръжие ли сте или без?
                              - Без.
                              - Отидете в 401 кабинет.
                              И отива.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам! Без оръжие, по море прехвърлен.
                              - В група ли сте или сте един?
                              - Един!!!
                              - В 976 кабинет отидете.
                              - Аз съм свръх секретен агент от САЩ и искам да се предам! Сам съм, без оръжие, по море...
                              - А мисия имате ли?
                              - ИМАМ-М!
                              - Е ми, бягай и си я изпълнявай мисията, какво си дошъл тука да ни губиш времето?...

                              Коментар


                              • Да не се забравя!

                                Коментар

                                Working...
                                X