IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прочетох в медиите, полицията търси алкохолик побойник. Обадих се веднага. Оказа се не било обява за работа.
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      Тази вечер, 20ч. по Нова, нов филм!
      " Сам в къщи, с две! "
      Учителката по математика беше неприятно изненадана когато намерила мъжа си с две неизвестни. А пък учителката по български хванала своя у дома с две съгласни.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Днеска викам на жената:
        - Легни, почини си. Аз сам ще си вдигна кръвното ...

        Коментар


        • Труженички:
          -Вчера направих мин*т на Дядо Коледа!
          -И как е неговия?
          -Ауу..Направо се топи в устата....

          Коментар


          • - Колко вида любов има?
            - Три! Френска, шведска и българо-съветска!!!

            Коментар


            • Тази вечер, 20ч. по Нова, нов филм!
              " Сам в къщи, с две! "

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	0-02-05-d5f48b95f6561fee1a36b28c4ebc2d77d1443ff6da435d626992cf22a614c1fe_207e14e7404c2a.jpg
Views:	1
Size:	11.0 КБ
ID:	4140191

                Коментар


                • Зетя поздравява тъщата с песента на Азис - "Умри", а тя му връща поздрава с песента на Весна Змиянaц - "Я имам 100 живота.."

                  Коментар


                  • Коледа. Блондинка отваря подаръка , намерен под елхата и намира годежен пръстен с бележка: Скъпа, ще се омъжиш ли за мен?
                    Започва да крещи с радостно-истеричен глас:
                    - Мило-о-о, ела бързо да видиш!!! Дядо Коледа иска да се ожени за мен!!!"

                    Коментар


                    • Учените доказаха, че за да управляваш тълпа идиоти е нужен само телевизор !!!

                      Коментар


                      • - Скъпи, днес не мога да дойда. Счупи ми се епилатора!
                        - Се ми е тая, среши се и идвай!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                          Млад докторант отива при своя научен ръководител за първа консултация.
                          - Е, млади ми колега, каква е темата на вашата дисертация? - пита професора.
                          - Как да носим вода с решетъчна лъжица. - отговаря докторанта.
                          - Така не става. - Поклатил глава професора. - Променете заглавието на " Анализ на проблемите свързани с транспортирането на вещества в течно агрегатно състояние в съдове с перфорирано дъно" и тогава ще имате успех.
                          - А каква беше темата на вашата дисертация, професоре? - полюбопитствал младия научен работник.
                          - Влияние на българските струнни акустично резонансни музикални инструменти върху развитието на религиозно-философските произведения от края на осемнайсти и началото на деветнайсти век" - отговорил професора.
                          - Тоест " За какъв чеп му е на попа гъдулка" - казал докторанта.
                          И аз така на времето щях да пиша научна работа на тема: "Екстензия пастични и еластини свойства на глюкоамилазния гел".
                          С други други думи "Разтягане на локуми".
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Млад докторант отива при своя научен ръководител за първа консултация.
                            - Е, млади ми колега, каква е темата на вашата дисертация? - пита професора.
                            - Как да носим вода с решетъчна лъжица. - отговаря докторанта.
                            - Така не става. - Поклатил глава професора. - Променете заглавието на " Анализ на проблемите свързани с транспортирането на вещества в течно агрегатно състояние в съдове с перфорирано дъно" и тогава ще имате успех.
                            - А каква беше темата на вашата дисертация, професоре? - полюбопитствал младия научен работник.
                            - Влияние на българските струнни акустично резонансни музикални инструменти върху развитието на религиозно-философските произведения от края на осемнайсти и началото на деветнайсти век" - отговорил професора.
                            - Тоест " За какъв чеп му е на попа гъдулка" - казал докторанта.

                            Коментар


                            • След първата брачна нощ:
                              - Оказва се, че не съм ти първия.
                              - Както се представи, се оказва, че няма да си ми и последния.

                              Коментар


                              • Група индианци преследват каубой.
                                Той препуска и си казва " Ей сега вече ми са е.а майката"
                                Вътрешния глас му казва " Не. Обърни се и застреляй вожда им"
                                Обърнал се каубоя и застрелял вожда
                                Вътрешния глас му казал " Ей сега вече ти се е.а майката"

                                Коментар

                                Working...
                                X