IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Доктор пита пациента:
    - Как са свещичките против безсъние които ви предписах миналият път?
    - Много са ефекисани докторе! Дори палеца не успявам да извадя..
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Преди появата на Интернет смятахме, че тъпотията се дължи на липсата на информация. Сега сме сигурни, че не е от това.

      Коментар



      • Обява:
        Продавам 65 литра бензин
        Забележка - Астрата е подарък, за да си го закарате.

        Коментар


        • Във един пункт за "Еврофутбол" редовно се засичали една баба и младо момиче. Момичето забелязало, че бабата все печели. Престрашило се един ден и я попитало как успява все да познае резултата и да печели. Бабата и обяснила:

          - Виж сега, моме, каква е моята система. Хващам на дядото члена, надигам го нагоре и като го пусна гледам накъде ще падне. Ако е наляво - 1, ако е надясно - 2. Ако пък случаааайно вземе, че остане щръкнал нагоре, значи е Х.

          Запомнила девойката и започнала да прилага системата, но пак без успех. Бабата печели, та се къса, момичето пак нищо. Един ден не издържало и я заговорила отново:

          - Виж сега, бабо, ти май нещо ме излъга. Не работи тая система. Аз като хвана на мъжа ми члена, няма единици, няма двойки, той все на Х остава. Какво да направя?

          - Ама как какво, бе?! - втрещила се бабата - Късай фиша и си сядай на късметааааа!

          Коментар


          • Защо спряха "семейни войни" по нова?
            Ами бързат да натиснат червени копчета...

            Коментар


            • 24 -та Авиационна база-Крумово



              Коментар


              • По оценките и датите в електронният дневник опитният директор може да определи месечният цикъл на младите учителки.
                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар



                • - Мам, как правильно, расизм или россизм?
                  - Сынок, если ты не любишь только негров, то это расизм. А если ненавидишь весь мир, то это россизм.

                  Коментар


                  • Вчера се скарах с жената. У дома няма капка ракия тя олио купила.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Млада актриса се допитва да по-опитна колежка:
                      - Предложиха ми първа роля. В сериал, но се чудя дали да приема? Ще ме *** още в първият епизод.
                      - Е голема работа, мене ме *** още на кастинга.
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • - Купих си метла, качвам се в трамвая и кротко си седя! Някакв оръфляк срещу мен ме оглежда, намига ми и пита:
                        - Не можа да запали , а???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          „Украинците са странни хора : молят се на европейците,работят за евреите,умират за американците и за всичко това мразят руснаците”


                          Жириновски
                          Този е доказан клоун.

                          Коментар


                          • „Украинците са странни хора : молят се на европейците,работят за евреите,умират за американците и за всичко това мразят руснаците”


                            Жириновски

                            Коментар


                            • Както вече всички знаят Макдоналдс реши да подкрепи целия цивилизован свят и да наложи санкции на Русия като затвори ресторантите си там и напусна страната. При напускането, кореспондент на вестник "Масковская Правда" се срещнал с Главния мениджър на Макдоналдс и го интервюирал. Попитал го:

                              -Защо напускате? Вие ще загубите пари при затварянето на ресторантите ,а руското население няма да усети кой знае колко липсата на хамбургерите Ви? И в същност как санкционирате Русия?

                              Мениджъра отговорил:

                              -Да така е ! Ще имаме загуби, но нашата вътрешна статистика показва ,че при затварянето на един р-нт Макдоналдс освен ,че персонала остава без работа, безработни остават и около десет кардиолози, 10 пластични хирурзи и десет фитнес-инструктури. Те също ще започнат да тежат на вашата социална система!!!

                              Коментар


                              • Принц Чарлз оставил завещание и в него написал:
                                - Оставям всичко на мама!

                                Коментар

                                Working...
                                X