IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Наборе, кога за последно си пил ракия?
    - За последно още не съм пил!

    Коментар



    • Метро, час пик. В тълпата крещи един мъж:

      - Помогнете! Синът ми се задави с банкнота! Умира!

      От тълпата се изнизва дебела лелка, хваща младежа за топките и страшно ги стисва! От гърлото на бедния младеж изскачат пет лева и вопъл "А-а-а-а-а!!!!!" Бащата, с уважение:

      - Егати! Вие сигурно работите в Бърза помощ?...

      - Не. В данъчното.

      Коментар


      • Продължавайте промяната.

        Коментар


        • - Кой е истински мъж?
          - Този, който като се върне и хване жената с любовник в леглото, каже:
          "Хайде, свършвайте, а аз ще направя кафе"
          - А кой е истински любовник?
          - Този, който в такава ситуация успее да свърши.

          Коментар



          • Девойка се явява на изпит в университета. Паднали и се трудни въпроси, които, естествено, не знаела. Професорът и казва:
            - Ще трябва да Ви скъсам. Е, разбира се, ако се срещнем довечера, може и да Ви пусна...
            - Добре, професоре, но съм длъжна да Ви предупредя, че съм болна от една болест, която се казва "кръг и половина".
            Професорът не бил чувал за такава болест. Срещнал се вечерта със студентката и преспал с нея. На другият ден професорът върви из университета и среща познат математик.
            - Колега, не знаеш ли случайно що за болест е това "кръг и половина"?
            - Разбира се, че знам. Един кръг е две пи ер /2πR/, а кръг и половина е три пи ер /3πR/...

            Коментар


            • Мъж и жена се карат:
              - Гергано, ти си като последния чифт обувки на витрината!
              - Янаки, обиждаш ма, ама не мога да та разбера точно как?
              - Сто човека преди мен са ги пробвали, а аз глупака съм ги взел!

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	svirka.jpg
Views:	1
Size:	33.1 КБ
ID:	3935679
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Шофьорът на камион бай Стамат беше на разделно хранене:

                  - Кара картофи - яде картофи.

                  - Кара кашкавал - яде кашкавал.

                  - Кара тухли - разтоварващ ден...

                  Коментар


                  • Националния герой от малцинствата след като наденал вълнена фланела стигнл до извода:
                    -Диез, ще ми таковаш таковата ,ако ме видиш лятото да стоя на сянка.

                    Коментар


                    • Ако спечеля джакпота първото, което ще направя е да си купя депутат, а второто е да го спукам от бой. Имам си даже списък с фаворити....

                      Коментар


                      • Ергенът вече не ми липсва. Шоуто на ИТН е по-много по яко.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Май-новото парче "чалга анархия" се танцува в такт 7/8 „милейди”.

                          Коментар


                          • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Виц, КОЙТО Казва много за СОЦА, КОМУНИСТИТЕ И СЕГА МУТРОКОМУНИСТИТЕ..



                              На едно служебно парти са Рейгън, Валери Жискар д'Естен и Леонид Брежнев. Рейгън вади сребърна табакера, на която пише "На скъпия Рони, от клуба по голф". Валери Жискар вади златна табакера, на която пише "На моя Валери от неговата Анет". Брежнев вади табакера в диаманти. На нея пише "На Александър Сергеевич Пушкин от княз Вяземски"...

                              Коментар


                              • Робин Худ е бил Айдутин вземал от бедните и подарявал на по-бедните.

                                Коментар

                                Working...
                                X