IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Ще отговоря за себе си, защо не се бутам. Темата много ме кефеше и чат пат списвах някога ( а и сега ме кефи), но Просто от доста време май стана, че нямам, с какво да се похваля относно срещи с дървото . за съжаление, или комай повече за радост
    Дано и при повечето играчи е така. Все пак индексът върви нагоре. Минахме 800, нови върхове покоряваме от 2009 насам и нормално играчите да преглъщат дребни срещи с дървото, щом като цяло портфейлът расте Та и от това може, да се губи желание, да изповядат. къде са ударили гредата.
    Хубаво де, ама никой от форума ли няма Химимпорт, Монбат, Зърнени храни, Бг Агро и т.н. и т.н.? Като гледам в депозитара, бая акционери имат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

      Защо ли в тази прекрасна тема не се бутат много хора да пишат ?
      Аз не съм продавал на загуба скоро, но имам тежки камъни, които ми съсипват общата доходност:

      1. Бг агро - не съм продавал на загуба, но средната ми цена е към 1,50. Това без да броя дивидентите.
      2. 11С - средна около 20 лева.


      А най-голямото дърво според мен изядох продавайки Софарма и Шели доста под колкото е редно - ужас!
      Ще отговоря за себе си, защо не се бутам. Темата много ме кефеше и чат пат списвах някога ( а и сега ме кефи), но Просто от доста време май стана, че нямам, с какво да се похваля относно срещи с дървото . за съжаление, или комай повече за радост
      Дано и при повечето играчи е така. Все пак индексът върви нагоре. Минахме 800, нови върхове покоряваме от 2009 насам и нормално играчите да преглъщат дребни срещи с дървото, щом като цяло портфейлът расте Та и от това може, да се губи желание, да изповядат. къде са ударили гредата.
      ps. Имаше още една файска тема, пак Софикс я беше пуснал и също беше готина - нещо от рода на: ..."защо когато някой се набабани, започва да бута съответната тема във форума" (или нещо подобно)
      Last edited by precakanoto; 12.03.2024, 20:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

        Защо ли в тази прекрасна тема не се бутат много хора да пишат ?
        Аз не съм продавал на загуба скоро, но имам тежки камъни, които ми съсипват общата доходност:

        1. Бг агро - не съм продавал на загуба, но средната ми цена е към 1,50. Това без да броя дивидентите.
        2. 11С - средна около 20 лева.


        А най-голямото дърво според мен изядох продавайки Софарма и Шели доста под колкото е редно - ужас!
        Имам Бг агро, по мои изчисления от последния отчет справедлива сегашна стойност е 1,49 лв ;-)
        Имат FCF над 20 мил. по спомен :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Дидо, за мен да изядеш дървото означава да продадеш на загуба. Аз съм имал позиция, която беше стигнала -45% от цената на придобиване, но се обърна и я продадох на печалба.
          Значи на БФБ все още нямам греда, но съм от април 23, пък и всички позиции са ми средносрочни 3-4 год ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

            Бг агро на 1.20.Не съм продал,но лошият вкус и.Шели продадох на 43.00

            Големите дървета не са ми по търпилото, ако го е имало то бе в началните години, последна 12-13%на греда бе при ТЕЛЕТОбизнес сърфирането преди година, но пък къде влезе ресурса;- Е ДРУГА Бира и с ДвуТрикратен Привкус!!!- да се брои за успешно преструкториране!
            Но -"пропуснатите ползи" си остават с най "лошия вкус"!!!
            Златния лев "Шесте Стола" ,- акция която ми сторнира всички загуби от "началният ми период" , след 2013 до 2018г. така успешно изигравана от мен в ритъма на Цар пазар...- до 2020 когато реших че полагащият се дивидент не може да бъде по нисък от 0,10-0,15/акц, а 6те стола опапаха през заплати и премии всичко налично и оставиха за "притежателите наивници" сал 0,02/акц. не е смешно, а бе пфууу ...30,12,20г.
            21700кап-я =46880x0,37182= 17431
            31,12,2021г.
            1800 кап-я=hLev 9485x0,0=
            31,12,2022г.
            1 900 < 8767x0,0=
            28,02,2023г.
            hLev 4167x0,0=
            Но - поне тези да бях задържал !!!! - а продал на 0,55 до 0,6+

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

              Защо ли в тази прекрасна тема не се бутат много хора да пишат ?
              Аз не съм продавал на загуба скоро, но имам тежки камъни, които ми съсипват общата доходност:

              1. Бг агро - не съм продавал на загуба, но средната ми цена е към 1,50. Това без да броя дивидентите.
              2. 11С - средна около 20 лева.


              А най-голямото дърво според мен изядох продавайки Софарма и Шели доста под колкото е редно - ужас!
              Бг агро на 1.20.Не съм продал,но лошият вкус и пропуснатите ползи си остават.Шели продадох на 43.00

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Понеже гледам, че в темата на трейдинга се говори за успешни сделки и висока доходност си помислих, че някой ще каже и къде е изял дървото
                Защо ли в тази прекрасна тема не се бутат много хора да пишат ?
                Аз не съм продавал на загуба скоро, но имам тежки камъни, които ми съсипват общата доходност:

                1. Бг агро - не съм продавал на загуба, но средната ми цена е към 1,50. Това без да броя дивидентите.
                2. 11С - средна около 20 лева.


                А най-голямото дърво според мен изядох продавайки Софарма и Шели доста под колкото е редно - ужас!

                Коментар


                • Дидо, за мен да изядеш дървото означава да продадеш на загуба. Аз съм имал позиция, която беше стигнала -45% от цената на придобиване, но се обърна и я продадох на печалба.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Понеже гледам, че в темата на трейдинга се говори за успешни сделки и висока доходност си помислих, че някой ще каже и къде е изял дървото
                    Имам позиция на БФБ която клони към "дърво", но като цяло портфейлите са ми изградени при съотношение 50/50 +- 10% акции облигации и няма да се отрази много ;-)

                    Коментар


                    • Понеже гледам, че в темата на трейдинга се говори за успешни сделки и висока доходност си помислих, че някой ще каже и къде е изял дървото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                        Аз изядох най-голямото дърво с Монбат. -42,44% от цената на придобиване. Но затова има вина и бате Бойко, затова никога няма да гласувам за него повече и не гласувам от 3г. Да не говорим за министъра му от списъка Магнитски и изказванията му за БФБ и пазара на череши.
                        Гласувай сега за новия кмет ,дето баща му,дядо му и чичо му са били партизани

                        Коментар


                        • Най-голямото дърво последните години е Химимпорт......

                          Коментар


                          • Аз изядох най-голямото дърво с Монбат. -42,44% от цената на придобиване. Но затова има вина и бате Бойко, затова никога няма да гласувам за него повече и не гласувам от 3г. Да не говорим за министъра му от списъка Магнитски и изказванията му за БФБ и пазара на череши.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                              Ядох бой с Неохим
                              Споко, скоро ще ти излезе и то с добър %%%

                              Коментар


                              • ИПО-тата са с "второ легално издание"
                                https://knizhen-pazar.net/products/b...ri-v-balgariya

                                Коментар

                                Working...
                                X