IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига да не се удавиш ...
    Towa да нe са ти хъшовете, та да викнат, запеят: "Умря сиромах за правда, за правда и за свобОда"))) Новите хъшове не се давят, даже може да не скочат в морето, ако са преценили, че няма смисъл. Макар че на индексите се давят, преди да спрат да ги играят))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Изеров, няма нужда да е от службите, според мен намеква за това, че отсрещната страна може да се провали на професионален тест))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Ако си по моята професия само с няколко въпроса ще бъдеш разкрит
        Да не намекваш, че си от "службите"?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Ц не става така, трябва да ти дреме. Най малкото има подрастващи.... аз примерно припсувах няколко пъти в колата и детето и то почна... трябва да се собразява човек
          Естествено, че трябва. Каквото посееш това ще пожънеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Начина на изразяване го надъхва и му помага ....в което има резон.
            Борсите никой не ги разбира...ама графиките може и да познава...от време на време,..с малко пари...такова цъкане с ум и премерен риск може да дава някакъв относителено добър резултат...това че може да се пуснеш по някоя вълна не те прави сърфист но пък кво от това....
            Стига да не се удавиш ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              Ако не ти дреме....що не...
              Ц не става така, трябва да ти дреме. Най малкото има подрастващи.... аз примерно припсувах няколко пъти в колата и детето и то почна... трябва да се собразява човек

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Така ли ти изглежда И в мойто ТУ имаше такива. Ако щях да залитам, щях да залитна още тогава.Бая умряха от наркотици.Обаче да ти кажа от тези, дето обясняваха на даскалите нищо не стана. Най-големия гений даже не можа да завърши, пък аз си избутах без да знам какво е интеграл Та ако аз съм на южния полюс, религията е на северния. Няма абсолютно никаква опасност аз да залитна по религията. Няма по омразно нещо за мен от религията общо-взето. Това с Кришна даже не знам дали според тях има бог или няма. Обаче пък ме кефи как си скачат и пеят. Иначе напоследък съм залитнал по будизма. То обаче за мен е обратното на религия.
                Това е проблема че си завършил.А не трябва.Сега е мъка и за теб и за околните.Ако си по моята професия само с няколко въпроса ще бъдеш разкрит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                  Така ли ти изглежда И в мойто ТУ имаше такива. Ако щях да залитам, щях да залитна още тогава.Бая умряха от наркотици.Обаче да ти кажа от тези, дето обясняваха на даскалите нищо не стана. Най-големия гений даже не можа да завърши, пък аз си избутах без да знам какво е интеграл Та ако аз съм на южния полюс, религията е на северния. Няма абсолютно никаква опасност аз да залитна по религията. Няма по омразно нещо за мен от религията общо-взето. Това с Кришна даже не знам дали според тях има бог или няма. Обаче пък ме кефи как си скачат и пеят. Иначе напоследък съм залитнал по будизма. То обаче за мен е обратното на религия.
                  Те много скачат и пеят....в най големия религиозен бизнес еванглизма...най скачат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Гигантите, естествено. Някъде там е заровено кучето ...http://drevnite.com/gigantite-nashite-predtsi/
                    Чакай, че още се хиля на клипа.
                    Гигантите викаш...мечтаете си вие жените за гиганти...ама няма вечееее...))) Ще се задоволите с нас))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Кои древни?2000,5000,10000?
                      Над 5000 не помня нищо.....за съжаление...в нас албума от предишни животи ми е до там...)))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Боже, има надежда. На някой му е станало неудобно. Това е добър знак, че си ок.
                        Напротив лош знак е....уплашила си го)))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Давай за глупости тогава. Дай да си говорим за древните и теориите за древните. Има една дет страшно ме кефи.
                          еее това вече е прекалено голяма глупост не мога да го понеса....))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Гледам ,че нещо сте на индийска вълна,та един поздрав и от мен....Превода е уникален...

                            https://www.youtube.com/watch?v=tgmDGlzOzw0
                            Мега яко това....))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Гигантите, естествено. Някъде там е заровено кучето ...http://drevnite.com/gigantite-nashite-predtsi/
                              Чакай, че още се хиля на клипа.
                              Ауууу!Тия - грамадни,че и милионници....Странно наистина,ако източниците са достоверни.....
                              Темата ми е доста интересна,още повече,че съм доста скептичен към Дарвиновата теория...Но трябва да положа морна снага,че утре се налага да ставам по-раничко.....
                              Лека!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                                Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.
                                Един път да стане нещо стойностно в този форум и ти веднага скочи Даже някой ден и за фундамент и бизнес може да се заговори. Бай туй, сел унуй не става човек. Минах аз по тоя път. Не става точно заради ВТЧ и покер играчите. Ако искаш да направиш кинти търси фундамента. Освен ако не намериш достатъчно балъци да ти плащат за съвети
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X