IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Е, хайде сега, да не тръгваме по пътя на параноите.
    И други познати имам които са религиозни, ала пък си изглеждат хепи...

    Няма нищо забранено на тоя свят, както няма и отрови - всичко е въпрос на доза.
    Като се замисля, аз не познавам религиозни хора. Едва ли са много, като се има предвид факта, че то и голяма част от поповете не вярват.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

      Един път да стане нещо стойностно в този форум и ти веднага скочи Даже някой ден и за фундамент и бизнес може да се заговори. Бай туй, сел унуй не става човек. Минах аз по тоя път. Не става точно заради ВТЧ и покер играчите. Ако искаш да направиш кинти търси фундамента. Освен ако не намериш достатъчно балъци да ти плащат за съвети
      Disagree. ВТЧ и покер играчите??? No problem.
      Is about know how: Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Това за мен са предразсъдъци. По тази логика да не пия и алкохол, защото на някой братчеда станал алкохолик, или пък да не пуша трева, щото друг братчет станал наркоман а може би пък и секс да не правя, щото трети братчет умрял от спин и т.н Онзи ден един познат ми каза да се занимавам с борси, защото неговия братчед загубил много пари там Та пак да потретя. От предразсъдъците губи само този, който ги изповядва. Човек ако няма мозък все някъде ще си провали живота. Или в комара или в алкохола или в харе кришна или ше му вземе паричките някоя шуврантия или кой знае къде другаде
        Е, хайде сега, да не тръгваме по пътя на параноите.
        И други познати имам които са религиозни, ала пък си изглеждат хепи...

        Няма нищо забранено на тоя свят, както няма и отрови - всичко е въпрос на доза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          +++
          Потвърждавам и аз, последиците нерядко са и летални.
          И аз имах един братовчед, умен и начетен бе уж, ма и него разни харе кришни го бяха обсебили после.
          Недълго след христова възраст свърши от премръзване в една канавка.
          Това за мен са предразсъдъци. По тази логика да не пия и алкохол, защото на някой братчеда станал алкохолик, или пък да не пуша трева, щото друг братчет станал наркоман а може би пък и секс да не правя, щото трети братчет умрял от спин и т.н Онзи ден един познат ми каза да се занимавам с борси, защото неговия братчед загубил много пари там Та пак да потретя. От предразсъдъците губи само този, който ги изповядва. Човек ако няма мозък все някъде ще си провали живота. Или в комара или в алкохола или в харе кришна или ше му вземе паричките някоя шуврантия или кой знае къде другаде
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар




          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Хахаха
            мдаа
            а не беше ли казал поетът: "за него -животът" .."летял бих с пробна машина в
            небето.." !?
            Ще да е имал някаква искрица вяра, надежда, любов ..
            a без това, какво е животът !? -
            Както са казали класиците на trash-a.. "to Live is to Die"
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Та бате Пешо си е класика!
              Бате Пешо форева!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Хи хи хи още малко и до носник ше ме изкараш или партиец и комсомолски секретар...Кат ги гледаш кви са некадърници не мое ли ти светне какъв съм.Ба си избегал затворник през парадния вход убит в центъра на родния си град иначе го търсят...
                Виж са, те не са виновни. Търсили са го. Пратили са му писмо на домашния адрес с молба да дойде в най-близкото районно, но той най-коварно ги излъгал и не отговорил!

                Бил съм комсомолски секретар в армията, сложен насила от ЗКПЧ-то, но, след една година, го издебнах, че отиде на учения некъде в полята, и направих изборно събрание без негово присъствие. Познай кого не избраха за комс. секретар...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  И понеже всички сте се забили на тема морал, доблест, спазване на обещания - това особено ме кефи при pepe, Който иначе е припознавач, но дава съвети за морал (за да не стане обърквация, с изключение на припознавачеството му аз харесвам и творчеството на пепе, въпреки инвестицията му при космонавта, която засега му се отплаща)...
                  пу пу това направо като похвала, само да кажа, че това за припознаването си е единствено и само поради щото да си от другия отбор.... Обосновал съм се, защо приемам така нещата и смятам, че абсолютно морално съм постъпил, не мисля че е нарушен който и да е закон, с което въпроса се свежда до това, дали един клуб, една идея следва да се приравни на тъговско предпиятие... моя отговор е не. Доста е просто. Даже смятам, че постъпвам морално правилно и рационално... Но да не занимаваме другите с футболни пристрастия. Колкото и да е,понякога гредата в собственото око може да се окаже голяма...
                  Last edited by pepe1234; 06.06.2018, 14:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    Да не намекваш, че си от "службите"?
                    Хи хи хи още малко и до носник ше ме изкараш или партиец и комсомолски секретар...Кат ги гледаш кви са некадърници не мое ли ти светне какъв съм.Ба си избегал затворник през парадния вход убит в центъра на родния си град иначе го търсят...
                    Last edited by national power; 06.06.2018, 13:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                      това е вярно за мен напълно...
                      С пречупването на чувствата на другите хора, заветната цел би се превърнала в химера.
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • И понеже всички сте се забили на тема морал, доблест, спазване на обещания - това особено ме кефи при pepe, Който иначе е припознавач, но дава съвети за морал (за да не стане обърквация, с изключение на припознавачеството му аз харесвам и творчеството на пепе, въпреки инвестицията му при космонавта, която засега му се отплаща), та да ви пусна и аз един виц:

                        Върви Зайо из гората и на една полянка гледа - играят си няколко мечета.
                        - Какви сте вие бе?
                        - Мечета.
                        - А къде е майка ви?
                        - Отиде за мед в гората.
                        - Ами ай да ви евъ майката тогава
                        И си продължава по пътя. На другия ден - пак така. Мечетата се оплакали на майка си. Скрила се Баба Меца в храстите до полянката и чака. Зайо пак идва:
                        - Къде е майка ви бе, мечета?
                        - Отиде за мед.
                        - Ами ай да ви евъ майката тогава
                        Меца изскача от храстите и го подгонва Зайо. Той обаче се шмугва в тясната пролука между две дървета, Меца не успява и се заклещва там. Зайо Байо я заобикаля отзад, разкопчал панталона и рекъл:
                        - Абе, Мецо, не че съм такъв, ама нали обещах на децата, пък не е хубаво да ги лъжа...

                        та така - темата е и за усмивките, които предизвиква в нас успехът, но ако греша, кажете и спирам с "мъдрите" мисли, ще ви цитирам клишета до откат и ще лея дитирамби за цените на златото, петрола, дакса, макса и факса
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          Алонсо....имах двама състуденти в ТУ...много умни момчета....единия показваше на тоя по математика как се решават по лесно задачите...тогава за първи път по Витошка видях да пеят Харе Кришна. Тея двамата бяха много социално....странни...и залитнаха по Кришна. Еба им се майката. Живееха по едно време в комуна....в един апартамент ...след като завършихме видях единия...изцяло алл ин в Кришна...еба си майката на живота ти казвам това умно момче....

                          Не залитай по религията....не ти трябва...
                          +++
                          Потвърждавам и аз, последиците нерядко са и летални.
                          И аз имах един братовчед, умен и начетен бе уж, ма и него разни харе кришни го бяха обсебили после.
                          Недълго след христова възраст свърши от премръзване в една канавка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                            Да не намекваш, че си от "службите"?
                            Не е, Бате Пешо бачка в АЕЦ-а и живее в някое плевенско село, което не иска да ни каже кое е, но това е негово право. Понякога ме дразни с путинизма и нихилизма си, както и желанието му да бъде последна инстанция и похлупак на всяко гърне, но иначе е готин събеседник, който аз лично много уважавам и с интерес чета творенията му - особено ме кефи как успява да пише без нито една запетайка, което определено изисква мноооого голям талант Много често го банват, щото обича да плямпа в клоаката на форума - тема "политика", поради което не може да си пише с оригиналния ник и затова става обърквация. Та бате Пешо си е класика!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Towa да нe са ти хъшовете, та да викнат, запеят: "Умря сиромах за правда, за правда и за свобОда"))) Новите хъшове не се давят, даже може да не скочат в морето, ако са преценили, че няма смисъл. Макар че на индексите се давят, преди да спрат да ги играят))
                              Хахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                Гигантите викаш...мечтаете си вие жените за гиганти...ама няма вечееее...))) Ще се задоволите с нас))
                                Около тези мечти на жените – един виц:
                                Турист и местен се къпят в общата баня на плажа в Ямайка.
                                Туристът любезно се обръща към ямайчанина: – О, господине, виждам, че и вашата любима се казва Wendy...
                                Ям: – Не. Защо?
                                Ту: – Татуирал съм името ѝ на члена си, ето... И на вашия пише Wendy, както виждам?
                                Я: – А, просто се е посбръчкал.
                                Опънал добре кожата и се видяло "Welcome to Jamaica and have a nice day".

                                ----------------
                                Вицът има реално продължение:
                                Беше ни разказан на едно събиране от духовит колега и много се смяхме. На другия ден една от присъствалите колежки възбудено го разказва на други, като надписът на ямаеца в нейния преразказ е "Welcome to Jamaica and have a nice holiday". Духовитият колега също присъстваше и коментира: "Е-е-е, па на вас, жените, колкото и голем да е, все не ви стига", припомняйки на колежката първоначалния вариант на татуировката; "С малко да е, ама още по- да е..."
                                Смехът беше разтърсващ в пряк и преносен смисъл.
                                Last edited by П.Ф.Изеров; 06.06.2018, 11:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X