IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Не съм много убеден,че правото на земя е на този,който е живял най-дълго на нея,пролял най-много пот и кръв на нея...За съжаление...Или може би ,не е за съжаление...Представих си десетина сценария,ако горното беше вярно....и леко се стреснах,как би изглеждал света...
    Добре.
    Чие е правото някой народ да живее на някоя земя?

    Или ше кажеш да питам Шорош?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Ъхъ точно както само е присъствала на Балканите.
      Ако тръгнем по оста, която задаваш можем да стигнем и до Римската империя и днешните и наследници.
      Слагаш акцент в/у метрополията, а не етносте и дифузията между тях в състава й.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Това са глупости. Цялата история на човеството е поредица от племена живяли някъде и след това изгонени от други. Османската империя като е владяла палестина 1000 години ще одобриш ли ако сега Ердоган тръгне с танковете натам.
        Не е владяла.
        Турските диваци главорези, които и до сега нямат свой език и писменост, са спрели развитието на българската и арабска култура, мощно начеващи, но обезглавени от турските диваци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение










          Вече четирима...

          аз нямах точно това предвид, но ако ще помогне ме бройте.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
            Понеже правото на земя е на този, който е живял най-дълго на нея, пролял най-много пот на нея, най-много кръв.

            Хвани и прочети колко време е живело това генетически неопределено племе "юдеи", "израелтяни", "евреи" на земята Палестина - и колко техните братовчеди араби.
            Ако те мързи, аз ще ти направя сметката.
            Не съм много убеден,че правото на земя е на този,който е живял най-дълго на нея,пролял най-много пот и кръв на нея...За съжаление...Или може би ,не е за съжаление...Представих си десетина сценария,ако горното беше вярно....и леко се стреснах,как би изглеждал света...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Tя е администрирала само.
              Ъхъ точно както само е присъствала на Балканите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Това са глупости. Цялата история на човеството е поредица от племена живяли някъде и след това изгонени от други. Османската империя като е владяла палестина 1000 години ще одобриш ли ако сега Ердоган тръгне с танковете натам.
                Tя е администрирала само.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Те са братство все пак.
                  Муфтаджии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    Понеже правото на земя е на този, който е живял най-дълго на нея, пролял най-много пот на нея, най-много кръв.

                    Хвани и прочети колко време е живело това генетически неопределено племе "юдеи", "израелтяни", "евреи" на земята Палестина - и колко техните братовчеди араби.
                    Ако те мързи, аз ще ти направя сметката.
                    Това са глупости. Цялата история на човеството е поредица от племена живяли някъде и след това изгонени от други. Османската империя като е владяла палестина 1000 години ще одобриш ли ако сега Ердоган тръгне с танковете натам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      П.С. цигулка1 и цигулка2 свирят по различен начин, но няма как да накараш някоя от тях да свири като чело.
                      Не намирам противоречие в твърдението. По същия начин го мисля.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Един приятел по едно време се беше навил да става масон. И стана. Виждаме се след известно време с него, а той силно разочарован, някакви сбирки само със дърти пръчове и странни ритуали, никакви мацки, никакво парти, никакви тайни работи, само където тези дърти пръчове постоянно му искат професионални услуги без пари и го бяха убедили че не може да им откаже.
                        Те са братство все пак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Опитвам се да обясня, че командир1 и командир2 са си 100% командир.
                          Разликите между тях идват от обертоновете - които са атрибут на личността, а не на типа.
                          Razbrah,
                          а az se opitvah da usymnq,
                          че командир1 и командир2 не са 1;1 еднакви сори
                          (извън спецификата на научната терминология)
                          Няма проблем. Може да си спесиалист в конкретиката, аз не. Само мога да извлека данните за които стана дума. дали е полезно или не !? явно не
                          Нещата са по по местата защото Всичко е точно както се пееше в някаква песничка...))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Това е ПР за масите, не е нищо на което се базира реална политика. А въпреки че не разбирам арабите, не смятам че са такива идиоти че да поставят в центтъра на всичко нищо не значещ ПР.

                            Между другото исляма съществува от 1400 години някъде, юдаизма от 2500
                            Понеже правото на земя е на този, който е живял най-дълго на нея, пролял най-много пот на нея, най-много кръв.

                            Хвани и прочети колко време е живело това генетически неопределено племе "юдеи", "израелтяни", "евреи" на земята Палестина - и колко техните братовчеди араби.
                            Ако те мързи, аз ще ти направя сметката.

                            Коментар


                            • Един приятел по едно време се беше навил да става масон. И стана. Виждаме се след известно време с него, а той силно разочарован, някакви сбирки само със дърти пръчове и странни ритуали, никакви мацки, никакво парти, никакви тайни работи, само където тези дърти пръчове постоянно му искат професионални услуги без пари и го бяха убедили че не може да им откаже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добре. Ще чакам важното
                                Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                                Е,айде казвай го де,не станахме ли трима?!
                                Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                тебе те броя за първи))
                                Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Абе, аз бях първи. Брой ме за трети - Свети Дух.
                                Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Казвай, щом е тайна сред запознати евреи- ще има пари в тази работа!

                                Вече четирима...


                                Last edited by retro_69; 21.06.2018, 21:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X