IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Прозаична причина. На бас, че предположенията са по-екзотични .
    Ти си бременно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Ти що си на диета, докато те няма тук, имам някои предположения.
      Прозаична причина. На бас, че предположенията са по-екзотични .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Досега е най-балансираният индивид, който срещам и явно с познания по психология, а за да сме в тон с темата, ми се струва, че вътрешният баланс е ключов с каквато и дейност да се занимаваме, и особено при инвестирането. Т.е. за мен е обогатяващо мнението му.
        Ти що си на диета, докато те няма тук, имам някои предположения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.
          Виж само, какво прави едната блага дума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.
            Досега е най-балансираният индивид, който срещам и явно с познания по психология, а за да сме в тон с темата, ми се струва, че вътрешният баланс е ключов с каквато и дейност да се занимаваме, и особено при инвестирането. Т.е. за мен е обогатяващо мнението му.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Също е възможно някои хора да влизат във форума за по-сериозни дискусии, а за чат и запознанства да ползват други медии
              България се топи, трябват деца. Много деца. Така че...на война и в любовта, казват, всичко било позволено. Сега е война, а Любов си требе, така че...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                И още един въпрос към Ендер. Защо възрастни индивиди остават с инфантилно-нарцистична психика? Кое не е наред и пречи ли на успешната им социализация? Тук интересът ми е строго професионален. Струва ми се, че Ендер е навътре в материята и му благодаря ако откликне. Лек уикенд!
                Бе тоз Ендер некво гуру ли е , щот и аз го питах нещо у другата тема.

                Коментар


                • И още един въпрос към Ендер. Защо възрастни индивиди остават с инфантилно-нарцистична психика? Кое не е наред и пречи ли на успешната им социализация? Тук интересът ми е строго професионален. Струва ми се, че Ендер е навътре в материята и му благодаря ако откликне. Лек уикенд!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Също е възможно някои хора да влизат във форума за по-сериозни дискусии, а за чат и запознанства да ползват други медии
                    Кви запознасва у форума на инвестор тук жени почити нема.

                    Коментар


                    • Също е възможно някои хора да влизат във форума за по-сериозни дискусии, а за чат и запознанства да ползват други медии

                      Коментар


                      • От мен да мине. В неделя няма диети. Имам конкретен въпрос към Ендер. Ако го види и ми отговори му благодаря. Направих теста на Кубрат два пъти. Първият път бързо, вторият път по-бавно. Излязоха два типа. Защо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                          Ахххх ще ми развалиш диетата, диване такова (и форумната и реалната). Задушени с масло. Фантазия. И бяло вино. Изстудено.
                          Да!
                          В момента ги задушавам в масло.
                          Идеята за бяло вино е нова за мен, но имам останали в бутилката сто-сто и педесе мл. Ще помисля, благодаря за идеята.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Видяхме, има гъби-булки.
                            Пита се, има ли гъби-ергени.
                            По - скоро има Черни вдовици. Бих казал, ако не се ожениш за правилната

                            Коментар


                            • Видяхме, има гъби-булки.
                              Пита се, има ли гъби-ергени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                                За да не съм криворазбран, трябва да кажа, че изборът ми на среден род в обръщението ми към теб, Селено, нема връзка с думите "мило" или "момиче".
                                Това е моя защитна реакция срещу андрогинността, която представляваш. Аз по старому съм свикнал мъжът да е мъж и жената да е жена.

                                Както и да е.
                                С прискърбие ти обръщам внимание, че Ив_макс се отписа от форума, та надали тази тема ще ти е интересна вече.
                                Но, ако темата ти е интересна все пак, би могло да пробваш да я продължиш с мъжката част от себе си.
                                -------
                                Прочее, зех от пазара кило гъби булки. Правил съм ги задушени в тиган и ми харесва. Ти как ги готвиш?
                                Ахххх ще ми развалиш диетата, диване такова (и форумната и реалната). Задушени с масло. Фантазия. И бяло вино. Изстудено.

                                Коментар

                                Working...
                                X