IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Говорейки за дехуманизация, ето нещо отвратително. Добре са го спрели.

    https://www.zerohedge.com/news/2018-...-outrage-spain

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Освен напълно уместно, изказано от теб, дали не е и позакъсняло като въпрос, това си мисля. Вечният растеж води до сблъсък с тавана...
      И после. Технологиите. Стават толкова съвършени, че в даден момент човекът е просто излишен. Представете си следната комбинация: напреднали технологии + монополизъм в чист вид. Това би бил кошмарът на XXIви век. Тоталната дехуманизация. Ще изядем планетата като гадни хлебарки.

      Аз поне виждам само два изхода от ситуацията:

      1. Ставаме морални еколози и въвеждаме насилсвено баланс в системата или

      2. Въвеждаме масова експанзия в космоса (обаче се оказва, че хората пребивавали в космоса не могат да се възпроизвеждат).

      за трети вариант не ми се мисли, а има и четвърти - голямо мяу - и назад към пещерите .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Забележи и не само във връзка с този индивид дефицити някакви има.

        Иначе, малко по-сериозно, незнам докога “удобният” ни свят ще си остане удобен и без сериозни финансови сътресения. Клати се “третият” свят. Тази вибрация постепенно ще дойде и до нашата врата.

        По някакъв начин ще се справим. За друго си мисля тези дни. Това ли е подходящият икономически модел, който да следват и децата ни? Консумиране? Докога?

        Можем ли да променим нещо или ще си я караме на тъпоглав егоизъм и периодични кризи? Докога биха издържали ресурсите на планетата?

        Малко екологично излиза но в такова настроение съм тези дни.

        Освен напълно уместно, изказано от теб, дали не е и позакъсняло като въпрос, това си мисля. Вечният растеж води до сблъсък с тавана...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Тебе требе та чеше некой друг, с гьостерицата.
          - Поздрави, накратко.
          Забележи и не само във връзка с този индивид дефицити някакви има.

          Иначе, малко по-сериозно, незнам докога “удобният” ни свят ще си остане удобен и без сериозни финансови сътресения. Клати се “третият” свят. Тази вибрация постепенно ще дойде и до нашата врата.

          По някакъв начин ще се справим. За друго си мисля тези дни. Това ли е подходящият икономически модел, който да следват и децата ни? Консумиране? Докога?

          Можем ли да променим нещо или ще си я караме на тъпоглав егоизъм и периодични кризи? Докога биха издържали ресурсите на планетата?

          Малко екологично излиза но в такова настроение съм тези дни.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

            Сезона на чесънето
            Тебе требе та чеше некой друг, с гьостерицата.
            - Поздрави, накратко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Ха-ха, точно таква групичка са

              Поединично им е доста по-трудно
              Групичка....Глупости на търкалета...Ивмакс беше посто един интересен събеседник с много "жива" реч и засягаше разнообразни теми...Съвсем нормално е,при един такъв "събеседник" да се включат и други атрактивни участници...Получава се дискусия...Ти също си интересен събеседник,но и ти сега пишеш по-рядко и по-кратки постове,защото не намираш атрактивни опоненти....Пък и понякога темите се поизчепват и се започва със заяжданията....И така до появата на някой но "екземпляр",който да подкладе огъня.....
              P.S. Сетих се за един образ - Космонавта...Май се подвизаваше в темата "Поколението 30+ ли беше,40+ ли ли беше?!С много от просташко-свежарските си постове ме разцепваше от смях...И той някъде зачезна....И темата-и тя.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                А къде се подвизават другите двама сега?
                “Продуцента” се отказа от “продукцията”. Не го знам къде е.

                За Алонсо нищо не знам. Където и да е му желая попътен вятър.

                Слуховете, че вървим “в пакет” са силно преувеличени. Ти не вярвай на всичко което чуеш .

                Колкото до мен . Имах страхотно лято и ще мога да отделя малко енергия за този мил форум и таз мила тема.
                Last edited by Selena; 06.09.2018, 08:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .
                  А къде се подвизават другите двама сега?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .
                    Сезона на чесънето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Айде ся, не се засягай. Малко хумор не вреди.
                      Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Остап Бендер пасти да яде. Ето как се раждат митовете и легендите.
                        Айде ся, не се засягай. Малко хумор не вреди.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Мда, единия въртеше тука има - тука нема, другия играеше мюре, е третия играеше случаен "клиент"
                          Остап Бендер пасти да яде. Ето как се раждат митовете и легендите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                            Ха-ха, точно таква групичка са

                            Поединично им е доста по-трудно
                            Мда, единия въртеше тука има - тука нема, другия играеше мюре, е третия играеше случаен "клиент"

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Абе заедно с ивмакс мистериозно изчезна и алонсо. Като че ли са някаква групичка за налагане на мнения.
                              Само селена се показва отвреме-навреме от кумова срама...

                              Ха-ха, точно таква групичка са

                              Поединично им е доста по-трудно
                              Last edited by Money; 05.09.2018, 12:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Дядо Перчемко с ебливата манекенка дали ше успее да гътне Ердоганя и Турция???
                                Добре де, ти какво очакваш от комшията? Освен непомерната Амбиция, лукавството и махленска хитрост, имам предвид? За бъдещето на страната си и на милия избирател, не е точно да му пука...

                                Коментар

                                Working...
                                X