IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ти кажи що ти избегаха децата у немско кат е много убаво у плевенските села?

    «………- Сам ты дятел, подумал Штирлиц.»

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми как що елементарно е.Роден съм много след девети септември
      Ти кажи що ти избегаха децата у немско кат е много убаво у плевенските села?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        И що всички свързвате комунизма с 80 години, тогава самите комунист беха отебали всичко , обърнали глави на запад и не само главите. Децата им учеха там, също така изнесоха значителен паричен ресурс на вън. Това ако се беше случило 50 години. Къвто си смелчага щеше да се озовеш у некой лагер. Или най- малкото щеха да ти натрошат кокалите в някое мазе на ДС. .
        Ми как що елементарно е.Роден съм много след девети септември

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          И що всички свързвате комунизма с 80 години, тогава самите комунист беха отебали всичко , обърнали глави на запад и не само главите. Децата им учеха там, също така изнесоха значителен паричен ресурс на вън. Това ако се беше случило 50 години. Къвто си смелчага щеше да се озовеш у некой лагер. Или най- малкото щеха да ти натрошат кокалите в някое мазе на ДС. .
          Дааа, ама пък щеше да има ред. Той си мечтае за лагери, що плашиш куче с кокал? Само не разбирам кой тука му пречи да иде и сега в някой лагер.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Още помня, как нашите бяха пребледнели, когато една вечер на вратата ни позвъни дружинната ръководителка от даскалото, придружена от някакъв дядка (квартален, както чак след години щях да разбера).
            Поводът бе, че по-рано през същият ден бях отказал да съм отряден председател на класа (въпреки, че съм предложен от класната!) и като причина съм казал, че не ме влече организаторската и политическа дейност с която се занимавали само не ставащи за друго (къде ли съм го чул в 6-ти клас).
            Та самата класна бе свястна женица (а и бях от най-добрите и ученици, ходещи по олимпиади, шах турнири и т.н.) и явно ме е разбрала от една дума, НО доносник е имало дори и в класа...6 клас Бога ми!
            „Доносник”'? По-скоро, някой надъхан баща - партиец сеце заслушал, кви гибплещи лаето му, като се е върнсло от училище. Инак, че е гадно, гадно е.
            ... То пък сега, като не ги е еня нищо?Ама има те, няма те, казал ли си нещо или ти се,е случило, все тая :-да вържат делегирания бюджет, пък как - все тая.
            Ми'але, за казармата сте ясички „тарикати”, дето само искате а, да допринесете за град, община, страна, за,вида човешки - не, нале. „Успеха” си, дето го виждате само в кинтите. За казармата сте. Две годинки минимум. Да ви дойде - макар, къде? - че, без останалите, СТЕ НИЩО. Човек живее с и за себеподобните си. Да лапа, може и едноклетъчното.
            Last edited by Pyramid; 21.09.2018, 16:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Стига писа глупости и неверни неща.Аз пък си разказвах вициве на воля и ми дремеше никой не ме търсил.Даже като студент увиках една тъпа комунистка от групата като пред даскала и пред всички и казах че в това училище сме дошли да ставаме инженери а не куманисти тя кат иска куманис да отива в Софийския университет 200 метра по нагоре.ТГая ме натои на едно бабе по научен комунизъм което дойде и ме оплю така се беше запенила да ми се заканва че първо няма да взема изпита после държавния изпит.Аз обаче го преместих у другия крачол и казах а кой ще ви работи после в аеца а ти ли?А оная побесня.След две седмици дойде 10 ноември ха ха ха.Тая после я срещам у факултета и и викам зех си сичките изпити по просташки комунизъм а ти си дири работа щот ше умреш от глад....А се беше обадила а бех и набил ритниците.Та те така.Ама па чак извратено
              И що всички свързвате комунизма с 80 години, тогава самите комунист беха отебали всичко , обърнали глави на запад и не само главите. Децата им учеха там, също така изнесоха значителен паричен ресурс на вън. Това ако се беше случило 50 години. Къвто си смелчага щеше да се озовеш у некой лагер. Или най- малкото щеха да ти натрошат кокалите в някое мазе на ДС. .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Това е доста зловещо, на мен не ми се е случвало, но все пак ме предупреждаваха вицовете по-тихо, да не чуе съседката в панелката.
                Абе, толкова е било извратено, че някак си хората бяха привикнали към всичко, все едно така трябва да бъде.
                Стига писа глупости и неверни неща.Аз пък си разказвах вициве на воля и ми дремеше никой не ме търсил.Даже като студент увиках една тъпа комунистка от групата като пред даскала и пред всички и казах че в това училище сме дошли да ставаме инженери а не куманисти тя кат иска куманис да отива в Софийския университет 200 метра по нагоре.ТГая ме натои на едно бабе по научен комунизъм което дойде и ме оплю така се беше запенила да ми се заканва че първо няма да взема изпита после държавния изпит.Аз обаче го преместих у другия крачол и казах а кой ще ви работи после в аеца а ти ли?А оная побесня.След две седмици дойде 10 ноември ха ха ха.Тая после я срещам у факултета и и викам зех си сичките изпити по просташки комунизъм а ти си дири работа щот ше умреш от глад....А се беше обадила а бех и набил ритниците.Та те така.Ама па чак извратено
                Last edited by Andi11; 21.09.2018, 13:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Мен ми харесва космонаФт.В никой живот няма да е каквото и където ти харесва.Са младежите като искат у София да не живеят в тристайни апартаменти по 120 квадрата.Искал той.Отде се намерихте такива дето сал искате и смятате че сте родени само за велики дела.Малко по скромно бе запри се и се осъзнай виж се кво можеж па тогава искай.Ето за това липсва казармата там много бързо оправяха такива кат тебе.Научаваха ги първо да ядат всичко само за неколко дена научаваха да си оправят леглата да се мият и да се оправят бързо да не мрънкат и да не хленчат постоянно.Ако не искаха доброволно ставаше с бушници...Искал той знае само да иска и се мисли за кадърен сичките се кадърни и се некой им пречи а се не виждат че са злобни прости некадърни и мързеливи
                  Какъв точно ти е проблема, някой младеж да дойде в София и да иска тристаен от 120 квадрата (то па голямото постижение, само соц мизерниците го имаха това за палат, явно и ти). Ако ти искаш казарма или направо лагер, запиши се, никой не ти пречи. Единствените които мрънкат непрекъснато във форума сте ти и другите русороби, все нещо ви пречи, все на някого крилцата искате да подрязвате, да не ви прави смешни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Т.е. там където някой чиновник им разпределил? Без право на избор на друго, ако не ти харесва, или просто градът не ти харесва? А ако искаш да си близо до родителите си примерно? Или до приятелите?
                    Правилно де, какво значи тука някаква си личност. Каквото каже феодалът, това.
                    Мен ми харесва космонаФт.В никой живот няма да е каквото и където ти харесва.Са младежите като искат у София да не живеят в тристайни апартаменти по 120 квадрата.Искал той.Отде се намерихте такива дето сал искате и смятате че сте родени само за велики дела.Малко по скромно бе запри се и се осъзнай виж се кво можеж па тогава искай.Ето за това липсва казармата там много бързо оправяха такива кат тебе.Научаваха ги първо да ядат всичко само за неколко дена научаваха да си оправят леглата да се мият и да се оправят бързо да не мрънкат и да не хленчат постоянно.Ако не искаха доброволно ставаше с бушници...Искал той знае само да иска и се мисли за кадърен сичките се кадърни и се некой им пречи а се не виждат че са злобни прости некадърни и мързеливи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми за твоите разпределение нямало ли е??Оти не са отишли извън София???Като са искали в София това е.Да са отишли у Стомана Перник или у Благой Попов Кремиковци там кинта даваха бол.Един шофер у градскио транспорт земаше 1000 кинта.Братчеда се уволни в края на 1987 и през 1988 почна у Токоизправители Кракра ако се не лъжем земаше 700 кинта Баща му тама беше бобиньор и под 800-900 не падаше
                      Т.е. там където някой чиновник им разпределил? Без право на избор на друго, ако не ти харесва, или просто градът не ти харесва? А ако искаш да си близо до родителите си примерно? Или до приятелите?
                      Правилно де, какво значи тука някаква си личност. Каквото каже феодалът, това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                        Още помня, как нашите бяха пребледнели, когато една вечер на вратата ни позвъни дружинната ръководителка от даскалото, придружена от някакъв дядка (квартален, както чак след години щях да разбера).
                        Поводът бе, че по-рано през същият ден бях отказал да съм отряден председател на класа (въпреки, че съм предложен от класната!) и като причина съм казал, че не ме влече организаторската и политическа дейност с която се занимавали само не ставащи за друго (къде ли съм го чул в 6-ти клас).
                        Та самата класна бе свястна женица (а и бях от най-добрите и ученици, ходещи по олимпиади, шах турнири и т.н.) и явно ме е разбрала от една дума, НО доносник е имало дори и в класа...6 клас Бога ми!
                        Това е доста зловещо, на мен не ми се е случвало, но все пак ме предупреждаваха вицовете по-тихо, да не чуе съседката в панелката.
                        Абе, толкова е било извратено, че някак си хората бяха привикнали към всичко, все едно така трябва да бъде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Човек, аз съм бил дете и родителите ми ми забраняваха да казвам какво мисля, за да не ни нарочат за "вражески" елементи. Тогава имаше повсеместно доностичество и след 1990 се оказа, че нашият съсед от етажа, с чието семейство ние бяхме първи приятели, е писал сума доноси за баща ми... ти ми говориш за насърчаване на творчеството... Бе на кой свят живееш ти? Какво творчество, какви пет лева?

                          Единство, творчество и красота! Горе на камбаните



                          Готиното на 1990-те беше, че тогава вие комунетата не говорехте такива дивотии, как се било насърчавало творчеството при комунизъма, щото тогава споменът беше доста пресен и всеки щеше да ви се изсмее точно на този аргумент
                          Още помня, как нашите бяха пребледнели, когато една вечер на вратата ни позвъни дружинната ръководителка от даскалото, придружена от някакъв дядка (квартален, както чак след години щях да разбера).
                          Поводът бе, че по-рано през същият ден бях отказал да съм отряден председател на класа (въпреки, че съм предложен от класната!) и като причина съм казал, че не ме влече организаторската и политическа дейност с която се занимавали само не ставащи за друго (къде ли съм го чул в 6-ти клас).
                          Та самата класна бе свястна женица (а и бях от най-добрите и ученици, ходещи по олимпиади, шах турнири и т.н.) и явно ме е разбрала от една дума, НО доносник е имало дори и в класа...6 клас Бога ми!

                          Коментар


                          • Човек, аз съм бил дете и родителите ми ми забраняваха да казвам какво мисля, за да не ни нарочат за "вражески" елементи. Тогава имаше повсеместно доностичество и след 1990 се оказа, че нашият съсед от етажа, с чието семейство ние бяхме първи приятели, е писал сума доноси за баща ми... ти ми говориш за насърчаване на творчеството... Бе на кой свят живееш ти? Какво творчество, какви пет лева?

                            Единство, творчество и красота! Горе на камбаните



                            Готиното на 1990-те беше, че тогава вие комунетата не говорехте такива дивотии, как се било насърчавало творчеството при комунизъма, щото тогава споменът беше доста пресен и всеки щеше да ви се изсмее точно на този аргумент

                            Коментар


                            • Боже, боже! Такива глупости не бях чувал...

                              Боже, боже!

                              Пичове, вие или сте тотално изперкали или някой наистина ви плаща да дращите глупости...

                              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Явно, много затворен като мисъл свят си имал. В моя, ценени бяха творците, силните, смелите, всеотдайните. Успех беше да обичаш и двоен - да отвърнат на любовта ти с Любов.

                              Коментар


                              • Хубаво, че има един пример, който дори не можеш да назовеш. Това е чудесно и напълно ме оборва

                                Общо взето комунетата е добре да спрете с троленето защото ставате за смях


                                Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                Ти действително си много ограничено момче и е добре да намалиш писането за да не се доразобличиш пред по-новите форумци!

                                Един от директорите на Загорка - далеч преди да бъде ограбена от маляките - при соца,който всъщност направи марката това което е в момента,никога не беше партиен член!Няма да му казвам името за да не обслужвам кеша на гугъла и да наливам мозък в празни кратуни които тъй или инак ще бъдат пробити...Има и други примери - но и тях е по-добре да не ги знаеш!

                                Коментар

                                Working...
                                X