IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде са успешните хора, защото все пак това е заглавието на темата, а тук се е почнало с яко хейт, псувни и триене на коментари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
      Не ме интересува какво мислят нещастниците за мен. В момента съм на СПА в Разлог.
      Очаквам да изкарам някои лев от озито. дал съм сделката в реално време във форума на Желев. в момента средната цена на позициите е 0,7250
      Чао! Отивам да закуся и после на Басейн, джакузи и римска баня. Успех ти желая и не се яж с хората. Негативната ти енергия те убива.
      Не се заяждам но не обичам да ме лъжат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Верваш ли си а?Сичката седерастия се айти и форекс тарикати ха ха ха.Иначе успял в "такава" държава... ха ха ха ма ного лъжете тва демократите а как краднете дори циганите гледат със зяпнала уста
        Не ме интересува какво мислят нещастниците за мен. В момента съм на СПА в Разлог.
        Очаквам да изкарам някои лев от озито. дал съм сделката в реално време във форума на Желев. в момента средната цена на позициите е 0,7250
        Чао! Отивам да закуся и после на Басейн, джакузи и римска баня. Успех ти желая и не се яж с хората. Негативната ти енергия те убива.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          Отдавна съм успял. От 1991г до 2017г. имах успешен бизнес и съм си натрупал собствен пенсионен фонд.. От тази година съм се самопенсионирал и си живея живота. След 8 години ще взема и някаква мизерна пенсия живот и здраве. До тогава съм се отдал на форекс по морските курорти в Бг и Гърция, туризъм и СПА. Какво повече да успея от това? Инвестирал съм и огромни суми в Чаталбанк както и в дупнишката народна банка, Ще имам да вземем ама не знам дали ще върнат депозираното?
          Верваш ли си а?Сичката седерастия се айти и форекс тарикати ха ха ха.Иначе успял в "такава" държава... ха ха ха ма ного лъжете тва демократите а как краднете дори циганите гледат със зяпнала уста
          Last edited by national power; 24.09.2018, 07:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Като децата ти ли?
            Избегаха и няма да се върнат повече.

            Ха ха ха ще ли ти се а ще си останеш само със злобата.....и единствената утеха руските тираджии....Все пак не си сам от македонски и сръбски драйвъри мина на черни патки ха ха ха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Сменяй държавата да те видим тебе къде ще успееш????!!!
              Отдавна съм успял. От 1991г до 2017г. имах успешен бизнес и съм си натрупал собствен пенсионен фонд.. От тази година съм се самопенсионирал и си живея живота. След 8 години ще взема и някаква мизерна пенсия живот и здраве. До тогава съм се отдал на форекс по морските курорти в Бг и Гърция, туризъм и СПА. Какво повече да успея от това? Инвестирал съм и огромни суми в Чаталбанк както и в дупнишката народна банка, Ще имам да вземем ама не знам дали ще върнат депозираното?
              Last edited by Krum Sokolov; 24.09.2018, 02:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Сменяй държавата да те видим тебе къде ще успееш????!!!
                Като децата ти ли?
                Избегаха и няма да се върнат повече.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                  Как да успееш в Държава управлявана от корумпирани двуличници, слуги на чужди интереси(предатели)
                  Ето какво казва другарката Нинова по повод снимки с хилеристки поздрав на двама от управляващите на високи постове в Държавата:
                  “Паметта на жертвите на кафявата чума не може да бъде обект на никаква шега. Всеки, който си позволява да прекрачва тази морална граница, няма място, нито за минута, в управлението. БСП ще направи всичко необходимо, за да информира своите европейски партньори- какви хора стоят в правителството и как върху тях се опъва политически чадър", пише още в позицията на червените.”
                  Президента Гумен РаДИВ също критикува с думите:
                  https://frognews.bg/novini/radev-nat...lneniiata.html
                  Не приемам подхода на властта, при който те се измъкват, отчитайки професионализма на хората”, коментира президентът Румен Радев по повод скандала с нацистките поздрави, който коства поста на заместник министър от „Обединените патриоти”.
                  Въпросът е дали осъждаме тези явления или не. Осъждането на нацизма трябва да е абсолютно задължително, извинението е най-добрият подход”, категоричен е Радев. По думите му проблемът с този скандал е много по-фундаментален отколкото изглежда.

                  Ха сега президента хитлерист Гумен РаДИВ да каже какво прави вече година в екипа му Пламен Узунов(на снимката долу), който не само вдига хитлеристки поздрав, но и си е набавил хитлеристка униформа и е пуснал мустачките на Хитлер. Поздрав за Президента от Пламенко: Хайл гусин Президент!
                  Президента Радив да не се измъква отчитайки професионализма на хората.
                  Другарката СлаНинова дали информира своите европейски партньори за наличие на хитлеристи в Президентството или се прави на луда за пенсия?
                  Президента Радив е абсолютно корумпиран използвайки властта си да оправдае прстъпление на Баща си блъснал инвалид с личния си Мерцедес. Също так е корумпиран по отношение на медиите използвал медийно затъмнение от 9 дни в които медиите са крили са случката с ПТП.
                  Цацарацаров се прави на Ни чул ни видял, значи и той е корумпиран.
                  Сменяй държавата да те видим тебе къде ще успееш????!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Как да успееш в Държава управлявана от корумпирани двуличници, слуги на чужди интереси(предатели)
                    Ето какво казва другарката Нинова по повод снимки с хилеристки поздрав на двама от управляващите на високи постове в Държавата:
                    “Паметта на жертвите на кафявата чума не може да бъде обект на никаква шега. Всеки, който си позволява да прекрачва тази морална граница, няма място, нито за минута, в управлението. БСП ще направи всичко необходимо, за да информира своите европейски партньори- какви хора стоят в правителството и как върху тях се опъва политически чадър", пише още в позицията на червените.”
                    Президента Гумен РаДИВ също критикува с думите:
                    https://frognews.bg/novini/radev-nat...lneniiata.html
                    Не приемам подхода на властта, при който те се измъкват, отчитайки професионализма на хората”, коментира президентът Румен Радев по повод скандала с нацистките поздрави, който коства поста на заместник министър от „Обединените патриоти”.
                    Въпросът е дали осъждаме тези явления или не. Осъждането на нацизма трябва да е абсолютно задължително, извинението е най-добрият подход”, категоричен е Радев. По думите му проблемът с този скандал е много по-фундаментален отколкото изглежда.

                    Ха сега президента хитлерист Гумен РаДИВ да каже какво прави вече година в екипа му Пламен Узунов(на снимката долу), който не само вдига хитлеристки поздрав, но и си е набавил хитлеристка униформа и е пуснал мустачките на Хитлер. Поздрав за Президента от Пламенко: Хайл гусин Президент!
                    Президента Радив да не се измъква отчитайки професионализма на хората.
                    Другарката СлаНинова дали информира своите европейски партньори за наличие на хитлеристи в Президентството или се прави на луда за пенсия?
                    Президента Радив е абсолютно корумпитан използвайки властта си да оправдае прстъпление на Баща си блъснал инвалид с личния си Мерцедес. Също так е корумпиран по отношение на медиите използвал медийно затъмнение от 9 дни в които медиите са крили са случката с ПТП.
                    Цацарацаров се прави на Ни чул ни видял, значи и той е корумпиран.
                    ...ПРОЗРЯ, значи? 'Ми, евалла. Ха сега, да те питам - без заяждане, наистина - как мислиш, КОГА и по какви критерии трябва да избираме новите си служители, които да ни представляват във властта? Аз, като лаик, мисля: По морал, по намерения и преди самите избори. Ха сега, думай, да видим.

                    Коментар


                    • Как да успееш в Държава управлявана от корумпирани двуличници, слуги на чужди интереси(предатели)
                      Ето какво казва другарката Нинова по повод снимки с хилеристки поздрав на двама от управляващите на високи постове в Държавата:
                      “Паметта на жертвите на кафявата чума не може да бъде обект на никаква шега. Всеки, който си позволява да прекрачва тази морална граница, няма място, нито за минута, в управлението. БСП ще направи всичко необходимо, за да информира своите европейски партньори- какви хора стоят в правителството и как върху тях се опъва политически чадър", пише още в позицията на червените.”
                      Президента Гумен РаДИВ също критикува с думите:
                      https://frognews.bg/novini/radev-nat...lneniiata.html
                      Не приемам подхода на властта, при който те се измъкват, отчитайки професионализма на хората”, коментира президентът Румен Радев по повод скандала с нацистките поздрави, който коства поста на заместник министър от „Обединените патриоти”.
                      Въпросът е дали осъждаме тези явления или не. Осъждането на нацизма трябва да е абсолютно задължително, извинението е най-добрият подход”, категоричен е Радев. По думите му проблемът с този скандал е много по-фундаментален отколкото изглежда.

                      Ха сега президента хитлерист Гумен РаДИВ да каже какво прави вече година в екипа му Пламен Узунов(на снимката долу), който не само вдига хитлеристки поздрав, но и си е набавил хитлеристка униформа и е пуснал мустачките на Хитлер. Поздрав за Президента от Пламенко: Хайл гусин Президент!
                      Президента Радив да не се измъква отчитайки професионализма на хората.
                      Другарката СлаНинова дали информира своите европейски партньори за наличие на хитлеристи в Президентството или се прави на луда за пенсия?
                      Президента Радив е абсолютно корумпиран използвайки властта си да оправдае прстъпление на Баща си блъснал инвалид с личния си Мерцедес. Също так е корумпиран по отношение на медиите използвал медийно затъмнение от 9 дни в които медиите са крили са случката с ПТП.
                      Цацарацаров се прави на Ни чул ни видял, значи и той е корумпиран.
                      Attached Files
                      Last edited by Krum Sokolov; 24.09.2018, 00:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Nerede Ямбол, nerede Крум.
                        Факира Мити показа свръхчовешки способности, които съм видял с очите си и то пред публика която се познаваше. Нямаше внедрени негови агенти.Имаше 12 човека избрани по желание от публиката зад гърба му като наблюдатели от близо, а хората които участваха в този сеанс ставаха по желание и всички в залата ги познаваха. .
                        Last edited by X_Y; 23.09.2018, 11:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                          Толкова си глъм, че нямам думи. Тук не става въпрос за фокуси, говоренето с корема и близане на нагорещено до червено железо(от които преди това хора от публиката си запалиха цигара), а за нещо друго което е изумително. Предполагам, че Ванга го владееше това същото нещо..
                          Само който го е гледал може да го коментира. Такива като тебе лаладжии на всяка манджа мерудия са смешни.
                          За Сашето. Ванката и Пирамид да се запознаят с думата факир. която не е равна на илюзионист.
                          Факир (на арабски: فقیرбедност, бедняк) е странстващ индийски аскет.

                          В по-широк смисъл се употребява за човек, който е способен на особено трудни действия, смятани за свръх човешките способности.
                          Nerede Ямбол, nerede Крум.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Ся, не се увличай. Факира Мити е едно - там беше Шоу - фактическият живот е леекинко по-различен.
                            Толкова си глъм, че нямам думи. Тук не става въпрос за фокуси, говоренето с корема и близане на нагорещено до червено железо(от което преди това хора от публиката си запалиха цигара), а за нещо друго което е изумително. Предполагам, че Ванга го владееше това същото нещо..
                            Само който го е гледал може да го коментира. Такива като тебе лаладжии на всяка манджа мерудия са смешни.
                            За Сашето. Ванката и Пирамид да се запознаят с думата факир. която не е равна на илюзионист.
                            Факир (на арабски: فقیرбедност, бедняк) е странстващ индийски аскет.

                            В по-широк смисъл се употребява за човек, който е способен на особено трудни действия, смятани за свръх човешките способности.
                            Last edited by Krum Sokolov; 23.09.2018, 00:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ти кажи що ти избегаха децата у немско кат е много убаво у плевенските села?

                              И не само избехаха, ами и не щат да се връщат вече.
                              Кога ги видя за последен път?

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Дааа, ама пък щеше да има ред. Той си мечтае за лагери, що плашиш куче с кокал? Само не разбирам кой тука му пречи да иде и сега в някой лагер.
                                Ти ли не разбираш? Ама да искаш знаеш, а, ССССЛАДУРРР ! ! !

                                Коментар

                                Working...
                                X