IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Браво Надявам се че си разбрал и причините, защо тази държава е на това дередже
    Те причините са ясни. Не е ясно оттук насетне накъде. Те това ме тормози мен, че всички вече 25 години са зациклили в деветдесетте години на миналия век. Струва ми, се че вече трябва и ментално да влезем в нов период на развитие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Дано му се откъсне от сърцето някоя глътка и за теб. Аз на уискито ще пасувам.
      Нa цинизми е щедър на уиски не го знам.

      Относно американския съдия си дадох сметка, че история хич не е толкова еднозначна колкото изглежда на пръв поглед. А иначе такъв резил не е имало от ерата Люински насам. За хляба не знам, но зрелищата са обилно осигурени. Точно до ниво гладиатори го докарваме. Хоп идея за нов ник за наш кондьо: Гадиаторът, ohhhh yeahhhh

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Изпреварила си ме. Вълахала, бълхала, whatever Очаквам следващият му ник да зимен бродник или както там се казваше страшното зомби в дивата част на кралството.

        Аз ще съм някоя Гертруда. Да му правя кимпания на хубавото уиски.
        Дано му се откъсне от сърцето някоя глътка и за теб. Аз на уискито ще пасувам.

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Не знам, как е при другите колеги, но аз разбрах причините!
          Браво Надявам се че си разбрал и причините, защо тази държава е на това дередже
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            То, и ВЪлхала се пише с ...."а", ако ме разбираш какво искам да ти намекна

            П.П. Селена пишеше за един американски съдия, който беше влязъл в обяснителен режим в интервю по CNN. Само тя си знае защо изтри коментара си.
            Изпреварила си ме. Вълахала, бълхала, whatever Очаквам следващият му ник да e зимен бродник или както там се казваше страшното зомби в дивата част на кралството.

            Аз ще съм някоя Гертруда. Да му правя кЪмпания на хубавото уиски.
            Last edited by Selena; 28.09.2018, 22:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Кажете вашата версия моля,
              Това не ти харесвам. Все си пас. Моята версия ... Първата вероятна плочка от неприятно домино.

              А твоята?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Winter

                Тошко .......... Тошкооооо

                Селенката , явно те е поправила .......... но после се е самоизтрила ....... Разбрала е със закъснение смисъла на поста ти ......
                Та , по същество :
                ''рошиш'' се пише с ...... '' у ''
                от '' руши '' ....... '' руши видинлиев''..............
                Капиш ???
                То, и ВЪлхала се пише с ...."а", ако ме разбираш какво искам да ти намекна

                П.П. Селена пишеше за един американски съдия, който беше влязъл в обяснителен режим в интервю по CNN. Само тя си знае защо изтри коментара си.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Всъщност поста беше за един цирк в САЩ. Много трябва да ти се обяснява, а ме мързи.

                  Малко оф топик. Не те питам само теб. Какво става в Италия?
                  Кажете вашата версия моля,

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Winter

                    Тошко .......... Тошкооооо

                    Селенката , явно те е поправила .......... но после се е самоизтрила ....... Разбрала е със закъснение смисъла на поста ти ......
                    Та , по същество :
                    ''рошиш'' се пише с ...... '' у ''
                    от '' руши '' ....... '' руши видинлиев''..............
                    Капиш ???
                    Всъщност поста беше за един цирк в САЩ. Много трябва да ти се обяснява, а ме мързи.

                    Малко оф топик. Не те питам само теб. Какво става в Италия?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                      Не знам, как е при другите колеги, но аз разбрах причините!
                      Вие сте една светла точка в мрачното мурзилско море...

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power

                        Aбе отде ви намират такива бе ба си мамата.Тебе ако не те е отелила кравата ше си сменя името
                        Нещо по същество от горното да коментираш? Или не ти харесва, когато спонсорите лъсват, а опорки нема!

                        Коментар


                        • Не знам, как е при другите колеги, но аз разбрах причините!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Първо хотела макар да е създаден с комунистически пари е изяло частен проект и самите японци не са давали на българите да припарят докато се строй хотела. Второ Арабаджиеви са създадени с протекцията на ДС. И трето ти като частник всичко ли рошиш с каквото се захванеш. Пък ако толкова си против частната собственост, що не се хванеш на заплата в държавната администрация някъде за 700 лева, Всъщност се чудя що си губя времето да ти отговарям на щуротиите.
                            Ама да! ИЗЦЯЛО частен проект, направен по времето на социализма. С държавни пари, строен от държавни предприятия, експлоатиран от държавата и държавата прибира печалбите.
                            Ама истински изцяло частен проект на българската държава.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Е чекай чекай малко нали куманизите беа лошите а демократите частниците свободния пазар беа връхтъ?Са кво стана бе?Как така ше ми пишеш таквия работи против частната инициатива?Това беше абрака дабра на твоите крадливи кумири.И после бил съм злобен.Ми как да търпя подобна тъпотия.Куманизите били прости ама през 1979г създали един отличен хотел а умните и красиви частници му разплакаха мамата.Отде ви намират таквия глупендери не зная.До каквото се докосна частника всичко унищожи и окраде
                              Отговорът е много прост пеше.
                              Почти всичките ни "частници"/"бизнесмени" са НАЗНАЧЕНИ такива с раздадени пари (дори и от твоите, колкото и да не ти се вЕрва).
                              Всички до един са свързани или са директно от ЧЕРВЕНАТА НОМЕНКЛАТУРА и бившата обслужваща я ДС.
                              А зад всички тях стоят водещите им ченгета директно от маскваабад.
                              Пеееф(послушно детенце на батИлийката преди), божков, кюлев, златев, банев, гергов, домуси, бълчовци и още плеада по-малки и големи червени прасета.
                              пък ти после си псувай костофффф, че ти дал компенсаторки за земицата.....дето горните директно са конфискували от дядовците ти. Простотия бугарска.
                              Last edited by Andi11; 28.09.2018, 12:21.

                              Коментар


                              • Last edited by Selena; 28.09.2018, 00:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X