IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Иронията е, че така нищо и не разбра, а съдиш.
    Прекалено задълбочено мислите - затова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Иронията е, че в темата за успеха комуникацията май е не е много успешна...
      Иронията е, че така нищо и не разбра, а съдиш.

      Коментар


      • Виж ги и ти. Не четеш внимателно

        Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Ами виж си постовете. Каза да питам и че ще отговориш. Сега виж какво те питах и ти какво отговори. Отговорът ти нямаше връзка с моят въпрос.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          И без да съм ти обещавал такова нещо, пак ти отговорих

          Съмнява ме да стенеш по-успешен от писане в тази тема. Измисли нещо друго


          Ами виж си постовете. Каза да питам и че ще отговориш. Сега виж какво те питах и ти какво отговори. Отговорът ти нямаше връзка с моят въпрос.
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Е, хубаво, ето ти един успех

            Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

            Що трябва да е успешна комуникацията? За мен доста информация може да се извлече и много изводи да се направят от коментарите тук

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Иронията е, че в темата за успеха комуникацията май е не е много успешна...




              Що трябва да е успешна комуникацията? За мен доста информация може да се извлече и много изводи да се направят от коментарите тук
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Иронията е, че в темата за успеха комуникацията май е не е много успешна...



                Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Едно нещо, май, НЕ си разбрал: Пишем тук, НЕ за да станем по-успешни, а за комуникация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  И без да съм ти обещавал такова нещо, пак ти отговорих

                  Съмнява ме да стенеш по-успешен от писане в тази тема. Измисли нещо друго
                  Едно нещо, май, НЕ си разбрал: Пишем тук, НЕ за да станем по-успешни, а за комуникация.

                  Коментар


                  • И без да съм ти обещавал такова нещо, пак ти отговорих

                    Съмнява ме да стенеш по-успешен от писане в тази тема. Измисли нещо друго

                    Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    Беше обещал да отговориш точно каквото те попитам. Попитах....... и ти не отговори. Карай да върви

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Ми не съм много сигурен, ама за сега си мисля че е важно. Не само че е важно, ами е и дори по-важно от конкретните стратегии. И не важно само за икономиката а и за всичко останало. И все пак да кажа, че за мен успял е човека, който се чувства добре. Номера е да се живее дълго и да се чувстваме добре през цялото време. Другото за мен е ала-бала. А иначе то мястото е в отдих и развлечение уж. Въпреки, че според мен не му е мястото в отдих и развлечение ама карай да върви
                      Една позиция, която споделям напълно.
                      Само да добавя за скептиците като HY spread , че темата така се казва а, следователно, и от философска гледна точка, нещата са уместни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                        Няма проблем, ама сме във финансов форум. Разбирам да говориш за психология на финансовия пазар, ама минаваш в некви безкраѝни теми с философски оттенък. Може и да са верни но тул ли е мястото? Здраве и на теб!
                        Ми не съм много сигурен, ама за сега си мисля че е важно. Не само че е важно, ами е и дори по-важно от конкретните стратегии. И не важно само за икономиката а и за всичко останало. И все пак да кажа, че за мен успял е човека, който се чувства добре. Номера е да се живее дълго и да се чувстваме добре през цялото време. Другото за мен е ала-бала. А иначе то мястото е в отдих и развлечение уж. Въпреки, че според мен не му е мястото в отдих и развлечение ама карай да върви
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                          Мислиш абсолютно и линеално. Мен не ме интересува посоката а скоростта в една посока. Има активи които падат или се качват по малко от други активи а други по бързо. Съответно целта е да упрвавляваш скоростта на портфолиото си и да имаш надеждни спирачки. Представи си една компания която се занимава със съдебни дела и печели процент при спечелено дело. При една криза тази акция ще пада по бавно, а ти ще намалил още повече тази скорост като прибавиш не линеален инструмент като волатилността която се движи в обратната посока. Или пък си купи квоти вархъ въглероден двуокис итн
                          И само да допълня. Не че не разбирам как разсъждаваш. Това, че ти успяваш да правиш нещо по някакъв начин, въобще не означава, че този който те чете ще успее да го направи. Нито ще има твоите знания, нито твоята мотивация, нито твоят темперамент за да постъпва точно като теб. Та ако искаш да помагаш управлявай чужди пари. Така ще си полезен на тези, чиито пари управляваш. Ще бъдеш и вреден за тези чиито пари не управляваш, ама то това е дълга тема
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            За мен успех означава да си постигне всеки каквото иска, без значение какво иска да направи, да получи или да почуства. Та щом успяваш да направиш, това което си наумил значи всичко е ОК. Ние сме това, което сме на базата на миналият си опит и натрупани знания. С две думи всеки си е намерил неговият си начин и щом успява значи няма правилен и грешен начин на мислене. За акции и инвестиции отдавна съм престанал да пиша. Отказах се защото ми стана ясно че нито мен ще ме разберат, нито пък аз ще разбера някой. Демек не виждам смисъл да коментирам. Подозирам че различният начин на мислене се сформира заради различните отговори на въпросите които се опитвам да обсъждам в тази тема. Както виждаш и тук не ми се получава. Бъди здрав и щастлив
                            Няма проблем, ама сме във финансов форум. Разбирам да говориш за психология на финансовия пазар, ама минаваш в некви безкраѝни теми с философски оттенък. Може и да са верни но тул ли е мястото? Здраве и на теб!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                              Мислиш абсолютно и линеално. Мен не ме интересува посоката а скоростта в една посока. Има активи които падат или се качват по малко от други активи а други по бързо. Съответно целта е да упрвавляваш скоростта на портфолиото си и да имаш надеждни спирачки. Представи си една компания която се занимава със съдебни дела и печели процент при спечелено дело. При една криза тази акция ще пада по бавно, а ти ще намалил още повече тази скорост като прибавиш не линеален инструмент като волатилността която се движи в обратната посока. Или пък си купи квоти вархъ въглероден двуокис итн
                              За мен успех означава да си постигне всеки каквото иска, без значение какво иска да направи, да получи или да почуства. Та щом успяваш да направиш, това което си наумил значи всичко е ОК. Ние сме това, което сме на базата на миналият си опит и натрупани знания. С две думи всеки си е намерил неговият си начин и щом успява значи няма правилен и грешен начин на мислене. За акции и инвестиции отдавна съм престанал да пиша. Отказах се защото ми стана ясно че нито мен ще ме разберат, нито пък аз ще разбера някой. Демек не виждам смисъл да коментирам. Подозирам че различният начин на мислене се сформира заради различните отговори на въпросите които се опитвам да обсъждам в тази тема. Както виждаш и тук не ми се получава. Бъди здрав и щастлив
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                Извинявай тогава. На никой не помагам. Нямам самочувствието да имам толкова акъл, че да го раздавам.
                                И кои са тези акции дето не ги лови криза? Дори и кока кола загуби 70% предния път.
                                Мислиш абсолютно и линеално. Мен не ме интересува посоката а скоростта в една посока. Има активи които падат или се качват по малко от други активи а други по бързо. Съответно целта е да упрвавляваш скоростта на портфолиото си и да имаш надеждни спирачки. Представи си една компания която се занимава със съдебни дела и печели процент при спечелено дело. При една криза тази акция ще пада по бавно, а ти ще намалил още повече тази скорост като прибавиш не линеален инструмент като волатилността която се движи в обратната посока. Или пък си купи квоти вархъ въглероден двуокис итн

                                Коментар

                                Working...
                                X