IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Помага да продължим да сечувстваме българи, говорещи и пишещи грамотно на собствения си език. Помага да запазим себеуважението и идентичността си. Ако сам не си етнически българин - без желание да те засегна - пиши както си знаеш. Замен е обидно, хора от моя етнос, да са драматично неграмотни.

    Накратко, Селена,
    Имаш пълната ми подкрепа.
    Не се заяждам , само да отбележа , че когато обобщаваш , изисквайки нещо от околните и ти е важно, редно е да даваш пръв от същото и то качествено .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      По-скоро бих заложил на куц жокей и талантлива кобила, отколкото на обратното...
      Аха . Ама така излиза , че жокеят само се вози и тежи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Понеже текат едни залози и да питам в тандема - жокей , кобила на кой трябва да се залага ? Кой допринася повече за успеха на гонката ?
        По-скоро бих заложил на куц жокей и талантлива кобила, отколкото на обратното...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Все пак си мисля че теста изразява това че нещо което ни липсва или пък да не ни липсва де стремим към него .даже и да го постигнеме все ще мислим. че е недостатъчно. По скоро опитва ме се да запълним някаква празнота за да се чустваме по -цяло цялостни и да постигнем баланс на нашите противоположни страни.
          Трудно те разбрах Значи , може да обобщим - на теб ти е важно и все недостатъчно материята , на мен разни отвлечени понятия , дето всеки си ги разбира както си иска

          Понеже текат едни залози и да питам в тандема - жокей , кобила на кой трябва да се залага ? Кой допринася повече за успеха на гонката ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Ако сам не си етнически българин - без желание да те засегна - пиши както си знаеш. Замен е обидно, хора от моя етнос, да са драматично неграмотни.
            Ъ-ъъ... Дали ще е възможно, да цитираш някой от неграмотните ми постове в този форум?
            Само ако не се затрудняваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Това имах предвид - че не е необходима корекцията. По никакъв начин не помага.
              Помага да продължим да сечувстваме българи, говорещи и пишещи грамотно на собствения си език. Помага да запазим себеуважението и идентичността си. Ако сам не си етнически българин - без желание да те засегна - пиши както си знаеш. Замен е обидно, хора от моя етнос, да са драматично неграмотни.

              Накратко, Селена,
              Имаш пълната ми подкрепа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Обратно на кое ? Знаех си , че ще разстроя и трябва да спестя , моят поглед
                Един нормален тест няма ли да дадете , дето и аз да съм в коловоза с правилните отговори ?!
                Все пак си мисля че теста изразява това че нещо което ни липсва или пък да не ни липсва де стремим към него .даже и да го постигнеме все ще мислим. че е недостатъчно. По скоро опитва ме се да запълним някаква празнота за да се чустваме по -цяло цялостни и да постигнем баланс на нашите противоположни страни.
                Last edited by Todor Sabev; 30.11.2019, 21:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  ама .тоя тест да нема обратно значение.
                  Обратно на кое ? Знаех си , че ще разстроя и трябва да спестя , моят поглед
                  Един нормален тест няма ли да дадете , дето и аз да съм в коловоза с правилните отговори ?!

                  Коментар


                  • ама .тоя тест да нема обратно значение.

                    Коментар


                    • Power, gratitude, love

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        А ти видя ли въобще смисъл в коригираната от мен фраза?
                        Това имах предвид - че не е необходима корекцията. По никакъв начин не помага.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          И какво, членЪт по-голям смисъл ли придава?
                          Подлогът в изречението носи този тип членуване. Доколкото знам това правило в граматиката все още не е заменено със съответна маймуница (това по повод новата “версия” на Под Игото), въпреки повсеместната арогантна неграмотност .

                          Живеем в такова общество каквото сами си направим.

                          А ти видя ли въобще смисъл в коригираната от мен фраза?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            УспехЪт.
                            И какво, членЪт по-голям смисъл ли придава?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                              успеха продукт на неуспеха
                              УспехЪт.

                              Коментар


                              • успеха продукт на неуспеха

                                Коментар

                                Working...
                                X