IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Стига да не изкалечиш нежната и крехка детска психика и да повредиш кармичен модел за десет следващи поколения. Ех, бай Пешо, Вие бяхте здраво и читаво поколение.
    Презумцията беше, че "детето" може да завлече блудницата за костата в барата и да спука от бой произволен тракторист. Което изключва хипотезата за "крехка детска психика" и още по-малко за крехка детска физика.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Много тънка ирония! Не ги разбирате мъжете - и това си е! ))
      Е па тя темата беше за “какво искали жените”, ма ни поизгониха оттама . А иначе през цялата тема се говори какво искат мъжете по отношение на жените. Катовлязоха жените, Създателят на темата за “какво искали жените” им се разсърди и ги прокуди от рая. Те така, те ....
      Last edited by Selena; 06.05.2020, 17:41.

      Коментар


      • За лъвовете и техният мързел има еди много хубав анекдот- Един мъж упрекнал жена си, че го кара да работи и дал пример с лъвиците , че те ловуват и хранят лъва,а той цял ден лежи..
        А тя му отговорила- ти знаеш ли когато дойде време за разплод, че лъвът 2-3 седмици всеки ден по няколко пъти покрива всички лъвици и как се бие с другите лъвове за това право..Ти колко пъти го правиш в месеца , че се сравняваш с лъвовете..

        Матриархат е имало и при хората и легендите за амазонките са негов отклик..
        Остатъци на матриархата има в Тибет , където има жени , които живеят с 2-3 мъже..
        Примера с котките и лова беше да подчертае, че въпреки, че са съвършенни убийци са само около 30процента ефективни..И често стоят гладни..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Личното ми разбиране е, че всеки може да влачи когото си поиска в собствения си дом, както и ти можеш да го правиш, без децата ти да ти държат сметка за това или да ти раздават шамари. Като цяло, жизнената ми позиция е базирана на ненамеса в живота на другите.
          Стига да не изкалечиш нежната и крехка детска психика и да повредиш кармичен модел за десет следващи поколения. Ех, бай Пешо, Вие бяхте здраво и читаво поколение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Боже, Боже, то имало и чувства .

            Много тънка ирония! Не ги разбирате мъжете - и това си е! ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

              Жено, Селена ще ти отговоря на въпросите, но в темата за жените. Въпреки че днес съм много кисел, много злобен защото играх в ибей на едни търгове и аукциони, защото съм и колекционер. Спечелих 2 неща и загубих 4 неща, едното особено много го исках и въпреки че сложих умопомрачителна сума в последните 3 секунди пак ме надцакаха.... хич не ми се пише сега и изобщо не ми е до жени, но ще ти отговоря до 30 мин, още малко да се успокоя
              Мъжо, трактористе, помниш ли вица за китката? Не се хаби да ми отговаряш. Почивай си сега . Ето веке не съм дори в твоята тема и получих отговорите. Моята работа е да разбирам защо някой прави нещо. Нищо лично.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Аз да питам твоите родители влачили ли са любовници в къщи?Едно са теорите по софри и форуми друго реалността.Ти как ше се почувстваш ако баща ти изгони майка ти и довлече дома друга с две деца?Ще му кажеш браво и ще се зарадваш така ли?А може и да си поискаш от нея може би?Ами ако майка ти върши такива работи и ти довлече дома някой пияница???Ще търпиш ли?Едно са теориите наужким друго е когато си лично засегнат.Аз с курви не се занимавам надушвам ги отдалече и се гавря с тях.Не понасям пияници и курвор.
                Личното ми разбиране е, че всеки може да влачи когото си поиска в собствения си дом, както и ти можеш да го правиш, без децата ти да ти държат сметка за това или да ти раздават шамари. Като цяло, жизнената ми позиция е базирана на ненамеса в живота на другите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Да имаш жена,любовница и приятелка едновременно си е висш пилотаж....На много малко мъже се отдава....А разликата между приятелка и любовница- най-вероятно с приятелката,освен другите екстри, има и духовна връзка.....
                  Боже, Боже, то имало и чувства .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Да имаш жена,любовница и приятелка едновременно си е висш пилотаж....На много малко мъже се отдава....А разликата между приятелка и любовница- най-вероятно с приятелката,освен другите екстри, има и духовна връзка.....
                    Набора си е набор, старото си е старо евала пич, усещаш нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Да имаш жена,любовница и приятелка едновременно си е висш пилотаж....На много малко мъже се отдава....А разликата между приятелка и любовница- най-вероятно с приятелката,освен другите екстри, има и духовна връзка.....
                      Да не бъркаме висшият пилотаж с простотията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ахааааа. Ок. Това вече е гледна точка. Зацепих. Сега ако ме светнеш и за нюанса между любовница и сериозна приятелка ще съм по-просветена .

                        А пък гледай какъв алпинизъм става при жените на 40+ . Жена му и тя горката наближава алпинистката възраст .
                        Жено, Селена ще ти отговоря на въпросите, но в темата за жените. Въпреки че днес съм много кисел, много злобен защото играх в ибей на едни търгове и аукциони, защото съм и колекционер. Спечелих 2 неща и загубих 4 неща, едното особено много го исках и въпреки че сложих умопомрачителна сума в последните 3 секунди пак ме надцакаха.... хич не ми се пише сега и изобщо не ми е до жени, но ще ти отговоря до 30 мин, още малко да се успокоя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ахааааа. Ок. Това вече е гледна точка. Зацепих. Сега ако ме светнеш и за нюанса между любовница и сериозна приятелка ще съм по-просветена .

                          А пък гледай какъв алпинизъм става при жените на 40+ . Жена му и тя горката наближава алпинистката възраст .
                          Да имаш жена,любовница и приятелка едновременно си е висш пилотаж....На много малко мъже се отдава....А разликата между приятелка и любовница- най-вероятно с приятелката,освен другите екстри, има и духовна връзка.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Сега и професионалист по изневери ме изкарахте.
                            Какво ли още има да чуя в този форум...

                            П.С. Като цяло не виждам проблем в изневярата. Щом нещо се е случило, значи е имало причини и предпоставки да се случи. Всеки прави своя избор и не бива да съдим другите. Още по-малко да ги бием или влачим за косите, както предлага Бай Пауър.
                            Аз да питам твоите родители влачили ли са любовници в къщи?Едно са теорите по софри и форуми друго реалността.Ти как ше се почувстваш ако баща ти изгони майка ти и довлече дома друга с две деца?Ще му кажеш браво и ще се зарадваш така ли?А може и да си поискаш от нея може би?Ами ако майка ти върши такива работи и ти довлече дома някой пияница???Ще търпиш ли?Едно са теориите наужким друго е когато си лично засегнат.Аз с курви не се занимавам надушвам ги отдалече и се гавря с тях.Не понасям пияници и курвор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Не ми се ще да навлизам в подобни анализи, но Тракториста предполагам с готовност ще отговори на въпросите ти.

                              Спипан си на тясно! Дамата продължава да настоява, което показва, че нещо е предугадила, или пък се съмнява..., може и дреболия да е някаква, но въображението работи, рисува, твори... ...

                              Така де, личи, че не си в "свои води"...

                              Според мен, можеш да се отървеш, например - ако кажеш мнението си чрез лично съобщение. Защо? Често взаимоотношенията между половете се "градят" - разбирай - крепят на различия в мненията, изразени пред съответната група /член на групата - в случая - по полово разделение...

                              ............................................

                              Иначе, някъде прочетох, че мъжът бил ловец... , справка: тигри, пантери...

                              И се замислих, аджеба - как стояха нещата при ... лъвовете... Зная, че ловът се извършва единствено от лъвиЦИТЕ в прайда... Лъвицата: дебне, преследва, убива набелязаното животно, защото инстинктът ѝ е безпогрешен - трябва да осигури храната за малките лъвчета, които - в много случаи - лъвицата допълнително трябва да пази и от лъва, защото /видите ли!/ - той, мъжкарят - може би ги и "ревнува" и той, царят - може да ги убие...

                              След успешния лов - царят разгонва всички от плячката, хапва здраво - и едва тогава лъвицата извежда малките, за да се нахранят...

                              Та, думата ми беше, кой в случая е ловецЪТ? Лъвицата. Сравнението с "ловците-мъже" - казвам - не е най-точното...

                              Все пак не налагам мнение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Това са обикновено жени с ниско самочувствие и занижена самооценка. Например не ми се мисли какви дъщери ще отгледа нашият “тракторист”. Побиват ме тръпки.

                                Но това са изключения. Такива жени задължително трябва да минат през психолог, защото не са здравии са заплаха за бъдещите си деца. Има и мъже такива.

                                И да, важна е и биологическата реализация. Но за мен качеството е по-важно от количеството. Като я гледам на Илон Мъск последната каква е откачалка ... не ми се мисли за децата, които тази двойка би създала заедно с всичките си пари.
                                Навремето една много красива студентка попитала Айнщайн господин професоре да си направим едно дете представям си какво чудо ще се получи с вашият ум и моята красота.А професорът отговорил не ми се мисли какво ще се получи с мойта красота и вашият ум???

                                Коментар

                                Working...
                                X