IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    https://www.24chasa.bg/novini/article/8805203
    много са наивни. И толкива лесно ги използват малките.
    Ето, Възраждане, проруско формирование, хора като Божков, Цецо Василев, Иванчева, Черепа, собственици на...забележи сайтове за фалшиви новини...припари им че няма да могат да крадат от банките и искат да върнат държавата там където беше. Не всичко е загубено и невъзвратимо казват с чакалнята, трябва да извадим България от там.
    Точно олигархични структури ги настъпиха и възседнаха и организираха протестите.
    Песимиста им го каза в темата за имотите. Глупави и наивни са населението, особено младите. Те са били сперматозоид когато студентите ги употребиха стещу Луканов преди 30 години. И още случаи имаше.
    Промени се правят постепенно, премахват се условията, и тогава се удря. Не четат, не знаят. И ето как реагира ужилената мафия.
    Левчо къщата в Барселона манекенката пачките в нощното шкафче кюлчетата злато и пистолета нищо ли не ти говорят?Мишо бирата ало Ванньо?Пиянските му изпълнения и простотия не те ли отвращават бе човек.Не си в България затова не се излагай.Навсякъде изпоназначиха калинки прости невежи агресивни.Виж му министрите бе един кадърен няма все мухи без глави...Посочи един министър дето разбира от това което управлява един...Осъзнай се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Това пък откъде го измисли хахаха
      Пеше, ако моето четиристишие е червено,твоето е тъмно червено със сърп и чук на него
      Ти си ми ясна келепир да има ще се присламчиш към всяка власт.Какво искаш да ми кажеш че няма алтернатива на простотията агресията невежеството???Ти не работиш в България и представа си нямаш какви назначават навсякъде и как.Щом Гешев е твоята представа за Главен прокурор какво повече да говорим.Да подкрепяш един простак комунист отказл да си хвърли партийната книжка и напуснал МВР една мутра.Прав е Кавръчето за тебе жалко че е на протеста.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не знам дори дали и с четене става. Малката ми племенница,която е тийнейджър все още гледаше и слушаше речта на недоразумението ни наречено президент и искрено учудена ме попита : Лельо ,кой е този човек ? Казвам и : Това е българският президент. Тя се облещи с/у мен и ми каза само : Ама Президентите не говорят така ! Ужас ! След което отиде на плаж Само,че тя се обучава в частен колеж в Женева ,и при нея не може да мине подобно поведение.
        Лъсна ти червения задник на тебе.Не лъжи и не намесвай децата.и най вече не говори глупости пред детето

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Абе кво става тука бе ? Аз ли се объркАх или ракията ми идва силна, ама още съм трезвен Чудя се вече коя е темата.... гледам голяма част от участниците от имотната тема пишат тук и коментират политика и имоти?? Що бе, да не са ви изгонили от имотната тема?
          Направо ни изритаха с шутове хахаха

          Коментар


          • Абе кво става тука бе ? Аз ли се объркАх или ракията ми идва силна, ама още съм трезвен Чудя се вече коя е темата.... гледам голяма част от участниците от имотната тема пишат тук и коментират политика и имоти?? Що бе, да не са ви изгонили от имотната тема?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Не знам дори дали и с четене става. Малката ми племенница,която е тийнейджър все още гледаше и слушаше речта на недоразумението ни наречено президент и искрено учудена ме попита : Лельо ,кой е този човек ? Казвам и : Това е българският президент. Тя се облещи с/у мен и ми каза само : Ама Президентите не говорят така ! Ужас ! След което отиде на плаж Само,че тя се обучава в частен колеж в Женева ,и при нея не може да мине подобно поведение.
              Доста показателно. Естествено че не се говори така. Щом и детето го е забелязало.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Лев, грешиш. Ти Диков гледаш ли го? Тука борбата е за това кой да те представлява пред света и европа, пък нека си краде скришно. Борисов е непоносим простак и откровен престъпник. Сега с тия пари и пистолета вече няма връщане назад. Не може такъв човек да го пращаш да преговаря с Меркел и Макрон, не е комфортно и не е представителен за нацията. Само визията и изтънчеността на лидера има голямо значение да се чувстват хората правилно представени. По погледат се познават дребните тарикати. Рядко има толкова енергия за протест, ако не се използва момента за нов лидер ще чакаме още 10 години.
                Ако греша и се окаже че сме постъпили правилно с протестите ще се извинявам всеки ден публично тук в продължение на месец.
                Но ако се закопаем обмислям да върна Бг паспорта си публично и точка. Ще поискам друго поданство, мотивирано в писмена форма. Подготвям се за това. Излагам подробно всички факти от последните години.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  https://www.24chasa.bg/novini/article/8805203
                  много са наивни. И толкива лесно ги използват малките.
                  Ето, Възраждане, проруско формирование, хора като Божков, Цецо Василев, Иванчева, Черепа, собственици на...забележи сайтове за фалшиви новини...припари им че няма да могат да крадат от банките и искат да върнат държавата там където беше. Не всичко е загубено и невъзвратимо казват с чакалнята, трябва да извадим България от там.
                  Точно олигархични структури ги настъпиха и възседнаха и организираха протестите.
                  Песимиста им го каза в темата за имотите. Глупави и наивни са населението, особено младите. Те са били сперматозоид когато студентите ги употребиха стещу Луканов преди 30 години. И още случаи имаше.
                  Промени се правят постепенно, премахват се условията, и тогава се удря. Не четат, не знаят. И ето как реагира ужилената мафия.
                  Лев, грешиш. Ти Диков гледаш ли го? Тука борбата е за това кой да те представлява пред света и европа, пък нека си краде скришно. Борисов е непоносим простак и откровен престъпник. Сега с тия пари и пистолета вече няма връщане назад. Не може такъв човек да го пращаш да преговаря с Меркел и Макрон, не е комфортно и не е представителен за нацията. Само визията и изтънчеността на лидера има голямо значение да се чувстват хората правилно представени. По погледат се познават дребните тарикати. Рядко има толкова енергия за протест, ако не се използва момента за нов лидер ще чакаме още 10 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Аз не съм в държавата, а знам. Чудя се хора в София, в меката на нещата къде гледат, спят, подвеждат се. Нали трябваше да са информирани първо те. Къде е мислещото ядро на интелектуалната общност. Май са в София само да правят навалица. Нищо никога не е така както изглежда, трябва задълбочено мислене, включително и как и кой мисли, какъв интерес има, чете се, чете се много.
                    Не знам дори дали и с четене става. Малката ми племенница,която е тийнейджър все още гледаше и слушаше речта на недоразумението ни наречено президент и искрено учудена ме попита : Лельо ,кой е този човек ? Казвам и : Това е българският президент. Тя се облещи с/у мен и ми каза само : Ама Президентите не говорят така ! Ужас ! След което отиде на плаж Само,че тя се обучава в частен колеж в Женева ,и при нея не може да мине подобно поведение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Лошото е ,че ще се научат по трудния начин,като ние за съжаление !
                      Аз не съм в държавата, а знам. Чудя се хора в София, в меката на нещата къде гледат, спят, подвеждат се. Нали трябваше да са информирани първо те. Къде е мислещото ядро на интелектуалната общност. Май са в София само да правят навалица. Нищо никога не е така както изглежда, трябва задълбочено мислене, включително и как и кой мисли, какъв интерес има, чете се, чете се много.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        https://www.24chasa.bg/novini/article/8805203
                        много са наивни. И толкива лесно ги използват малките.
                        Ето, Възраждане, проруско формирование, хора като Божков, Цецо Василев, Иванчева, Черепа, собственици на...забележи сайтове за фалшиви новини...припари им че няма да могат да крадат от банките и искат да върнат държавата там където беше. Не всичко е загубено и невъзвратимо казват с чакалнята, трябва да извадим България от там.
                        Точно олигархични структури ги настъпиха и възседнаха и организираха протестите.
                        Песимиста им го каза в темата за имотите. Глупави и наивни са населението, особено младите. Те са били сперматозоид когато студентите ги употребиха стещу Луканов преди 30 години. И още случаи имаше.
                        Промени се правят постепенно, премахват се условията, и тогава се удря. Не четат, не знаят. И ето как реагира ужилената мафия.
                        Лошото е ,че ще се научат по трудния начин,като ние за съжаление !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid
                          Анди аз не се заяждам на Дури и късна червения гъз
                          Това пък откъде го измисли хахаха
                          Пеше, ако моето четиристишие е червено,твоето е тъмно червено със сърп и чук на него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Не знаех ще Иванчева е заплаха националната сигурност и ако не беха я осъдили немаше да влезем у ЕРМ 2.
                            Не съм написала подобно нещо !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Хайде,аз пък да попитам по друг начин : Р,Радев,след като е толкова честен и почтен, защо не си даде сам имунитета да го разследват ,а върши панаири ? Нима , ситуацията в страната днес е по-различна от тази миналото лято ,че се сетил днес да събира тълпи на площадите ? Аааа,май разликата е тази ,че днес искат да разследват приближените му за корупция и национално предателство ! Божков, е в Дубай,подгонен от "лошата" прокуратура ! Вижда се края на делото на Ц.Василев и Иванчева ! България ,е в чакалнята на ЕРМ 2 !
                              Какво е откраднал Радев, Борисов , и останалите политици ще ни каже единствено прокуратурата, срещу която всички негодуват защото си върши работата !!!
                              https://www.24chasa.bg/novini/article/8805203
                              много са наивни. И толкива лесно ги използват малките.
                              Ето, Възраждане, проруско формирование, хора като Божков, Цецо Василев, Иванчева, Черепа, собственици на...забележи сайтове за фалшиви новини...припари им че няма да могат да крадат от банките и искат да върнат държавата там където беше. Не всичко е загубено и невъзвратимо казват с чакалнята, трябва да извадим България от там.
                              Точно олигархични структури ги настъпиха и възседнаха и организираха протестите.
                              Песимиста им го каза в темата за имотите. Глупави и наивни са населението, особено младите. Те са били сперматозоид когато студентите ги употребиха стещу Луканов преди 30 години. И още случаи имаше.
                              Промени се правят постепенно, премахват се условията, и тогава се удря. Не четат, не знаят. И ето как реагира ужилената мафия.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                Ето, едно мнение от вчера във фейсбук,което не е лошо да се прочете от по-младите
                                Evgeniy Zumpalov
                                Вчера в 2:50 ч. ·
                                Сега...
                                Понеже днес ми писна да чета лекомислени лозунги и утопии на млади хора, които си мислят, че "има надежда" щото са се събрали да викат срещу мафията, ама вчера аплодираха и даваха думата на най-гнусните водачи на мафията, Радев кУрнела, Маяма, Петков и сие... Та да им кажа: Когато ние бяхме млади, като вас, бяхме на барикадите, щото нямаше какво да се яде, ама наистината нямаше какво да се яде! Щандовете в магазините бяха празни буквално, когато долара стана от 3 на 3000 лева, когато фалираха всички банки, когато заплатата беше 5 долара, а пенсията 2 долара, тогава щурмувахме парламента, тогава блокирахме големите градове с барикади в продължение на седмици, тогава се борехме с предците на тези, на които вчера дадохте думата и които вие аплодирахте! Та като сте оставили такива комуняги да ви яхат, няма как да получите подкрепата на тези, които бяхме на барикадите през 97-ма... И понеже сте млади и уж образовани, да ви кажа, че не сте се дообразовали ! Статуквото в демократичните държави се сменя НА ИЗБОРИ ! Изборите в България са след 8 месеца, през март! Ако сега Бойко се огъне пак и хвърли оставка, то най-ранната дата за предсточни избори ще бъде след 7 месеца през февруари! Само, че до тогава ще ни управлява служебно правителство, назначено от руския шпионин пРецедента! И какво променя един месец време ???
                                Вие що не ходите да учите в Москва, а ходите да учите в Европа ??? Тогава защо искате да ни натресете служебно правителство, назначено от Москва???
                                Та както казах, статуквото се сменя на избори, а не на улицата... И не, няма надежда, докато "красивите и умните" не знаят, всъщност, какво искат, не мислят когато искат нещо, ако го получат, какво следва от него... Да, млади сте и сте гневни и с право сте гневни! И аз съм гневен, без вече да съм толкова млад! Да, младите като побеснеят, беснеят във всички посоки, без много да му мислят, те искат да покажат, че са гневни, искат да ги чуят, че са гневни! Това го знам и ние бяхме гневни и ние беснеехме във всички посоки и ние направихме много глупости! Ама от нашите глупости, патим вече 30 години преход. От нашите глупости патите и вие!
                                Затова ви пиша, защото не мога да върна времето назад, но мога да си призная глупостите които ние сме свършили на вашите години, за да прецените, дали и вие искате да повторите същите! Няма как да изгоните мафията, като аплодирате и давате думата на най-ярките и представители. Яхат ви и като им свършите мръсната работа, ще ви захвърлят, както онова ОДС захвърли нас! Няма как някой, посочен от Решетников за президент да докара правова държава, такъв може да докара само Путинска държава. Такъв за 5 месеца служебен кабинет само може да оневинени Черепа, Баневи, Иванчева, съветниците си шпиони на Москва, Ветко, Бобокови и сие... Дали прокуратурата е бухалка? Не знам! Но ако е бухалка и бие по изброените, то тогава вече харесвам бухалките !
                                И ако Гешев, които лично аз не харесвам е част от мафията, то предсрочните избори няма да отстранят и него! Прокуратура е независима и колкото и да викате няма конституционна процедура, по която да го свалите! Трябва той сам да реши, че ще ви послуша, ама аз като ви слушам, вие не знаете, какво искате, как искате главният прокурор да ви послуша ?!
                                Ако искате наистина нещо да промените, съберете се, като цивилизовани хора, обединете се около конкретни политики, направете си партия, явете се след 8 месеца на изборите, спечелете ги и променете, каквото искате да промените!
                                Извинявайте, ама днес фолк певиците на техния протест, говореха по-добре и по-смислено отколкото интервюираните от вашия протест! Фолкаджийките знаеха точно какво искат, как го искат и защо го искат, а вашите хора не знаеха какво искат освен"мафията долу" и "промяна" ! Каква промяна , към комунизъм ли ??? Не благодаря! България е 7 милиона, на избори гласуват по 3-4 милиона! Вие колко сте??? Колко хора представлявате доказано??? С какво право няколко хиляди искате да занимавате с необуздания си гняв няколко милиона??? С какво право 3-4 дни затваряте центъра на столицата??? Няколко хиляди ли определят съдбата на България на улицата или няколко милиона на изборите???
                                Кой ви даде разрешение да се събирате няколко хиляди да и викате, щото така ви е кеф, докато ден преди това лишиха от правото на труд 100 хиляди , пак млади ваши сънародници, за да пазят общественото здраве от С19 и най-вече да пазят вашите баби и дядовци??? Кой ви даде разрешение за това??? Ананиев, Кантарджиев и сие, дето лаеха колко е лошо младите да ходят на дискотека и лишиха 100 000 български данъкоплатци от правото на труд, къде са да ви спрат да се събирате, да си викате за кеф???
                                Ако искате правова държава, тогава съобразете се с правото и конституцията на тази държава! Правова държава не се налага с анархия!
                                Направете си партия, кажете как смятате да управлявате и се явете на изборите, ако наистина искате да промените нещо! И ако вашата програма и лидери, които излъчите /само да не са Радев, кУрнела или някой от тези дето днес говореха пред камерите от ваше име и не знаеха, какво искат/ ми харесат, то аз ще гласувам и ще агитирам за вас и ще ви подкрепя, така както се изразява подкрепа в правова демократична държава, чрез гласуване на изборите! И без това в момента няма за кого да гласувам.
                                Ако нямате лидери, мозък, енергия и воля да създадете партия и да управлявате, спрете да ми се пречкате в полустарите крака, вече кръста ме боли и не ми е до пубертетски номера! Колкото вие имате право да сте на жълтите павета, но като пешеходци имате право да сте на тротоара около жълтите павета, толкова и аз имам право да си карам колелото и колата по тези павета и като ги задръствате, нарушавате конституционните ми права!
                                Като нарушавате правата на другите, не се борите за правова държава, а за диктатура на малцинството!!!
                                Та както казах, бил съм на ваше място, разбирам ви, но уви в сегашният ви вид, вече не ви подкрепям! Ако искате да постигнете нещо, не повтаряйте нашите грешки! Както се казва: "Не питай старило, питай патило!" В нашия случай и двете !
                                Та много сте ми симпатични, но сте ми и също толкова неориентирани и несъстоятелни !
                                Ако само създавате хаос, не спазвате правилата, викате "долу" ама не казвате кое е "горе", опитвате се да налагате мнение чрез уличен натиск и силно крякане, няколко хиляди, пречите на 2 милиона софиянци да живеят и да се придвижват свободно, нарушавате им правата, то вие не искате справедливост и правова държава, а искате анархия!
                                Стискам ви палци да си излъчите лидери, да набележите конкретни стъпки, конкретни цели, политики, да направите партия, да спечелите сърцата ни на стари демократи, да управлявате и да постигнете правовата държава, за която мечтаете!
                                Иначе вашата "надежда" я няма, има само детско тръшкане и скърцане на биберона !
                                Това е герберска мастия

                                Коментар

                                Working...
                                X