IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
    "Оскар"- ите с официално изискване за повече цветнокожи, гейове, лесбийки и транссексуални

    "Вярваме, че тези стандарти за включване ще бъдат катализатор за дълготрайна и коренна промяна в нашата индустрия", казаха президентът на академията Дейвид Рубин и главният изпълнителен директор Даун Хъдсън в общо комюнике.
    Новите правила ще важат от 2024 г.
    ================================================== =======

    Вече става брутално и все по-перверзно и извратено, все по-гнусно и ужасно, новият диктат, новата културна идеология в действие под формата на поръчкови занаятчийски филми

    Краварите налагат извратената си културна мода навсякъде по света

    https://life.dir.bg/shou/oskar-ite-s...transseksualni
    Аз отдавна съм и срал на оскарите.Холивудски чекии и бичкии не гледам.За мен е културен шок да гледам филми за примитиви и направени от примитиви

    Коментар


    • "Оскар"- ите с официално изискване за повече цветнокожи, гейове, лесбийки и транссексуални

      "Вярваме, че тези стандарти за включване ще бъдат катализатор за дълготрайна и коренна промяна в нашата индустрия", казаха президентът на академията Дейвид Рубин и главният изпълнителен директор Даун Хъдсън в общо комюнике.
      Новите правила ще важат от 2024 г.
      ================================================== =======

      Вече става брутално и все по-перверзно и извратено, все по-гнусно и ужасно, новият диктат, новата културна идеология в действие под формата на поръчкови занаятчийски филми

      Краварите налагат извратената си културна мода навсякъде по света

      https://life.dir.bg/shou/oskar-ite-s...transseksualni
      Last edited by Асо Пика; 09.09.2020, 07:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Български лъв, то да беше тая свинщина само в Слънчака ше го разбера .... ама провинциализма пич, тоя специфичен провинциализъм. Не го казвам с извинение, а буквално. Този дразнещ провинциализъм може да се види на всяка крачка и в столицата - и в пресичането на оживени булеварди където и както падне недалеч от подлеза, и в преминаването на пешеходни пътеки с мръсна газ, и в пускането фасове от цигари или на опаковки от вафли до кошчетата за боклук, и в пътуването гратис, и в изхвърлянето на смет и боклуци от балконите, и в бабаитлъка по стадионите, и в надвикването в градския транспорт и в .... още хиляди простотии, които могат да се наблюдават в големия анонимен град. На тези хора не им пука за този град, за тях той е само място за изкарване на пари и преспиване. И затова няма никакво значение как се движат из него, замърсяват ли го, чупят ли пейки, лампи, спирки и кошчета. За тях той е ничий град и неговото бъдеще не ги интересува - затова и няма никакво значение кой го управлява, краде ли, бездейства ли, лъже ли, гъделичка ли болезненото си его.
        За хилядите пришълци е важно само да изкарат надницата си, която да пропилеят и изпият вечерта в някой чалга - клуб. Чалга манталитет, простолюдието мре за овча музика и кебабчета с бира.
        И на другия ден - пак същото. И така - ден за ден. Те също не мечтаят, не вярват, не се надяват... …Софиянци харесват кочината, в която живеят и не желаят нищо в нея да се промени, защото ще наруши дългогодишния им стереотип, с който са до болка свикнали. Софиянци обичат да киснат по час и половина в задръствания на път за работа, харесват кучешките изпражнения по градинки и улиците, и паркираните коли по тротоарите, възхищават се на разкаляните улици и безразборни строежи, кастрираните кучета все така злобно ги хапят, умират от удоволствие, когато „обслужващите ги" монополисти им спират водата, тока и парното както и по колкото пъти си искат, радват се на препълнените контейнери за боклук.....

        Не ща да пиша повече за тая свинщина
        Съгласен.Да наистина огромното мнозинство българи са невъзпитани агресивни и прости същества.Този проблем не е само в София.Оня ден бях за малко на кръчма.На съседната маса компания....ми то викове смях шум никакво съобраяване че наоколо има и други хора...Въобще простотията силно е превзела душата на огромното мнозинство българи..Вчера полицейска кола ме изпреварва отдясно на кръстовище и при положение че ясно се вижда че след кръстовището дясното платно е заето от спрели коли.Това е манталитет.Карат пияни дрогирани полиция няма камери нарочно не се слагат.Пътища и организация на движение отчайващи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

          Български лъв, то да беше тая свинщина само в Слънчака ше го разбера .... ама провинциализма пич, тоя специфичен провинциализъм. Не го казвам с извинение, а буквално. Този дразнещ провинциализъм може да се види на всяка крачка и в столицата - и в пресичането на оживени булеварди където и както падне недалеч от подлеза, и в преминаването на пешеходни пътеки с мръсна газ, и в пускането фасове от цигари или на опаковки от вафли до кошчетата за боклук, и в пътуването гратис, и в изхвърлянето на смет и боклуци от балконите, и в бабаитлъка по стадионите, и в надвикването в градския транспорт и в .... още хиляди простотии, които могат да се наблюдават в големия анонимен град. На тези хора не им пука за този град, за тях той е само място за изкарване на пари и преспиване. И затова няма никакво значение как се движат из него, замърсяват ли го, чупят ли пейки, лампи, спирки и кошчета. За тях той е ничий град и неговото бъдеще не ги интересува - затова и няма никакво значение кой го управлява, краде ли, бездейства ли, лъже ли, гъделичка ли болезненото си его.
          За хилядите пришълци е важно само да изкарат надницата си, която да пропилеят и изпият вечерта в някой чалга - клуб. Чалга манталитет, простолюдието мре за овча музика и кебабчета с бира.
          И на другия ден - пак същото. И така - ден за ден. Те също не мечтаят, не вярват, не се надяват... …Софиянци харесват кочината, в която живеят и не желаят нищо в нея да се промени, защото ще наруши дългогодишния им стереотип, с който са до болка свикнали. Софиянци обичат да киснат по час и половина в задръствания на път за работа, харесват кучешките изпражнения по градинки и улиците, и паркираните коли по тротоарите, възхищават се на разкаляните улици и безразборни строежи, кастрираните кучета все така злобно ги хапят, умират от удоволствие, когато „обслужващите ги" монополисти им спират водата, тока и парното както и по колкото пъти си искат, радват се на препълнените контейнери за боклук.....

          Не ща да пиша повече за тая свинщина
          Затуй в София не бих останал. За седмица-две макс по работа. Или концерт, някакво забавление или културна проява. Постоянно да живея, не, само в краен случай. Наемът, това ми трябва доколкото може, скромно макар. Тези след мен да избират.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
            Колко ли такива индивиди живеят при мама? Мила родна картинка...


            http://spodeli.net/6/story-116137.html

            Още живея с майка си, мога ли да си намеря приятелка?



            Здравейте, аз съм мъж на 40 и работя, но изобщо не ми се иска да плащам квартира, още повече да си купувам апартамент. Не пуша и не пия, но и заплатата ми не е кой знае каква.

            Пиша тази история просто защото ми е интересно какви са шансовете такъв като мен да си намери сериозна приятелка. Знам, че много жени се интересуват от финансово стабилни мъже, но ме интересува и дали има такива жени, за които характера и добрия външен вид са единственото важно нещо, и колко често се срещат.

            Скоро не съм имал приятелка, а и аз съм доста избирателен и дори ако харесам някоя, се опитвам да не го показвам, докато не се уверя, че мога да й споделя всичко. Предпочитам да не се занимавам с никоя, отколкото да си губя времето да опитвам и да не се получава. Според вас какви шансове имам да намеря това, което търся?


            и още:

            https://clubz.bg/23802-da_si_na_34_i...garsko_i_rodno


            [ATTACH=CONFIG]n3647468[/ATTACH]
            Шансовете са нищожни клонящи към нулеви

            Щом на 40 години още живее при родителите си шанса да си намери сериозна приятелка и бъдеща съпруга са 0, 00001 %

            сори мъжки но така стоят нещата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              козата евго, си сака пръч.
              не се занимавай с нея.
              Аз не се занимавам, дори те послушах миналата година.......да изчакам и да не я закачам, като прави номера и се измъква.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Да ви кажа, като човек преминал през това, апартаментът има малко тегло......в уравнението "Как да си намеря приятелка?"


                Много е важно да имаш апартамент и да си осигурен, но на жените много не им пука за това, особено на българките.
                И няма да го оценят, ако им се поднесе на тепсия.


                Моят съвет като батко към това 24 годишно момче е: да си живее спокойно, да печели и събира пари (като катерица) и да сваля мадамите по италиански модел. Весело, непринудено, с комплимети, с подаръци и вечери. И да ги кани на хотели или на съвместни уикенд екскурзии.

                И да внимава да не му направят някой номер.


                Онази коза, аптекарката с аудито се е снимала с някакъв, прилича на мечок. Него е избрала. А мен ме баламосваше и ме залъгваше, че може да стане нещо при нас. Оня е съвсем обикновен, нито е готин, нито нищо.
                козата евго, си сака пръч.
                не се занимавай с нея.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
                  Колко ли такива индивиди живеят при мама? Мила родна картинка...


                  http://spodeli.net/6/story-116137.html

                  Още живея с майка си, мога ли да си намеря приятелка?



                  Здравейте, аз съм мъж на 40 и работя, но изобщо не ми се иска да плащам квартира, още повече да си купувам апартамент. Не пуша и не пия, но и заплатата ми не е кой знае каква.

                  Пиша тази история просто защото ми е интересно какви са шансовете такъв като мен да си намери сериозна приятелка. Знам, че много жени се интересуват от финансово стабилни мъже, но ме интересува и дали има такива жени, за които характера и добрия външен вид са единственото важно нещо, и колко често се срещат.

                  Скоро не съм имал приятелка, а и аз съм доста избирателен и дори ако харесам някоя, се опитвам да не го показвам, докато не се уверя, че мога да й споделя всичко. Предпочитам да не се занимавам с никоя, отколкото да си губя времето да опитвам и да не се получава. Според вас какви шансове имам да намеря това, което търся?


                  и още:

                  https://clubz.bg/23802-da_si_na_34_i...garsko_i_rodno


                  [ATTACH=CONFIG]n3647468[/ATTACH]
                  Да ви кажа, като човек преминал през това, апартаментът има малко тегло......в уравнението "Как да си намеря приятелка?"


                  Много е важно да имаш апартамент и да си осигурен, но на жените много не им пука за това, особено на българките.
                  И няма да го оценят, ако им се поднесе на тепсия.


                  Моят съвет като батко към това 24 годишно момче е: да си живее спокойно, да печели и събира пари (като катерица) и да сваля мадамите по италиански модел. Весело, непринудено, с комплимети, с подаръци и вечери. И да ги кани на хотели или на съвместни уикенд екскурзии.

                  И да внимава да не му направят някой номер.


                  Онази коза, аптекарката с аудито се е снимала с някакъв, прилича на мечок. Него е избрала. А мен ме баламосваше и ме залъгваше, че може да стане нещо при нас. Оня е съвсем обикновен, нито е готин, нито нищо.

                  Коментар


                  • Колко ли такива индивиди живеят при мама? Мила родна картинка...


                    http://spodeli.net/6/story-116137.html

                    Още живея с майка си, мога ли да си намеря приятелка?



                    Здравейте, аз съм мъж на 40 и работя, но изобщо не ми се иска да плащам квартира, още повече да си купувам апартамент. Не пуша и не пия, но и заплатата ми не е кой знае каква.

                    Пиша тази история просто защото ми е интересно какви са шансовете такъв като мен да си намери сериозна приятелка. Знам, че много жени се интересуват от финансово стабилни мъже, но ме интересува и дали има такива жени, за които характера и добрия външен вид са единственото важно нещо, и колко често се срещат.

                    Скоро не съм имал приятелка, а и аз съм доста избирателен и дори ако харесам някоя, се опитвам да не го показвам, докато не се уверя, че мога да й споделя всичко. Предпочитам да не се занимавам с никоя, отколкото да си губя времето да опитвам и да не се получава. Според вас какви шансове имам да намеря това, което търся?


                    и още:

                    https://clubz.bg/23802-da_si_na_34_i...garsko_i_rodno


                    Click image for larger version

Name:	Aantekening 2020-09-08 150722.jpg
Views:	1
Size:	29.2 КБ
ID:	3647468
                    Last edited by караКольо касапина; 08.09.2020, 16:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                      Български лъв, то да беше тая свинщина само в Слънчака ше го разбера .... ама провинциализма пич, тоя специфичен провинциализъм. Не го казвам с извинение, а буквално. Този дразнещ провинциализъм може да се види на всяка крачка и в столицата - и в пресичането на оживени булеварди където и както падне недалеч от подлеза, и в преминаването на пешеходни пътеки с мръсна газ, и в пускането фасове от цигари или на опаковки от вафли до кошчетата за боклук, и в пътуването гратис, и в изхвърлянето на смет и боклуци от балконите, и в бабаитлъка по стадионите, и в надвикването в градския транспорт и в .... още хиляди простотии, които могат да се наблюдават в големия анонимен град. На тези хора не им пука за този град, за тях той е само място за изкарване на пари и преспиване. И затова няма никакво значение как се движат из него, замърсяват ли го, чупят ли пейки, лампи, спирки и кошчета. За тях той е ничий град и неговото бъдеще не ги интересува - затова и няма никакво значение кой го управлява, краде ли, бездейства ли, лъже ли, гъделичка ли болезненото си его.
                      За хилядите пришълци е важно само да изкарат надницата си, която да пропилеят и изпият вечерта в някой чалга - клуб. Чалга манталитет, простолюдието мре за овча музика и кебабчета с бира.
                      И на другия ден - пак същото. И така - ден за ден. Те също не мечтаят, не вярват, не се надяват... …Софиянци харесват кочината, в която живеят и не желаят нищо в нея да се промени, защото ще наруши дългогодишния им стереотип, с който са до болка свикнали. Софиянци обичат да киснат по час и половина в задръствания на път за работа, харесват кучешките изпражнения по градинки и улиците, и паркираните коли по тротоарите, възхищават се на разкаляните улици и безразборни строежи, кастрираните кучета все така злобно ги хапят, умират от удоволствие, когато „обслужващите ги" монополисти им спират водата, тока и парното както и по колкото пъти си искат, радват се на препълнените контейнери за боклук.....

                      Не ща да пиша повече за тая свинщина
                      Не мислиш позитивно бе младеж, Така успех не се постига. Работа се иска, срещу свинщината
                      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Свърталище на друсалки, комплексари, лумпени и боклуци. Лоша реклама за хубавите коли! Така го приемам.
                        Български лъв, то да беше тая свинщина само в Слънчака ше го разбера .... ама провинциализма пич, тоя специфичен провинциализъм. Не го казвам с извинение, а буквално. Този дразнещ провинциализъм може да се види на всяка крачка и в столицата - и в пресичането на оживени булеварди където и както падне недалеч от подлеза, и в преминаването на пешеходни пътеки с мръсна газ, и в пускането фасове от цигари или на опаковки от вафли до кошчетата за боклук, и в пътуването гратис, и в изхвърлянето на смет и боклуци от балконите, и в бабаитлъка по стадионите, и в надвикването в градския транспорт и в .... още хиляди простотии, които могат да се наблюдават в големия анонимен град. На тези хора не им пука за този град, за тях той е само място за изкарване на пари и преспиване. И затова няма никакво значение как се движат из него, замърсяват ли го, чупят ли пейки, лампи, спирки и кошчета. За тях той е ничий град и неговото бъдеще не ги интересува - затова и няма никакво значение кой го управлява, краде ли, бездейства ли, лъже ли, гъделичка ли болезненото си его.
                        За хилядите пришълци е важно само да изкарат надницата си, която да пропилеят и изпият вечерта в някой чалга - клуб. Чалга манталитет, простолюдието мре за овча музика и кебабчета с бира.
                        И на другия ден - пак същото. И така - ден за ден. Те също не мечтаят, не вярват, не се надяват... …Софиянци харесват кочината, в която живеят и не желаят нищо в нея да се промени, защото ще наруши дългогодишния им стереотип, с който са до болка свикнали. Софиянци обичат да киснат по час и половина в задръствания на път за работа, харесват кучешките изпражнения по градинки и улиците, и паркираните коли по тротоарите, възхищават се на разкаляните улици и безразборни строежи, кастрираните кучета все така злобно ги хапят, умират от удоволствие, когато „обслужващите ги" монополисти им спират водата, тока и парното както и по колкото пъти си искат, радват се на препълнените контейнери за боклук.....

                        Не ща да пиша повече за тая свинщина
                        Last edited by Асо Пика; 04.09.2020, 10:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Унгария е един кенеф миризлив кенеф насла с прости и отвратителни хора.
                          Ми аз им харесвам жените, виното и невероятното свинско със зеле.
                          Както и луканката и пушеното месо от специалния сорт прасета Мангалица (имат и вълна).
                          Абе много немски пенсионери забягнаха край Балатон, че в Германия вече не е живот за тях.
                          Що ги плюеш, нито джендърство има там, нито тукашната мафия, нито имигранти.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Да споделя моя печален опит с нашето си море. Начи не обичам да ходя на море, с жената ходим на планина. Ама преди 3 години моя колега от Немцията идва в БГ хем по търговията, хем и на почивка. Дойде с гаджето си - с приятелката си, а тя с нейната приятелка, тоест с нейното гадже .... абе кво да ви кажа идиотия неква
                            Той и те бяха само чували и чели невероятни неща за Слънчака и искаше да види лично за кво иде реч, беше му интересно на немеца. По никакъв начин не успях да го разубедя да не ходим.. Планувахме да останем 5 дена. Аз с жената.
                            Иначе за пореден път се убедих колко ужасно много е насрана тая държавка и тоя народ като цяло...на Съни Бийч, където и да отидеш беше фул с отвратителни ужасно бели англичани и секви скандинавци, които в собствените си страни най-вероятно живеят на социалки и с тях са дошли тука на море, но тук ги третират като царе и всичко им е позволено. Пример – в дискотеката насраните и пияни на свине англичани ги пускат по шорти и чехли, а на Любо, който винаги и навсякъде прави ебати сметките гранде, не му разрешиха да влезе защото бил по къси панталони, е, да, и щото е българин. По сергиите, които между другото са все едно Световния Търговски Център навсякъде те заговарят на английски или немски, а когато понякога ти писне и им кажеш, че "може и на български, няма проблем" автоматично ти обръщат гръб все едно си некой просяк – нормално: типичният комплексарски български манталитет – ако си българин значи си бедняк и помияр. Насраните и адски грозни чужденци си правят каквото пожелаят, ма нали са туристи и са: „не стаа да им се праи забележка”. Да ви ева и в предприемачите изсрани....

                            Иначе колите отново бяха номер едно ... Съни Бийч е нещо като Дейтона – Ферарита, Ламбота, АМГ-та секви, М-ки почти всички, Бентлита .. от кабрио до лимо, Майбаси, джипове изродски, Корвети състезателни, Вайпъри с окраска на истинска змия, мотори неземни и т.н.... с гордост ще отбележа, че повечето са с номера С, СА, както и трябва да бъде

                            След само изкарани 1 ден и 1 нощ в Слънчака тия кат видеха за кви оргии и за ква вакханалия иде реч сами предложиха да се махаме и избегахме, да, още на юг и надолу си намерихме 1 готино местенце
                            Свърталище на друсалки, комплексари, лумпени и боклуци. Лоша реклама за хубавите коли! Така го приемам.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение


                              Аз щях да ходя в Занзибар за няколко дена, но компанията нещо се замотаха, отложихме, после дойде Короната и съспипа плановете. Но мои приятели ходиха по няколко пъти, доволни са. Впоследствие намерих и българин там с имот на брега на океана. Отдава го изгодно - романтична виличка сред палмите. Дано някой ден посетя това място.
                              Аааа .... модитата са ми преместили коментара от имотната тема тук, благодаря ви все пак


                              Да споделя моя печален опит с нашето си море. Начи не обичам да ходя на море, с жената ходим на планина. Ама преди 3 години моя колега от Немцията идва в БГ хем по търговията, хем и на почивка. Дойде с гаджето си - с приятелката си, а тя с нейната приятелка, тоест с нейното гадже .... абе кво да ви кажа идиотия неква
                              Той и те бяха само чували и чели невероятни неща за Слънчака и искаше да види лично за кво иде реч, беше му интересно на немеца. По никакъв начин не успях да го разубедя да не ходим.. Планувахме да останем 5 дена. Аз с жената.
                              Иначе за пореден път се убедих колко ужасно много е насрана тая държавка и тоя народ като цяло...на Съни Бийч, където и да отидеш беше фул с татуирани и нашарени батки, с кифли безподобни, с отвратителни ужасно бели англичани и секви скандинавци, които в собствените си страни най-вероятно живеят на социалки и с тях са дошли тука на море, но тук ги третират като царе и всичко им е позволено. Пример – в дискотеката насраните и пияни на свине англичани ги пускат по шорти и чехли, а на Любо, който винаги и навсякъде прави ебати сметките гранде, не му разрешиха да влезе защото бил по къси панталони, е, да, и щото е българин. По сергиите, които между другото са все едно Световния Търговски Център навсякъде те заговарят на английски или немски, а когато понякога ти писне и им кажеш, че "може и на български, няма проблем" автоматично ти обръщат гръб все едно си некой просяк – нормално: типичният комплексарски български манталитет – ако си българин значи си бедняк и помияр. Насраните и адски грозни чужденци си правят каквото пожелаят, ма нали са туристи и са: „не стаа да им се праи забележка”. Да ви ева и в предприемачите изсрани....

                              Иначе колите отново бяха номер едно ... Съни Бийч е нещо като Дейтона – Ферарита, Ламбота, АМГ-та секви, М-ки почти всички, Бентлита .. от кабрио до лимо, Майбаси, джипове изродски, Корвети състезателни, Вайпъри с окраска на истинска змия, мотори неземни и т.н.... с гордост ще отбележа, че повечето са с номера С, СА, както и трябва да бъде

                              След само изкарани 1 ден и 1 нощ в Слънчака тия кат видеха за кви оргии и за ква вакханалия иде реч сами предложиха да се махаме и избегахме, да, още на юг и надолу си намерихме 1 готино местенце
                              Last edited by Асо Пика; 04.09.2020, 09:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Аз щях да ходя в Занзибар за няколко денa
                                Тоя клип е от Тайланд, спокойствие, палми и плажове,
                                Хотелите и храната са евтини, плашаш само полета повече.
                                През TUI Германия, мисля беше за Ноем-Февр по 600Е, 10 дена ол инклузив, напълно постижима малка мечта.
                                Там се ходи сам / с приятели, ама става и семейно.

                                Сардиния през Август имаше тънки цени, иначе няма припарване тогава там, а и нямаше Ковид тогава, който намазал, намазал.

                                А за Евго препоръчвам круиз, който обикаля света, има различни такива, за един месец, 3300Е.

                                Коментар

                                Working...
                                X