IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

    Честито Евго! Браво, че накрая успя. И аз като тебе съм с нова кака, само че трябва да изчакам жената да подпише развода и ще доприпкам при новата изгора.
    Еми ти си пич и лесно си хващаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Дъри е била умна и находчива през 90-те години.

      Аз съм гледал такива документални филми на Любо Огнянов, освен това помня тези времена.

      И филмът потвърждава мнението ми за този период, че преходът е режисиран от бившата държаван сигурност, че са разграбили националния капитал, а в света на обикновения човек хората трябваше да оцеляват с малки заплати при силна инфлация, висока безработица, корупция, мутри, банкови фалити и т.н.
      Дъри е от хората които първи са започнали да купуват ,ремонтират и препродават ...това е нейната история накратко ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1

        Добро утро на всички,

        да ви споделя нещо.

        Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

        И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

        Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


        Хубав ден,
        Честито Евго! Браво, че накрая успя. И аз като тебе съм с нова кака, само че трябва да изчакам жената да подпише развода и ще доприпкам при новата изгора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Тихите води са на-дълбоки са казали хората...това даже не е много ок,но не познаваме човека все пак......Евго да действа ако иска деца ....времето не е на негова страна вече от тази гледна точка .
          Аз съм само с няколко години по-голям от теб и не съм чичак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Не можеш ги впечатли в тази тема, повечето са отшелници, само смятат капиталова, жени и акции са далеч от тях.

            Дъри, ако не са били парите на мъжа ти и родителите ти, плюс твоята женска младост, май шеше да имаш друга съдба.
            Да те пусна сега на 50 год, сама и без кинти, да преуспяваш само със ума си ?
            Дъри е била умна и находчива през 90-те години.

            Аз съм гледал такива документални филми на Любо Огнянов, освен това помня тези времена.

            И филмът потвърждава мнението ми за този период, че преходът е режисиран от бившата държаван сигурност, че са разграбили националния капитал, а в света на обикновения човек хората трябваше да оцеляват с малки заплати при силна инфлация, висока безработица, корупция, мутри, банкови фалити и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Като жена ще ти кажа, че това ще те изненада много в бъдеще Жените ,по природа не сме такива и не трябва да разчиташ, че това ще продължи дълго. Търси равноправни и партньорски отношения
              Успех !!!
              Тихите води са на-дълбоки са казали хората...това даже не е много ок,но не познаваме човека все пак......Евго да действа ако иска деца ....времето не е на негова страна вече от тази гледна точка .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Добро утро на всички,

                да ви споделя нещо.

                Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана.
                Не можеш ги впечатли в тази тема, повечето са отшелници, само смятат капиталова, жени и акции са далеч от тях.

                Дъри, ако не са били парите на мъжа ти и родителите ти, плюс твоята женска младост, май шеше да имаш друга съдба.
                Да те пусна сега на 50 год, сама и без кинти, да преуспяваш само със ума си ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  Добро утро на всички,
                  И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                  Хубав ден,
                  Като жена ще ти кажа, че това ще те изненада много в бъдеще Жените ,по природа не сме такива и не трябва да разчиташ, че това ще продължи дълго. Търси равноправни и партньорски отношения
                  Успех !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Добре е да мине време и тогава да се похвалиш.поне година,две.Рано е още .
                    Аз да си кажа, знам, че е рано.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +1

                      Добро утро на всички,

                      да ви споделя нещо.

                      Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                      И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                      Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                      Хубав ден,
                      Добре е да мине време и тогава да се похвалиш.поне година,две.Рано е още .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie

                        Истината Лев е че пари като си млад трудно се събират и хората лесно се демотивират

                        Повечето не получават дори 2000лв заплата от която да успеят да спестят зорлем 1000 трябва да събират поне 7-8 години за двустаен - Някои стискат зъби и събират и на 5-тата година разбират че пак им остават 7-8 години щото цените са скочили и окапват

                        От там почват да ги гонят щуротиите с бързите и лесни пари на борсата - Занулят и там някой лев и туко почват да реват по форумите че имотите били скъпи и трябвало да поевтинеят и какви изедници били работодателите им дето не им увеличават заплатите
                        +1

                        Добро утро на всички,

                        да ви споделя нещо.

                        Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                        И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                        Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                        Хубав ден,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Малката секира също си замина,но той беше боклук.

                          Висшата математика я взех с домашни ракии при Киро Водката...така беше
                          +1
                          Висша, висша, колко да е висша...колкото 1 семестър , баси. Ама и с нея може да се упражнява търговията и маркетинга .. .за 2-3 дамаджани ракия.. кво й плащаш...
                          Last edited by Zaki; 12.10.2020, 09:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Малката секира също си замина,но той беше боклук.

                            Висшата математика я взех с домашни ракии при Киро Водката...така беше
                            Личи ти да ти кажа отдалече...Голем тарикат си бил ти голем...Само нещо революцията се сговни.И 13 март мина мина и 20 септември...Да не се окаже че и другите изпити така си взел.И после се сърдите като ви разправям що УНСС е оградено и е на десет минути от ТУ щото ако не беше така кучетата да са го завършили а студентите от ТУ през голямото междучасие...деба и смешното му училище.Плаче за закриване
                            Last edited by national power; 11.10.2020, 23:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Аз съм Венци с десет леа, примоция в УНСС, два изпита за деста марки и едно прасе....как се пееше в песничката на Ъпсутр
                              https://youtu.be/tQ5oMD5QDX4
                              Да почетем и паметта на Милен Цветков!
                              Малката секира също си замина,но той беше боклук.

                              Висшата математика я взех с домашни ракии при Киро Водката...така беше

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                не, аз също мразя УНСС, не съм оттам,
                                ама намерете и четете банкови доклади за състоянието на НИ, а не захаросани мнения на агенции за НИ
                                Нещо по същество да коментираш написаното от мене, или ще спамиш ?
                                Четири-пет тухларя сте я превърнали в седянка темата, я по сериозно.
                                Аз съм Венци с десет леа, примоция в УНСС, три изпита за деста марки и едно прасе....как се пееше в песничката на Ъпсутр
                                https://youtu.be/tQ5oMD5QDX4
                                Да почетем и паметта на Милен Цветков!
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X