IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

    Плевен запълни голяма пазарна ниша- модерно и качествено лечение, както и обучение на кадри за медицината. Пациенти от Търново, Габрово, Ловеч, Монтана и т.н. Ти виждаш негативите, местен си и сравняваш. Но много хора от северните региони на България , намират във вашия град кариерно развитие и по-добър стандарт на живот.
    Относно Габрово, Техническият университет, който преди 5-6 г. беше пред закриване, тази година има 30% повече студенти, включително и чужденци. След модерните- мениджмът, маркетинг, PR, психология и т.н., вървят процеси на отрезвяване. Та за Габрово, в недалечното минало са го наричали " българският Манчестър" и го споходи същата съдба.... Всъщност, в Габрово виждам голям потенциал и ако след 123 години празни приказки и несбъднати планове, успеят да осигурят финансиране по ОП " Транспртна свързаност" 2021-2027, вероятно ще стане един от най-коментираните градове и тук, във форума.
    Не знам какво намират ама колкото по малко навлеци толко по добре.Комшийката даде апартамента под мен на две моми софиянки дошли да учат в Медицинския

    Коментар


    • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

      Сигурно си прав, но знаеш , че относно техническите кадри сме трагедия. Зъболекари се оплакват, че в София няма кой да ремонтира дори най-простата машина. Всички се учат да кодират, а разбирачи за прост хидравличен механизъм няма.
      Не случайно има стотици вицове за габровци, книжки с техен хумор и т.н. Само изчети в колко области са били първи-Светско училище, първа крушка светнала, първа фабрика за тъкане, цяла улица почти 2 км. само занаятчии и т.н. Огромни индустриални площи сега са празни и запустели. Цените на имотите в града са направо смешни, даже в Лом е по-скъпо.
      Не се притеснявай всичко ще си дойде по местата.Инженерите накрая ще получим признанието което ни се полага...Почакай само да почне стоенето на тъмно и студено.Цели поколения учат за тарикати програмисти адвокати икономисти.Сичко живо меринджей....Оставаме без инженери техници заварчици ел техници водопроводчици строители.Никой не ще да бачка сички младежи искат началници служебна кола телефон лаптоп и 5000 заплата....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

        Сигурно си прав, но знаеш , че относно техническите кадри сме трагедия. Зъболекари се оплакват, че в София няма кой да ремонтира дори най-простата машина. Всички се учат да кодират, а разбирачи за прост хидравличен механизъм няма.
        Не случайно има стотици вицове за габровци, книжки с техен хумор и т.н. Само изчети в колко области са били първи-Светско училище, първа крушка светнала, първа фабрика за тъкане, цяла улица почти 2 км. само занаятчии и т.н. Огромни индустриални площи сега са празни и запустели. Цените на имотите в града са направо смешни, даже в Лом е по-скъпо.
        Той е красив град и етнографски център. Но с тия икономии и еснафство, не ми го хвали,

        Трябва държавна политика относно обучението на кадрите във вузовете.
        Last edited by Evgo; 19.10.2020, 14:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Първи универститет минава на онлайн обучение. Това е Медицинският университет в Плевен, който от днес преминава към обучение в електронна среда.

          Е, да, прибраха им паричките, сега ще ги обучават за лекари онлайн.
          Трудна ще е тая учебна година за наеми.
          Има ковид позитивни в няколко клиники и в няколко студентски групи. От вчера - неделя на Ректорски съвет решиха лекции и упражнения онлайн за 10 или 14 дена. Има добри презентации. Всеки от студентите се вижда онлайн ли е, и проверки им правят даже
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Аз пък имам една позната, завършила Габровския технически.

            Няма много хубава реализация, там са я научили на еснафство и икономи, т.е. с една дума на провинциализъм.

            То дори във ФМИ, МЕИ и ТУ преподават стари чичовци и им пълнят главата с неприложими неща и стари езици за програмиране. Единственият вариант е да се научат да кодират (кодят) и сами да се обучават.

            Имам комшия габровец, който е ужас, икономичен, еснаф, дори не ме поздравява, у тях гости не ходят и т.н.

            Поздрави
            Сигурно си прав, но знаеш , че относно техническите кадри сме трагедия. Зъболекари се оплакват, че в София няма кой да ремонтира дори най-простата машина. Всички се учат да кодират, а разбирачи за прост хидравличен механизъм няма.
            Не случайно има стотици вицове за габровци, книжки с техен хумор и т.н. Само изчети в колко области са били първи-Светско училище, първа крушка светнала, първа фабрика за тъкане, цяла улица почти 2 км. само занаятчии и т.н. Огромни индустриални площи сега са празни и запустели. Цените на имотите в града са направо смешни, даже в Лом е по-скъпо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

              Плевен запълни голяма пазарна ниша- модерно и качествено лечение, както и обучение на кадри за медицината. Пациенти от Търново, Габрово, Ловеч, Монтана и т.н. Ти виждаш негативите, местен си и сравняваш. Но много хора от северните региони на България , намират във вашия град кариерно развитие и по-добър стандарт на живот.
              Относно Габрово, Техническият университет, който преди 5-6 г. беше пред закриване, тази година има 30% повече студенти, включително и чужденци. След модерните- мениджмът, маркетинг, PR, психология и т.н., вървят процеси на отрезвяване. Та за Габрово, в недалечното минало са го наричали " българският Манчестър" и го споходи същата съдба.... Всъщност, в Габрово виждам голям потенциал и ако след 123 години празни приказки и несбъднати планове, успеят да осигурят финансиране по ОП " Транспртна свързаност" 2021-2027, вероятно ще стане един от най-коментираните градове и тук, във форума.
              Аз пък имам една позната, завършила Габровския технически.

              Няма много хубава реализация, там са я научили на еснафство и икономи, т.е. с една дума на провинциализъм.

              То дори във ФМИ, МЕИ и ТУ преподават стари чичовци и им пълнят главата с неприложими неща и стари езици за програмиране. Единственият вариант е да се научат да кодират (кодят) и сами да се обучават.

              Имам комшия габровец, който е ужас, икономичен, еснаф, дори не ме поздравява, у тях гости не ходят и т.н.

              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power

                Наште плевенски идиоти навремето са отказали Техническият университет и той е открит в Габрово..Тая година ми се струва че има повече хора в града.Заприличахме на София задръствания масова простотия липса на места за паркиране...Не знам откъде дойдоха тия коли ама ужас е особено в час пик булевард Христо Ботев през центъра покрай барата Сторгозия кола връз кола.Оня ден полвин час не мога да намеря къде да спра.Вечер на паркингите на Лидъл нема де да запреш.
                Плевен запълни голяма пазарна ниша- модерно и качествено лечение, както и обучение на кадри за медицината. Пациенти от Търново, Габрово, Ловеч, Монтана и т.н. Ти виждаш негативите, местен си и сравняваш. Но много хора от северните региони на България , намират във вашия град кариерно развитие и по-добър стандарт на живот.
                Относно Габрово, Техническият университет, който преди 5-6 г. беше пред закриване, тази година има 30% повече студенти, включително и чужденци. След модерните- мениджмът, маркетинг, PR, психология и т.н., вървят процеси на отрезвяване. Та за Габрово, в недалечното минало са го наричали " българският Манчестър" и го споходи същата съдба.... Всъщност, в Габрово виждам голям потенциал и ако след 123 години празни приказки и несбъднати планове, успеят да осигурят финансиране по ОП " Транспртна свързаност" 2021-2027, вероятно ще стане един от най-коментираните градове и тук, във форума.

                Коментар


                • Първи универститет минава на онлайн обучение. Това е Медицинският университет в Плевен, който от днес преминава към обучение в електронна среда.

                  Е, да, прибраха им паричките, сега ще ги обучават за лекари онлайн.
                  Трудна ще е тая учебна година за наеми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Митко никога не съм твърдял че човека ще има повече от примерно о Меди Доганов и бандата му.Все пак не всеки човек е престъпнил и измамник.Не разбирам и защо човек трябва да има такива мечти и желания...Ако сме живи ще видиш на Меди Доганов синът му или внуците му докъде ще я докарат с парите му.Аз съм убеден че ще ги загубят и ще дойдат други хора с много пари...Човек се ражда когато има подходящи условия за развитието му.Ако за това развитие е необходимо някой да бъде богат богатството само идва при него ако не е необходимо сто чифта маратонки и анцузи да скъса бохат няма да стане...
                    Фатализъм? Правилно ли разбирам посланието ти? МНОГО зависи, според книжките, които съм чел, а също, от което съм преживял, и от семейното възпитание, изградената ценностна система, поставянето на цели, граденето и / или ѝ / следването на идеи и т.н. Т.е., ѝ от средата. Даденостите, обаче, са дадености ... ѝ, ако е имало кой да ги приеме -добре, ако не - дадени са нахалос. Хубавото е, че (каквото и да говорят някои), понякога, ако един ги изпусне, ги поема друг...както и (също, и тук, се роят т.нар.лузъри) - някои упорстват в отхвърлянето на всички дадености на средата, без да градят свои си, позитивни. ТОВА са лузърите. Не онези, дето не са следвали Матейко, тръгнали са по-късно, и вървят свой си, възможно, много по-стръмен и сложен път. И не може (т.е., то може но, поне аз не давам ухо) на някакъв тулуп, почнал и продължил с измами, да ми дава наклон на х*я и да опитва да ми повлияе, та и аз са повярвам, че съм бил лузър.
                    А фатализмът... абе знам ли. Надяваш се на Господ но, не сваляш гарда и, по някое време, сам си начертаваш друга съдба. Такива работи, Петре.
                    Last edited by Pyramid; 19.10.2020, 03:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Глупости- от теб зависи да направиш най- доброто с наличното което имаш, което пак не е лошо( дори в БГ можеш да стигнеш до някакво прилично ниво и да си по- добре от масата хора) но дотам. Никога няма да стигнеш до богатството което имат бившите кадри на ДС и техните деца. Лукоил не плаща данък печалба сума ти години и ощетява бюджета с милиарди, но никой не ги закача, а на обикновения човек продал лични употребявани вещи за 700 лева за година по Еконт от НАП му звънят по телефона че бил търговец и трябвало да плати 15 процента данък забележи не върху печалбата, а върху оборота Пародия пълна.......за обществените поръчки да не отварям дума- какво му е равното, като без връзки или пари не можеш да се доредиш....Делян Пеевски декларира в данъчната декларация стара кола и няколко хиляди лева влог, а в тази 2 години по- късно 250 милиона от дялове от Булгартабак....Ахмед Доган живее безплатно в палати сoбственост уж на някаква фирма...на теб защо не ти построи някоя фирма палат и да ти даде да живееш безплатно??? Цветанов си купува елитно строителство на 200 евро квадрата в престижен квартал- ти можеш ли да купиш на такава цена????? Та общо взето The life is tough and unfair
                      Митко никога не съм твърдял че човека ще има повече от примерно о Меди Доганов и бандата му.Все пак не всеки човек е престъпнил и измамник.Не разбирам и защо човек трябва да има такива мечти и желания...Ако сме живи ще видиш на Меди Доганов синът му или внуците му докъде ще я докарат с парите му.Аз съм убеден че ще ги загубят и ще дойдат други хора с много пари...Човек се ражда когато има подходящи условия за развитието му.Ако за това развитие е необходимо някой да бъде богат богатството само идва при него ако не е необходимо сто чифта маратонки и анцузи да скъса бохат няма да стане...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Ха-ха-хаааа!
                        Измамника чака хора от Брюксел да додат за търбичката. Още пътуват.
                        Нещо си се объркал. Паметта ти изневерява. Старост-нерадост?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin

                          чекаш ти ама дочека само краставица у гъзо
                          Ха-ха-хаааа!
                          Измамника чака хора от Брюксел да додат за търбичката. Още пътуват.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            ЧНГ коя година бре, фараоне
                            Па тази, cretino rojo. Нали не мислиш, че седим и чекам банан да падне?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Няма да си купувам ТЕЦ, нито нещо в София. Щот'не искам и по кинтите за консултантски услуги, не ламтя. Обаче виж, някой лиценз за производство на ... ммм...стратегически изделия да продам, на голяма компания, не бих отказал. Действам тук по един въпрос и, до ЧНГ, ако е рекъл Господ...
                              ЧНГ коя година бре, фараоне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                                Като си купиш тец Варна и преместят при теб студения резерв ми се обади, също и ако купиш на 200 евро квадрата в Изток примерно, или пък ако ти дадат 1 милион за " консултантски услуги"
                                Няма да си купувам ТЕЦ, нито нещо в София. Щот'не искам и по кинтите за консултантски услуги, не ламтя. Обаче виж, някой лиценз за производство на ... ммм...стратегически изделия да продам, на голяма компания, не бих отказал. Действам тук по един въпрос и, до ЧНГ, ако е рекъл Господ...

                                Коментар

                                Working...
                                X