IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да, тук съм съгласен. И на бизнеса, и на ресторантьори, хотелиери според и след данъчна ревизия и дали са били на светло досега и кои фирми стоят зад тях трябва да ги подпомагат по формулата запазвайки и заплащане на персонала им.
    Познаваш ли една кръчма на чисто - да плаща осигуровки, акцизен алкохол. Управителя на червило месеше цар кировски уискита, беше и на текила, на мементо ... Бай дъ уей, мууд, бедрум същата история. А това са най-вървежните барове. Едно време като се занимавах с пазарни проучвания знаеш ли колко беше легалния "марков" алкохол по южното черноморие - под 5% не може да нацелиш такъв. Всичко е без акциз в най-добрия случай
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Бонке,ти къде живееш ?
      Опитваш се да убедиш хората че в София има значение къде ще учат децата ти ли ?Ела да те заведа в Българско школо ,на Овергаз,да видиш там що за класа и какви елитни семейства са.Нивото там е даже по ниско от училището на мойта щерка в Бургос.Къде се намираш?В София,вБългария нивото на образование е на едно дередже навсякъде щото схемата е една и съща,зубрене.Оня ден детето имаше домашно по музика да изсвири Титаник на флейта,това къде го има в нормални училища тук?Даже и в скъпите няма такава схема на преподаване.
      Учи се и модела е да се решават казуси,да се мисли,взела си да ми плещиш тъпотии от татово време,в кой свят си ?
      Умните хора дето уважавам отдавна се сетиха,заминаха родиха още деца по Германия,по Испания ,по Англия..децата им стават европейци,знаят по няколко езика на 8,9 години,ей го и мойто английски,испански,даже и китайски иска да учи,отворено към света.Взела си да ми давал пример за някакво гето къде ти била адресната регистрация.Където и да е децата са в гетото .Това е .Мизерията,възрастните изкукуригали даскали са навсякъде
      Тая дето му е дала за домашно да изсвири ТИТАНИК на флейта не е наред с главата.Сигур да имитира свирката на парахода.Радвам се че моите деца не са имали такива даскали.А и не знаех че всички испанци могат да свирят на флейта...То бива простотия ама всичко си има граници.Това че едно дете не може да свири на каквото и да и не е музикално не го прави второ качество.Аз не мога предполагам и ти не можеш...Училището не е напърчена родителка секси даскалица и лукс...ученето трябва да идва от вътре колкото и да седиш в една луксозна класна стая не може с кофата да ти наливат в главата.Ученето е вътрешен процес необходимост а не външен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Левчо,ок.Вируса е опасен и страшен .Съгласих се.Едни 1600 лева нето искам минимум всеки месец безвъзмездни от държавата,и ще си лафим за мерки и вируси колкото щеш,ще съм с най новите маски,ще пазя дистанция,ако искаш и скафандър ще си сложа.Съгласен съм на всичко,НО ей така на голо да говорим едни да се къпят в пари и от топлите студия или кабинети да ми говорят,не става.Затова навън ,на улицата,в крайна сметка не е писано всички да живеем до 100 години,който оживее да си живее живота,който му е писано да мре ,да си мре..
        Искам да си искам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          дискриминацията ряпа да яде.
          ТРЯБВА ДА ИМА ДЕТСКИ ГРАДИНИ. УЧИЛИЩА ЗА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ.
          Както може да се построят блокове, така може и детски градини, ако трябва в партера на блока. Един лев няма да има нужда да дава общината/държавата
          Да трябва да има но в техните си елитни квартали.Ние простите не може да се мешаме с елита

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Така е ,права си,но си има причина.Испанеца като емигрира отива в САЩ,без виза.Там испанския се говори,не му трябва и многи английски,за всичко си има обяснение.Говорим за Испания държава дето с галерите си е колонизирала света докато тука сме ровили с ръце в земята.
            Кой с ръце в земята бре ?! България е била империя алоу ! Некога когато тука е имало мъже с топки !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Така е ,права си,но си има причина.Испанеца като емигрира отива в САЩ,без виза.Там испанския се говори,не му трябва и многи английски,за всичко си има обяснение.Говорим за Испания държава дето с галерите си е колонизирала света докато тука сме ровили с ръце в земята.
              Ти история учил ли си?????Когато България е била Империя испанците даже не са били по клоните на дърветата а по землянките и пещерите.Когато Българската Империя е създала азбука на която пишат половин милиард човека и днес...тия никой не ги е броил за живи.Ти за тия джепчии си тръгнал да говориш.Нали 600 г арабите им обърнаха хастара.И си припомни кой е Калоян..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Понякога в живота се налага да се взимат тежки решения,всяко решение е лично,никога не можеш да бъдеш в обувките на другия Моите решения съм взел сам за себе си и за добруването на детето си ,като съм се съобразил със всички обстоятелства като цяло.Сега виждам че това е било оптимално.Няма как всичко да е ок,при подобни развития..Когато решиш за бирата съм ок.
                ОК' Ще се уговорим на лични' може и да си прав за себе си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Пълни глупости.Ти дори нямаш деца,взел си да говориш.Направи дете,почни да даваш пари за него,за униформи,за учебници,за тетрадки,за дрехи,за образование и тогава давай акъл.В Испания купувам униформи,давам за две училища пари,и за испанско и за българско,не ми говори на мен къде е по добре.Едвам съм я накарал щерката са ходи в българското училище,щото и е скучно,казва че е тъпо и всички там били глупави.Защо?Защото прави разлика между едната система другата.Бази,всичко е на ниво.Мои познати семейства са по Германия,няма точки веднага децата в нови градини,учат езици,ходят на футбол,бели държави,
                  Какво сте направили вие тука ?Нищо.Ти се грижиш само за личното си благосъстояние,какво си направил?Само дето намилаш в кой блок на УБО си расъл,сред червената сган.
                  Това че внасяш пари в БВП,не ме грее защото когато стане въпрос за важни неща си седиш в къщи на топло и не излизаш срещу статуквото.Хората ,двигателя на България отдавна се изнесе.След още 5,6 години като и деца не можеш да правиш,с какво ще си ти дал принос на тая държава.
                  Мойто ако утре иска са дойде тук,да идва света е широк,но го има и ще продължи българската кръв.
                  За отглеждане на деца тук сдържавата е мащеха.
                  Една държава по това си личи,дали е читава по това каква политика има към най голямото богатство и инвестиция децата.
                  По принцип мъжете могат да правят деца до доста късно, ако са здрави. Сега хората се женят късно.

                  Нямам половинка, защото доста връснички се изнесоха още преди години по твоя модел. Не съм се отказал да правя деца, търся жена, но си имам изисквания. Твоята бившата също се оказа голяма въртиопашка, не я разбирам и не я оправдавам.

                  Българското образование беше доста добро, за това и лапат като топъл хляб български кадри в ЕС наготово.

                  Поздрави
                  Last edited by Evgo; 22.01.2021, 09:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Така е ,права си,но си има причина.Испанеца като емигрира отива в САЩ,без виза.Там испанския се говори,не му трябва и многи английски,за всичко си има обяснение.Говорим за Испания държава дето с галерите си е колонизирала света докато тука сме ровили с ръце в земята.
                    Така е, по-прости са и от нас испанците, ама са грабили векове наред, докато нас са НИ грабили. Затова е по-богата Испания в момента, но ги гоним с бързи темпове. След 3 години сме в еврозоната и сме с малък дълг, а те може и да фалират дотогава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от караКольо касапина

                      Тука пишем за имоти та моля по темата. Ти нямаш имоти, раздаваш щедро акъл на Евго. Купи поне едно бунгало и тогава раздавай акъл.
                      Той къде е тръгнал акъл да дава за деца.За едно маче пари не е дал,ама взел да ми прави оценка къде било по добре са си гледаш децата.Най голямата инвестиция са децата,даже трябваше още едно да направя,ама с предишната ми приятелка не се разбрахме иначе можеше още едно да имаме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Да, тук съм съгласен. И на бизнеса, и на ресторантьори, хотелиери според и след данъчна ревизия и дали са били на светло досега и кои фирми стоят зад тях трябва да ги подпомагат по формулата запазвайки и заплащане на персонала им.
                        Да де ама служителите им не са видяли пари от Декември,още ...
                        Това дето им се полага,за него говорим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Я виж тук https://www.statista.com/statistics/...e-for-english/
                          Какво излиза, испанците са по-зле с английския и от нас! Ама ти няма как да го разбереш туй, даже на място.​​​​​
                          Така е ,права си,но си има причина.Испанеца като емигрира отива в САЩ,без виза.Там испанския се говори,не му трябва и многи английски,за всичко си има обяснение.Говорим за Испания държава дето с галерите си е колонизирала света докато тука сме ровили с ръце в земята.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Левчо,ок.Вируса е опасен и страшен .Съгласих се.Едни 1600 лева нето искам минимум всеки месец безвъзмездни от държавата,и ще си лафим за мерки и вируси колкото щеш,ще съм с най новите маски,ще пазя дистанция,ако искаш и скафандър ще си сложа.Съгласен съм на всичко,НО ей така на голо да говорим едни да се къпят в пари и от топлите студия или кабинети да ми говорят,не става.Затова навън ,на улицата,в крайна сметка не е писано всички да живеем до 100 години,който оживее да си живее живота,който му е писано да мре ,да си мре..
                            Да, тук съм съгласен. И на бизнеса, и на ресторантьори, хотелиери според и след данъчна ревизия и дали са били на светло досега и кои фирми стоят зад тях трябва да ги подпомагат по формулата запазвайки и заплащане на персонала им.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                              Бъркаш' първо К... няма брат' това си го измисли' второ не злорадствам' а ти съчувствам' щото и аз съм изпадал в подобна ситуация' но съм намерил генерално решение...разбирам' че ти не си по генералните решения' щото си човек' който цял живот се назлъндисва..бих пил по бира с теб' има какво да си кажем...
                              Понякога в живота се налага да се взимат тежки решения,всяко решение е лично,никога не можеш да бъдеш в обувките на другия Моите решения съм взел сам за себе си и за добруването на детето си ,като съм се съобразил със всички обстоятелства като цяло.Сега виждам че това е било оптимално.Няма как всичко да е ок,при подобни развития..Когато решиш за бирата съм ок.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Бонке,ти къде живееш ?
                                Опитваш се да убедиш хората че в София има значение къде ще учат децата ти ли ?Ела да те заведа в Българско школо ,на Овергаз,да видиш там що за класа и какви елитни семейства са.Нивото там е даже по ниско от училището на мойта щерка в Бургос.Къде се намираш?В София,вБългария нивото на образование е на едно дередже навсякъде щото схемата е една и съща,зубрене.Оня ден детето имаше домашно по музика да изсвири Титаник на флейта,това къде го има в нормални училища тук?Даже и в скъпите няма такава схема на преподаване.
                                Учи се и модела е да се решават казуси,да се мисли,взела си да ми плещиш тъпотии от татово време,в кой свят си ?
                                Умните хора дето уважавам отдавна се сетиха,заминаха родиха още деца по Германия,по Испания ,по Англия..децата им стават европейци,знаят по няколко езика на 8,9 години,ей го и мойто английски,испански,даже и китайски иска да учи,отворено към света.Взела си да ми давал пример за някакво гето къде ти била адресната регистрация.Където и да е децата са в гетото .Това е .Мизерията,възрастните изкукуригали даскали са навсякъде
                                Я виж тук https://www.statista.com/statistics/...e-for-english/
                                Какво излиза, испанците са по-зле с английския и от нас! Ама ти няма как да го разбереш туй, даже на място.​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X