IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

    Виж, не говорим за етанол 99% дето го смесвате със дестилирана вода и си правите евтина водка.
    Важен е Ампеража, не правотата на тока.
    Специалистите електричари бягат у странство, за тва ги няма тука.
    Иначе ходя обилно по протести Пирамид, боря се, и други работи правя, повярвай ми, ама не е за тука.
    Знаеш ли коя е родината на водката? Не е Русия. Знаеш ли кое е качествена водка, кое я прави качествена?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Лошото е, че малкото качествени, просто не сварват навсякъде. И - щеш, нещеш - работиш с наличното. Затуй, бягството НЕ Е изход. Просто, продължение на агонията.
      А безименният, е в поредния словесен дрисък. С най-добри намерения, разбира се...

      Определено, ако сега си в поредният словесен запек - то, рано или късно ще трябва да стигнеш и до рядкото щастие...

      Запекът ти не говори за правилен метаболизъм... Обърни се към медицинските лица тук и говори с тях за проблемите си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Я пак, моля. Какво може да те убие? Прав ток от колата 12V.? Амперажът е висок, но я пак помисли още малко и кажи кой точно ток от колата може да те убие. Бай Пешо, я му помогни малко.
        Виж, не говорим за етанол 99% дето го смесвате със дестилирана вода и си правите евтина водка.
        Важен е Ампеража, не правотата на тока.
        Специалистите електричари бягат у странство, за тва ги няма тука.
        Иначе ходя обилно по протести Пирамид, боря се, и други работи правя, повярвай ми, ама не е за тука.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
          Той е на хранилка в Козлодуй и със два Телка, естествено, че ще защищава банкянския олигофрен, щото видиш ли, не са му предоставили алтернатива.
          Какви хипотези за тока, ами той е подръжка във централата, гаранция е забравил , каквото е учил във унивеситета преди трийсетина години, то тогава не се е учило, ами само запои и гонене на сливи.Едни агнета се мъгнеха, ако ли не, долари са се давали.
          Трябва да го вземат президенски съветник, отбира от всичко, коли, имоти, инженеринг, политика, всеки му е крив и прост, гледай Брейка и Слави и си прати изводите за пущиняците.
          Прав ток от колата също може да те убие, нищо че е само 12V.
          Два пъти съм пипал 220V, дa, бута те, шоуто е пълно, но не съм умрял - правих си като студент две лъжици за бързовар, свързани със кабел, отделно мога да запаля цигара само със два кабела и контакт.
          Радиацията е вредна за пилотите и стюардесите.
          Смятай колко е вредна за такива дето махат крачоли над 15 год в централа.
          Убиват се доста неврони, затова така ръси простотии.
          Я пак, моля. Какво може да те убие? Прав ток от колата 12V.? Амперажът е висок, но я пак помисли още малко и кажи кой точно ток от колата може да те убие. Бай Пешо, я му помогни малко.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
            Ебаси и лесно манипулираната стадна маса.
            Смърта на това дете ли преля чашата ????
            Гаранция, ще е чудо за три дена.
            Никакъв ропот за концесията на летището - кой руснак има участие във Щрабаг ???
            Марешки със две присъди, ама вицепремиер и шеф на партия, лелщо за пародия на държава е това?
            Концесиите за плажовете, за златото, за минералните извори и Софийска вода??
            700 милиона изгубените от хазарт никой не ги търси вече.
            Да, ама не, не е виновен поредния торбалан,а тия дето само седят на топло, лочат домашарка, ползват умни изрази и кервана си върви.
            Пфу,повръща ми се от овчедушието наоколо.
            Добре де, питах Петърча, и теб да питам:
            Вместо да повръщаш, какво сам стори да поправиш нещата? Виждаш, от мрънкане полза няма.
            КАКВО СТОРИ САМ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Живееш в нереален свят...Ела ми намери професионалисти.Ти кьорав ли са видиш че от университетите илиза 99% пълен шкарт.Дори не искам да коментирам повече...
              Лошото е, че малкото качествени, просто не сварват навсякъде. И - щеш, нещеш - работиш с наличното. Затуй, бягството НЕ Е изход. Просто, продължение на агонията.
              А безименният, е в поредния словесен дрисък. С най-добри намерения, разбира се...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Значи, намерихме "професионалисти", които избират "компетентници", които вземат пачките (над 30 милиона годишно) - и не могат да си свършат работата до край, а я зарязват и правят хората уязвими...

                Защитаваш грешната "кауза", Пешо!
                Нищо не защитавам само ти казвам каква е реалността.Никой не иска да учи за инженер всичко се бие икономика право европеистика нам кво си айтита все тарикати.Днеска един човек ми се е молил със сълзи на очи да отида да му сменя таблото в апартамента че от такива майстори е пропищял.Запомни от мен идва времето в което електроинженерите ще бъдат обявени за Богове...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Живееш в нереален свят...Ела ми намери професионалисти.Ти кьорав ли са видиш че от университетите илиза 99% пълен шкарт.Дори не искам да коментирам повече...

                  Значи, намерихме "професионалисти", които избират "компетентници", които вземат пачките (над 30 милиона годишно) - и не могат да си свършат работата до край, а я зарязват и правят хората уязвими...

                  Защитаваш грешната "кауза", Пешо!

                  Коментар


                  • Ебаси и лесно манипулираната стадна маса.
                    Смърта на това дете ли преля чашата ????
                    Гаранция, ще е чудо за три дена.
                    Никакъв ропот за концесията на летището - кой руснак има участие във Щрабаг ???
                    Марешки със две присъди, ама вицепремиер и шеф на партия, лелщо за пародия на държава е това?
                    Концесиите за плажовете, за златото, за минералните извори и Софийска вода??
                    700 милиона изгубените от хазарт никой не ги търси вече.
                    Да, ама не, не е виновен поредния торбалан,а тия дето само седят на топло, лочат домашарка, ползват умни изрази и кервана си върви.
                    Пфу,повръща ми се от овчедушието наоколо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      "Омразата" към служители, които не са си свършили работата е дотолкова омраза, доколкото едни безхаберници заемат местата на професионалисти, Пешо.

                      Нали самият ти пишеш колко са тегави нещата в България. Това е причината : хора като теб се примиряват с тия, от които зависи нашата-, твоята- и на твоите деца - безопасност.

                      Не ги обичам и не ги мразя, но ако ти пострадаш и почнеш да се жалваш тук - бих застанал на твоя страна....

                      ... но съм сигурен, че дори да пострадаш (което не ти пожелавам! ) - ти пак ще лижеш токчетата на "Данчето" и подчинените й, при което ще търсиш и поводи, за да ги извиняваш...

                      ...................

                      Ако мои роднини...?

                      Пешо, ако прочетеш (по диагонал) - всички закони и нормативни документи, които същите тия са си писали през годините - касаещи Държавният служител - би разбрал отговорът и НЕ би ми задал тъпият въпрос на края...

                      В Закона за държавния служител, в Кодекса за същият, с подписано Постановление от Боко... (и др. - да не изброявам!) - пише (по памет) - за виновно неизпълнение на задълженията си, Държ. служител се отстранява от работа, независимо, че може да му бъде потърсена и друг вид отговорност...

                      А да видим - при подобен катаклизъм (да подскажем) - дали има основания да се самосезира и Прокуратурата НИ...

                      Всеки може утре да бъде на мястото на детето...
                      Живееш в нереален свят...Ела ми намери професионалисти.Ти кьорав ли са видиш че от университетите илиза 99% пълен шкарт.Дори не искам да коментирам повече...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Накаврък аз не гласувам че сичките дето са на сергията са твои копия пълни въздухари
                        Добре, а ти, с какво допринесе, например - тук и сега, съм заровил томахавката - да дойдат свестни, читави? Някои, за които - както казва Никита Михалков - Служенето на род и Родина, да не е цел, а Кръст? Чисти и морални, дето наистина, ДА ПОЕМАТ И НОСЯТ (вместо всячески, да избягват ) Отговорност? Да застават и да стоят срещу вятъра?
                        ... защото, аз не мисля, че ТОВА става със снишаване .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
                          Е така има време за всичко нали ?
                          А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
                          Имам нов познат дет бачка там.
                          Ти ли си кадърния бе хи хих их ахххххххх.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid
                            Накавръче нали ми предрече бан гледам че и ти си го получил.
                            Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
                            Е така има време за всичко нали ?
                            А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
                            Имам нов познат дет бачка там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Не може за всичко да е виновна Данчето или пък Бойко.Разбирам омразата ти срещу тях и аз не ги харесвам.Честно казано не очаквах че толко ти е багажа.Ако утре сабалем имаш запек сигур пак Данчето ше е виновна или здравния министър.Много лесно хвърляш вина без доказателства.Сигурен ли си че си безупречен в твоята работа?Аз да питам ако Данчето ти беше майка или жена или сестра дали така щеше да пишеш?

                              "Омразата" към служители, които не са си свършили работата е дотолкова омраза, доколкото едни безхаберници заемат местата на професионалисти, Пешо.

                              Нали самият ти пишеш колко са тегави нещата в България. Това е причината : хора като теб се примиряват с тия, от които зависи нашата-, твоята- и на твоите деца - безопасност.

                              Не ги обичам и не ги мразя, но ако ти пострадаш и почнеш да се жалваш тук - бих застанал на твоя страна....

                              ... но съм сигурен, че дори да пострадаш (което не ти пожелавам! ) - ти пак ще лижеш токчетата на "Данчето" и подчинените й, при което ще търсиш и поводи, за да ги извиняваш...

                              ...................

                              Ако мои роднини...?

                              Пешо, ако прочетеш (по диагонал) - всички закони и нормативни документи, които същите тия са си писали през годините - касаещи Държавният служител - би разбрал отговорът и НЕ би ми задал тъпият въпрос на края...

                              В Закона за държавния служител, в Кодекса за същият, с подписано Постановление от Боко... (и др. - да не изброявам!) - пише (по памет) - за виновно неизпълнение на задълженията си, Държ. служител се отстранява от работа, независимо, че може да му бъде потърсена и друг вид отговорност...

                              А да видим - при подобен катаклизъм (да подскажем) - дали има основания да се самосезира и Прокуратурата НИ...

                              Всеки може утре да бъде на мястото на детето...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                                Ама ти за кого гласува тия 11 години ?
                                Ходи ли да протестираш изобщо някога, да се махнат калинките и Банкянския идиот ?
                                Едва ли. ама тука по форумите се мръщите от простотиите на Герб.
                                Накаврък аз не гласувам че сичките дето са на сергията са твои копия пълни въздухари

                                Коментар

                                Working...
                                X