IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Съгласен съм, че не всеки има поле за изява в България, дали като наемен работник или предприемач. Хубаво е, че има възможност да живееш почти навсякъде по света, не са същите времената.
    Виж колко написано отдели за корупцията. Аз също я определям като основен проблем, но там е работата, че всички са чували думата но за 95% от населението тя не кой знае какво, не го осъзнават като голям проблем. Такова осъзнаване все още не дошло. Така, че според мен, практически е невероятно да протестират хората срещу нея. Бавно се случват промените в България.
    нима хората не протестираха срещу ГЕШЕВ, нима не протестираха срещу тиквата - и кво след 1 година "власт на народа" - уж тез дет протестираха с хората по площадите взеха властта - НУЛА, кръгла НУЛА. Оказаха се поредните ИЗМАМНИЦИ - само плямпат и НИЩО не вършат. За жалост няма да са последните
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Човек докато прочете измененията и допълненията на закона на 50% е неуспешен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Аз не мисля , че хората в България трябва да се учат да правят бизнес а, че нямат въможност да правят такъв. Корупцията изкривява нешата и човек , който в друга държава би се справил добре, в България няма шанс защото реално неговите усилия, знания и умения нямат значение. Тези пък , които прогресират заради корупцията или трябва да си перат парите или просто не ги ценят зашото ги изкарват прекалено лесно и затова има такива бизнеси , които са очевидно губещи и човек се чуди защо съществуват. Ми няма какво да се чудите, видите ли такъв бизнес, собственикът е замесен или с дрога или с корупция. И тъй като бизнеса с дрога е възможен заради корупцията на края всичко се свежда до това да се разкара корупцията. Ама не говоря за слоганите на Кирчо Дислектика. Той самия е продукт на корупцията иначе нямаше да стане премиер от нищото за има-няма 6 месеца. Говоря за осъзнаване на хората и протести срешу шибаната повсеместна корупция. Не да ми протестират срещу това , че дръг дилър е убил хора зашото не е в затвора, а да протестират зашо не са в затвора тия които не са го вкарали Не ме разбирайте грешно, трагедията с момичетата е ужасна и тоя кретен трябва да изгние в затвора, но кретени винаги ше има и проблема е че системата.допуска да си правят каквото искат Проблема е корупцията. Решението на проблема ще премахне и последствиятра а ние се опитваме да решим само последствията.
        Съгласен съм, че не всеки има поле за изява в България, дали като наемен работник или предприемач. Хубаво е, че има възможност да живееш почти навсякъде по света, не са същите времената.
        Виж колко написано отдели за корупцията. Аз също я определям като основен проблем, но там е работата, че всички са чували думата но за 95% от населението тя не кой знае какво, не го осъзнават като голям проблем. Такова осъзнаване все още не дошло. Така, че според мен, практически е невероятно да протестират хората срещу нея. Бавно се случват промените в България.

        Коментар


        • Еее, Скоти,

          аз се опитвам да разбера какво значи "частично изпълнение на KPIs", пък ти параметризира Бота с ключова дума "любов"...

          Греъмчо е направил сметките по другия начин при очаквана цена на сплитната акция 8/3, достигане на 4 лв. означава преизпълнение точно с 50%

          Коментар


          • Чувствам се ощетен защото мненията ми не са по темата алекс 262?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от John Gotti Разгледай мнение

              Мамата си джаса, да се надяваме, че няма да се стигне дотам
              Надежда всякаква тука оставете...Милост няма да има.Ще има избесени по дереците евроатлантически сорошки плашипутарници.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме
                Мамата си джаса, да се надяваме, че няма да се стигне дотам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?
                  Да.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не обичам консерви, но могат да се купят продукти с трайност 6 месеца и повече.
                    Най-важно е да се запасиш с подправки, с друго няма смисъл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме
                      Не обичам консерви, но могат да се купят продукти с трайност 6 месеца и повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не се бъзикам, аз съм купил някой неща ......, но ми е тъпо да се връщам във времената 1991-1992 и 1996-1997.
                        На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Въпроса не е за пренебрегване ,щом развитите държави на Запад говорят за режими на газа и енергията ,сам смятай какво се задава към нас
                          Не се бъзикам, аз съм купил някой неща ......, но ми е тъпо да се връщам във времената 1991-1992 и 1996-1997.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?
                            Въпроса не е за пренебрегване ,щом развитите държави на Запад говорят за режими на газа и енергията ,сам смятай какво се задава към нас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Имаш 4 работни дни да се махнеш от грешната страна ,не заради друго,после ще олекнеш и то много.
                              Човек трябва да гледа това което се случва -имаме инфлация,тя е проблем,имаме банки които нямат подчертавам друг ход освен да обуздаят потреблението защото въпроса с предлагането няма как да бъде разрешен поради много причини .
                              И всичко това вече виждаме как се отразява на пазара на имоти,който не го вижда си е негов проблем ,да на падащ пазар има работа НО за брокери които са работили на него поне 10 години .
                              Тия дето тепърва чули недочули че имало пари и те на клона ще изд...т супата както казва Любо Пенев навремето !
                              Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?

                              Коментар


                              • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...-smetki.534042

                                Хиляди пенсии са под запор,защото хората изнемогват и не могат да си платят сметките !
                                Нека всеки гражданин застане под знамето на Революцията в името на едно по добро бъдеще!
                                Нужни са агресивни и бързи действия срещу властта!

                                Коментар

                                Working...
                                X