IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Съжалявам не, такива са нещата, че по-добре да не приказваш за някои най-вече за предисторията.... не е демократично, а преврата от 2014 е демократичен.... Виж кой е печеил ДЕМОКРАТИЧНИТЕ избори, кой прави преврати, на какъв език Зеленски си водеше шоуто и какво се случва с руският след 2014.....Сега е ясно, че путин е злодей, ама кой е злодеят преди него....а цената я плаща САМО Украинският народ....
    Основната част е че ако ще и 10 години война да има путин няма да отстъпи. Запада му направи отличен подарък за ''морално'' завладяване на територии...., а тези там са много ценни.... Украйна е с по-малко население което първо ще свърши.
    Барел нефт сорт"Урал"вече е 38 долара. Европа не им купува газът,та ще видим какъв му е подаръка при условие, че половината от бюджета се формира от приходите от нефт и газ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Съжалявам не, такива са нещата, че по-добре да не приказваш за някои най-вече за предисторията.... не е демократично, а преврата от 2014 е демократичен.... Виж кой е печеил ДЕМОКРАТИЧНИТЕ избори, кой прави преврати, на какъв език Зеленски си водеше шоуто и какво се случва с руският след 2014.....Сега е ясно, че путин е злодей, ама кой е злодеят преди него....а цената я плаща САМО Украинският народ....
      Основната част е че ако ще и 10 години война да има путин няма да отстъпи. Запада му направи отличен подарък за ''морално'' завладяване на територии...., а тези там са много ценни.... Украйна е с по-малко население което първо ще свърши.
      Благодаря, че си наруши мълчанието и написа тия думи, знаеш, че ти ценя мнението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Телевизора вкъщи се пуска само за фон и за "Игри на волята". Новини за войната чета от мои си, подбрани източници. Последните няколко години ми доказаха, че винаги има "и още нещо". Просто най-много държа на първото лице, единствено число, затова питам Песимиста за няколко думи по темата.
        Съжалявам не, такива са нещата, че по-добре да не приказваш за някои най-вече за предисторията.... не е демократично, а преврата от 2014 е демократичен.... Виж кой е печеил ДЕМОКРАТИЧНИТЕ избори и вържи с демографията на страната, кой прави преврати, на какъв език Зеленски си водеше шоуто и какво се случва с руският след 2014.....Сега е ясно, че путин е злодей, ама кой е злодеят преди него....а цената я плаща САМО Украинският народ....
        Основната част е че ако ще и 10 години война да има путин няма да отстъпи. Запада му направи отличен подарък за ''морално'' завладяване на територии...., а тези там са много ценни.... Украйна е с по-малко население което първо ще свърши.
        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.01.2023, 18:30.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Я кажи къде са тия "реакции", че в момента ми плащат на лайкове, пък то тука я събера 2-3, я не.
          Малко да разширя портфолиото, нищо, че сме 20 човека.
          Не ме бяха обвинявали в проруска пропаганда, мисля, че днес е паметен ден! Ще се обадя на майка!
          Едва ли някой тук би си помислил че наистина някой би ти плащал не се притеснявай

          Шегуват се хората

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Не мога да те разбера - по принцип си сред най-авторитетните потребители, видял си как седят нещата в Украйна в "тъмния период" (когато всяка страна обвини другата в геноцид), но ще си траеш. С каква цел? Да продължим да бъдем лъгани я от ДВ, я от ТАСС, я от УНИАН?
            На твое място в пет изречения за 5 минути казвам основното по темата "Русия и Украйна" по най-безпристрастни и обективен начин, по който мога и приключвам - без отговоряне на реплики. Кой каквото иска да разбира.
            Пък че войната нямала връзка с имотите съвсем не мога да се съглася. Тая война влияе на всичко.
            Нали сте учили стопанска история повечето хора тук. Там казват, че при война скача инфлацията, военното производство расте, парите се обезценяват и се стига до разорение на населението в много засегнати региони. А имотите и златото запазват стойността на парите при такива условия, ако оцелеят.

            Знам за един роднина (починал) ......успял да си продаде всички ниви и земи преди 9.9.1944 и с парите (+още пари предполагам) купил апарт в центъра на София.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение



              Тепсито го интересува да има повече реакции и одобрения, защото за това му плащат.
              Истината най-малко го интересува. Свеждат му я.
              Я кажи къде са тия "реакции", че в момента ми плащат на лайкове, пък то тука я събера 2-3, я не.
              Малко да разширя портфолиото, нищо, че сме 20 човека.
              Не ме бяха обвинявали в проруска пропаганда, мисля, че днес е паметен ден! Ще се обадя на майка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Истината я има навсякъде по вестниците и телевизията, какво повече от това ти трябва???

                Сядаш си вечер пред телевизора и получаваш цялата истина на готово

                Или може би те гложди съмнението че всъщност има и друга истина?


                Тепсито го интересува да има повече реакции и одобрения, защото за това му плащат.
                Истината най-малко го интересува. Свеждат му я.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Истината я има навсякъде по вестниците и телевизията, какво повече от това ти трябва???

                  Сядаш си вечер пред телевизора и получаваш цялата истина на готово

                  Или може би те гложди съмнението че всъщност има и друга истина?
                  Телевизора вкъщи се пуска само за фон и за "Игри на волята". Новини за войната чета от мои си, подбрани източници. Последните няколко години ми доказаха, че винаги има "и още нещо". Просто най-много държа на първото лице, единствено число, затова питам Песимиста за няколко думи по темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Аз искам истината (в случая - нечия истина), независимо дали ще ми хареса. Не съм на 10 все пак.
                    ​​​​​​
                    Истината я има навсякъде по вестниците и телевизията, какво повече от това ти трябва???

                    Сядаш си вечер пред телевизора и получаваш цялата истина на готово

                    Или може би те гложди съмнението че всъщност има и друга истина?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      А защо си мислиш че това дето би казал на тебе би ти харесало???

                      Песи е достатъчно интелигентен за да си спести тези неща
                      Аз искам истината (в случая - нечия истина), независимо дали ще ми хареса. Не съм на 10 все пак.
                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                        Не мога да те разбера - по принцип си сред най-авторитетните потребители, видял си как седят нещата в Украйна в "тъмния период" (когато всяка страна обвини другата в геноцид), но ще си траеш. С каква цел? Да продължим да бъдем лъгани я от ДВ, я от ТАСС, я от УНИАН?
                        На твое място в пет изречения за 5 минути казвам основното по темата "Русия и Украйна" по най-безпристрастни и обективен начин, по който мога и приключвам - без отговоряне на реплики. Кой каквото иска да разбира.
                        Пък че войната нямала връзка с имотите съвсем не мога да се съглася. Тая война влияе на всичко.
                        А защо си мислиш че това дето би казал на тебе би ти харесало???

                        Песи е достатъчно интелигентен за да си спести тези неща

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Не Бетерчо затва не пиша по тази тема. Край , а знам много повече от всички във форума защото съм живял там във времената които провокираха тази война.
                          Не мога да те разбера - по принцип си сред най-авторитетните потребители, видял си как седят нещата в Украйна в "тъмния период" (когато всяка страна обвини другата в геноцид), но ще си траеш. С каква цел? Да продължим да бъдем лъгани я от ДВ, я от ТАСС, я от УНИАН?
                          На твое място в пет изречения за 5 минути казвам основното по темата "Русия и Украйна" по най-безпристрастни и обективен начин, по който мога и приключвам - без отговоряне на реплики. Кой каквото иска да разбира.
                          Пък че войната нямала връзка с имотите съвсем не мога да се съглася. Тая война влияе на всичко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Песи, ти белята ли си търсиш?
                            Не Бетерчо затва не пиша по тази тема. Край , а знам много повече от всички във форума защото съм живял там във времената които провокираха тази война.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Само Хамериканците могат да си правят квото искат и да "демократизират" света източваки всякакъв ресурс от демократизираните !
                              Много им завиждате на американците Явно имат желаната стока от много хора- демокрацията Нека и руснаците да измислят нещо желано от много народ и те ще могат да го правят, но за жалост няма какво да предложат освен диктатура, мизерия и алкохолизъм
                              Не знам американците да източват някакви ресурси без желанието на другите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Може да стане много по-лошо ,прав си, но ако се остави РФ, да прави каквото си иска със сигурност ще стане много ама много лошо !!! По тази причина и цивилизованият свят се меси защото си е научил урока от дребното момче с мустачките. Надявам се северняците, да не са се побъркали тотално, че да свършат и тази глупост. Много идиотии свършиха вече, а дано спрат накрая
                                Радвам се че поне ти ме разбра :-) Мога да напиша много, но ще се въздържа и темата е друга. Да напомня, че бях в Украйна и преди 2014 и по време на преврата и след това .
                                Дано не стане по-лошо, но си мисля че тази война ще се влачи 10 години....

                                Коментар

                                Working...
                                X