IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    И аз съм в куца фирма. От основен договор между петичка и шестичка, зависи от месеца щото има плаваща част, от втори договор (половинка) двойка и половина и от наеми към тройка, и расте. Но не се оплаквам. Джони ме бие в пъти.
    Ренти от земи и квото дойде от фондовете не го броя, не съм го и пипал. Но ще вляза в акции както си ми казал, но след сериозен спад. Инак се наших след ковида и войни и секви там събития и едва възстанових.
    Сега е момента за акциите.Кат намалят лихвите ще е късно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
      [/B]

      Как гадно кълнеш, това е отвратително!
      Нали знаеш, че клетвите се връщат?
      Аве и аз да бях проспал 200% ръст (засега ) само за 1 година и аз щях да кълна човека, който не съм послушал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Да, при него много скоростно е преодолял наемател в люлин 5, както неведнъж е е споделял в баровец с биткойн активи, нашата велика пепеляшка. Както го разкриха, след продажба на най-скъп апарт в Чайка. Още го отрича и се ядосва на действителността. Даже и да не е в Чайка, съседи казаха, че , ако не са били родителите му, щял да си остане пълен клошар!
        Завистта вреди на здравето (и джобчето). Наздаровя .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          15 г. бързо ли е?
          Ето, виждате ли, че това са пожелания за успех на най-успешния инвеститор, а вие ме упреквахте,а аз бях сигурен в неговия успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            мисля, че бързо си минал от "без пари" към 'с пари"
            15 г. бързо ли е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
              [/B]

              Как гадно кълнеш, това е отвратително!
              Нали знаеш, че клетвите се връщат?
              Какви клетви, това са клетви за успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                [/B]

                Как гадно кълнеш, това е отвратително!
                Нали знаеш, че клетвите се връщат?
                Това даже си е пожелание за просперитет в биткойн! Хахаха. Биткойн, хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                  [/B]

                  Как гадно кълнеш, това е отвратително!
                  Нали знаеш, че клетвите се връщат?
                  Аз не кълна, само понижителите имат тази привилегия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Милионер във въздух, баси смешника, дано и наследниците му останат милионери във въздух!


                    Как гадно кълнеш, това е отвратително!
                    Нали знаеш, че клетвите се връщат?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                      Милионер е в пари от Монополи, както много други фантазьори тук
                      Милионер във въздух, баси смешника, дано и наследниците му останат милионери във въздух!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Бетърчо е биткойн милионер .
                        Купил е биткойни в зората явно
                        И, това ли му е цялата стойност?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Бетърчо е биткойн милионер .
                          Купил е биткойни в зората явно
                          Милионер е в пари от Монополи, както много други фантазьори тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                            Имате изкривено усещане за благосъстоянието у нас. 90% от българите са с доход до 2500 лв. А например само за София средният медианен доход е под 2000 лв.
                            Но в същото време сме държавата с най-голямо неравенство в разпределението на доходите в ЕС. И съответно прави по-голямо впечатление какво има богатият, а не какво няма бедният, което пък създава лъжливо усещане за реалното положение.
                            Да, за дъщеря ми, която е на 20, нормален доход е 2-3000. Ама смешния бетерчо с 10 000+ той какво гони, той какво прави, прави дедовия, той е абсолютно непродуктивен спрямо дъщеря ми, кой е той, един непродуктивен боклук!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Е, тогава бетерчо, как мислиш, че е забогатял, след, като не блести с особен ум, а акъла му не предвишава на такъв за управител на плод и зеленчук? За мен е загадка....
                              Бетърчо е биткойн милионер .
                              Купил е биткойни в зората явно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                И аз съм в куца фирма. От основен договор между петичка и шестичка, зависи от месеца щото има плаваща част, от втори договор (половинка) двойка и половина и от наеми към тройка, и расте. Но не се оплаквам. Джони ме бие в пъти.
                                Ренти от земи и квото дойде от фондовете не го броя, не съм го и пипал. Но ще вляза в акции както си ми казал, но след сериозен спад. Инак се наших след ковида и войни и секви там събития и едва възстанових.
                                За акциите извади от числото 100 годините си ,това което получиш е % от парите ти които трябва са в акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X