IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Селена ...back off... не се меси...аз съм инвеститора)))
    Естествено,че си ти бе. Аз си мисля за мойта кухня. Успокой се, моля ти се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Предлагам да се види и пипне. Месечно, от 25 kWh нагоре. Системата за къпане - над 100 kWh. Месечно. И за двете става дума. Пулсаторът за пералня - ок.1-2 kWh на едно пране.
      Получи ли съобщението колега да те чуя....зарежи Селена)))

      Коментар


      • Последните не са качвани, щото са пресни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Предлагам да се види и пипне. Месечно, от 25 kWh нагоре. Системата за къпане - над 100 kWh. Месечно.
          Две забележки абсолютно лаишки, но ако искаш казвам какво ми направи впечатление:

          1. Не виждам какво приложение би имало в държави с горещ климат,
          2. В началото липсва ясно обяснение като за лаици като мене на процесът, т.е. малко куца възможността да грабнеш нечие внимание. Иначе шапо за идеята.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Колко енергия би спестил прототипът?
            Предлагам да се види и пипне. Месечно, от 25 kWh нагоре. Системата за къпане - над 100 kWh. Месечно. И за двете става дума. Пулсаторът за пералня - ок.1-2 kWh на едно пране.
            Last edited by Pyramid; 12.05.2018, 21:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Колко енергия би спестил прототипът?
              Селена ...back off... не се меси...аз съм инвеститора)))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Нямам аспирации. Харесва ми да ме броят нещо като млад, ако ще, щести десятък да карам не от вчера.
                Иначе, имам пазар за ок.5-9 милиарда евро и , така да се каже, възлови позиции, трябва само да стартирам продукцията...
                Колко енергия би спестил прототипът?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Ще кажа така: Грешката там е да инвестираш в китайската индустрия, а да продаваш убедително и сигурно евтинееща енергия тук, на голювци, вместо да правиш средството за добив и да го шиткаш на милиони потребители. Ама кой съм аз, тука копи-пейстърите са на власт...
                  Пратих ти лично собщение...я виж получи ли го

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                    Ами не знам много...имам малко дял в едни соларни...централи и сега ме вербуват за украйна..ама не разбирам много...
                    Ще кажа така: Грешката там е да инвестираш в китайската индустрия, а да продаваш убедително и сигурно евтинееща енергия тук, на голювци, вместо да правиш средството за добив и да го шиткаш на милиони потребители. Ама кой съм аз, тука копи-пейстърите са на власт...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                      Е, аз съм от най послушните....да ти дам моя ник...ако те влече да си сеньор...

                      Къв тоя проект? ...Я разкажи накратко....да не чета всичко....интересно звучи...
                      Нямам аспирации. Харесва ми да ме броят нещо като млад, ако ще, щести десятък да карам не от вчера.
                      Иначе, имам пазар за ок.5-9 милиарда евро и , така да се каже, възлови позиции, трябва само да стартирам продукцията...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Я кажи тогава, какво знаеш за ВЕИ - пазара в ЕС за 20 години напред?
                        Ами не знам много...имам малко дял в едни соларни...централи и сега ме вербуват за украйна..ама не разбирам много...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          Ами да ти кажа точно в момента за пазарите знам повече кво е от колкото за земните...кво беше там решетки,...
                          Я кажи тогава, какво знаеш за ВЕИ - пазара в ЕС за 20 години напред?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            1. Явно, „старшинствата” ги „раздават” модераторите. Който е ...послушен, го „произвеждат по заслуги”. Който като мен, е персона нон грата, няма да бъде „удостоен”.
                            2. За „проекта” се пошегувах. От години промотирам един - има си специален сайт www.hteconomizer.com - и Алонсо бе измежду първите, с които се дори срещах на живо. Дръпна се. Та, и с него се закачам.
                            3. За другото, Selena правилно обясни.
                            Е, аз съм от най послушните....да ти дам моя ник...ако те влече да си сеньор...

                            Къв тоя проект? ...Я разкажи накратко....да не чета всичко....интересно звучи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Твърди, че в някои книги, че древните цивилизации са познавали свойствата на земната решетка и са използвали енергията й за транспорт и строжи. Такива ми ти работи, та може и да е прав този твой приятел.
                              Ами последният трус в Турция го улови няколко дни предварително...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                Нищо.

                                Първо нямам идея що съм senior след като съм от две три години....тук и то не за чак толкова много. Второ нямам идея за къв проект става въпрос...и Трето...кво общо има Алонсо за кво шашкане става въпрос...и кво общо има със скритите лимонки + кои са те....

                                Така че простичко нищо не разбрах))
                                1. Явно, „старшинствата” ги „раздават” модераторите. Който е ...послушен, го „произвеждат по заслуги”. Който като мен, е персона нон грата, няма да бъде „удостоен”.
                                2. За „проекта” се пошегувах. От години промотирам един - има си специален сайт www.hteconomizer.com - и Алонсо бе измежду първите, с които се дори срещах на живо. Дръпна се. Та, и с него се закачам.
                                3. За другото, Selena правилно обясни.

                                Коментар

                                Working...
                                X