IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Требе да се чете, не само да се гледа в тавана, да се охка и да се съчиняват бабини деветини. Не слушай ти какво ти говори "елита" (от типа на Ив Макс), че не трябвало да четеш ами да чувстваш

    Това са момчета, които мислят с амигдалата на мозъка си. Сиреч като момичета Моля те не бъди като тях

    Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Приятел ти май се пообърка.Ние като народ сме по стари от Римската империя....И не сме никаква издънка на Византийската империя.Руснаците като ги изкъпеш се оказват българи....Християнската религия не е дело на Византия.
    Last edited by Money; 11.07.2018, 13:12.

    Коментар


    • Именно. Много вода изтече, но светската традиция в Иран не е изчезнала въпреки, че Иран мина през една крайна форма на религиозен "тоталитаризъм" и то за един доста дълъг период.

      Ердоган според мене е успешен не само заради "традициите", а и заради икономическия успех. Ако икономиката тръгне на зле, традициите ще остнат малко по- на заден план. И ще се окажа, че в Турция има и една друга силна традиция - кемализмът

      И тогава какво става с теорията на Хънтингтън..?


      Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ами, доста вода изтече от 1979 година /мисля/. Обществата, пък били те и ислямски също търпят развитие. За нас е по-важно по кой път ще тръгнат комшиите, защото точно са ни комшии.

      П.П. Споменах Хънтингтън, заради разлома, в чиито граници живеем и че политиците трябва да се замислят за последствията, ако той излезе прав и Турция вземе и стане ядро-държава на ислямския свят.
      Last edited by Money; 11.07.2018, 13:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev

        Па аз съм се къпъл с Рускини , не проговориха Български. Само споменаваха майка си .,, Ой мамaчка ой..... ,,
        Водата беше много студена не нещо друго.
        Руския е диалект на българския.Тодоре Тодоре голема простотия си направил с рускините...ей изложил си България

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ще си позволя алтернативна прогноза. Колко дълго самите турци биха търпели Ердо?
          Поганеца е заложил на най тъпите и бездарни турци.А както знаем тъпите и бездарните в една държава са мнозинство и сила голяма сила....Какво прави тоя кретен в Турция не ме интересува.Но посегне ли на нас или на Гърция ще го отнесе.В интерес на истината турците никога не са ни правили мизерии след Освобождението не вярвам и сега да направят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Е , Пешо , дали ше си развали достлука Путин зарад нас , на фона на говната дето изядоха Плевелиев и Боката ... твърде се съмнявам да има "братушки 3а серия" .
            Майната има нещо дет е над Путин и ония двете наши говна дет си ги споменал.Никога не забравяй кой кара влака.Ако Путин не изпълнява Волята му ше бъде пометен за секунда даже за милисекунда и ще дойде такъв дет ще изпълни задачата.За Него недосегаеми няма.Аз мисля че никакъв достлук няма.просто Путин го дебне както котката дебне мишката.А Ердоганеца си е повярвал а го е ошамарил

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              И как ще се окажем в сферата на влияние на Турция без окупация при положение, че ние сме издънка на Византийската цивилизация и теоретично, трябва да сме най-близо до гърците и сърбите, както и Русия (която е една по-дива версия на Византийската култура)?

              Не че го изключвам като възможност. Но не се връзва с хънтингтиниянската логиката

              Приятел ти май се пообърка.Ние като народ сме по стари от Римската империя....И не сме никаква издънка на Византийската империя.Руснаците като ги изкъпеш се оказват българи....Християнската религия не е дело на Византия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                От едно приятелско семейство не може да се съди за страната.Та вътре да си прави каквото си ще.Големият въпрос е кой ще го търпи ако тръгне навънка да си показва рогите.Аз ловя бас че Путин така ще го напляска че целият свят ще онемее.Турция ще приключи завинаги като държава с тоя глупак дет го направиха диктатор.Турция загива и това е видно за всеки трзвомислещ.Тоя народ така яко изпростя че чак не е за вярване
                Е , Пешо , дали ше си развали достлука Путин зарад нас , на фона на говната дето изядоха Плевелиев и Боката ... твърде се съмнявам да има "братушки 3а серия" .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Имам приятелско семейство в Турция - състуденти сме с жената от университета. Съпругът й е ветеринарен лекар. Имат дъщеря, която е на 22 години.
                  Моята състудентка ходи с панталони и поли около коляното, дъщеря й - с дълги рокли и забрадка. И е голям фен на Ердоган, защото върнал идентичността на турците. Приятели ми са се видели в чудо и не знаят какъв зет ще им доведе мома вкъщи.

                  Думата ми е, че се очертава младите да го търпят.
                  От едно приятелско семейство не може да се съди за страната.Та вътре да си прави каквото си ще.Големият въпрос е кой ще го търпи ако тръгне навънка да си показва рогите.Аз ловя бас че Путин така ще го напляска че целият свят ще онемее.Турция ще приключи завинаги като държава с тоя глупак дет го направиха диктатор.Турция загива и това е видно за всеки трзвомислещ.Тоя народ така яко изпростя че чак не е за вярване

                  Коментар


                  • То тука отдавна не е "по темата "...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Според мене не е ясно, кое надделява в Турция. Възможно е, ако икономиката им се влоши да се обърнат срещу т.нар. си "идентичност". Я виж младежите в Иран как няколко пъти се дигат на бунт срещу "идентичността", която им налагат аятоласите

                      А според мене, за нас българите, хънтингтънизмът важи още по-малко отколкото при ислямските цивилизации (щото те, мисля, са поне две, ако не и повече)
                      Ами, доста вода изтече от 1979 година /мисля/. Обществата, пък били те и ислямски също търпят развитие. За нас е по-важно по кой път ще тръгнат комшиите, защото точно са ни комшии.

                      П.П. Споменах Хънтингтън, заради разлома, в чиито граници живеем и че политиците трябва да се замислят за последствията, ако той излезе прав и Турция вземе и стане ядро-държава на ислямския свят.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Колкото по-малко празноглави мурзилки, толкоз по-добре

                        Цаката с Турция е, че Гърция, военно, не е за подценяване и че оттатък са Кюрдите. А могат да се заиграят и по-глобални игри на шахматната дъска

                        Но пак казвам, това не е за празноглави мурзилки, които съсипват страна и викат да не купуваме оръжие (щото ние ако няма какво да предложим трудно да се коалираме с гърците или който и да било). И как щели да офейкат в ЮАР ако станело нещо. Пълна отврат. Къде е емотикончето с човечето, което повръща...


                        Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Е , и като опичаш това дето го нямаш , какво получаваш ?!

                        Коментар


                        • Според мене не е ясно, кое надделява в Турция. Възможно е, ако икономиката им се влоши да се обърнат срещу т.нар. си "идентичност". Я виж младежите в Иран как няколко пъти се дигат на бунт срещу "идентичността", която им налагат аятоласите

                          А според мене, за нас българите, хънтингтънизмът важи още по-малко отколкото при ислямските цивилизации (щото те, мисля, са поне две, ако не и повече)

                          Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Имам приятелско семейство в Турция - състуденти сме с жената от университета. Съпругът й е ветеринарен лекар. Имат дъщеря, която е на 22 години.
                          Моята състудентка ходи с панталони и поли около коляното, дъщеря й - с дълги рокли и забрадка. И е голям фен на Ердоган, защото върнал идентичността на турците. Приятели ми са се видели в чудо и не знаят какъв зет ще им доведе мома вкъщи.

                          Думата ми е, че се очертава младите да го търпят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Имам приятелско семейство в Турция - състуденти сме с жената от университета. Съпругът й е ветеринарен лекар. Имат дъщеря, която е на 22 години.
                            Моята състудентка ходи с панталони и поли около коляното, дъщеря й - с дълги рокли и забрадка. И е голям фен на Ердоган, защото върнал идентичността на турците. Приятели ми са се видели в чудо и не знаят какъв зет ще им доведе мома вкъщи.

                            Думата ми е, че се очертава младите да го търпят.
                            По добре питай момето коя жена на зетя ше е ?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ще си позволя алтернативна прогноза. Колко дълго самите турци биха търпели Ердо?
                              Имам приятелско семейство в Турция - състуденти сме с жената от университета. Съпругът й е ветеринарен лекар. Имат дъщеря, която е на 22 години.
                              Моята състудентка ходи с панталони и поли около коляното, дъщеря й - с дълги рокли и забрадка. И е голям фен на Ердоган, защото върнал идентичността на турците. Приятели ми са се видели в чудо и не знаят какъв зет ще им доведе мома вкъщи.

                              Думата ми е, че се очертава младите да го търпят.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Просто не си в час за какво иде реч
                                Сигурно .

                                Коментар

                                Working...
                                X