IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Представители на този племенна група преди години май посети комшиите македонци. Имаше голямо ръкопляскане на летището /ако за тях говориш/.
    Пущуни ........... бяха тия .............
    И беше пълно театро , макар македонската войска 330 пр.н.е да е оставила бая семе там ..........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ще се сетя. И ще ги постна. Бяха много интересни.
      Представители на този племенна група преди години май посети комшиите македонци. Имаше голямо ръкопляскане на летището /ако за тях говориш/.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Абсолютно говоря на шега и подигравателно към нашенската родна ксенофобия

        Когато си мисля за връщане в България, това е едно от нащата, които най-много ме отблъскват
        Стой си там дето си ... и без туй вече си модифициран .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          По пътя на Александър има едно интересно планинско население. Май чуваши бяха. Много интересен фенотип. И те смятат, че са потомци на Александър Македонски.

          Твърдят, че е отишъл, с войската, омешали са се с висшата индийска и непалска аристокрация и че потомците им помнят ...
          Да ... да отишъл до луната ........ за 33 години възраст ............ като между другото . прескочил '' даки '' и '' трибали'' , които му били до хея ................

          пп. казах ти ........... бегай да изпържиш 4 яйца на мъжо си ..........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Младежът се казваше Рашид и куцаше с единия крак, защото беше раняван. Девойката се казваше Милуша /теменужка/ и името напълно съответстваше на външния й вид. Беше нежна като цвете с красиви тъмни очи и разкошна къдрава коса. Прекрасни хора и добри колеги.
            С господинът поддържаме връзка, защото остана в България. С дамата си загубихме следите, след като се прибра в Афганистан.

            П.П. Дори и на шега не трябва да говори по този начин за определен етнос.
            Абсолютно говоря на шега и подигравателно към нашенската родна ксенофобия

            Когато си мисля за връщане в България, това е едно от нащата, които най-много ме отблъскват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Със сигурност не са чуваши. Други предложения?
              Ще се сетя. И ще ги постна. Бяха много интересни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                Май чуваши бяха.
                Със сигурност не са чуваши. Други предложения?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Опа. Има един Крум в темата за форекса . Чета и неговите оценки за неповторимостта ти, слънце .

                  Ще страдам, ще вехна и ще ходя на пазар. Пази се ... И ти си необходим на малкото ни общество...Ариведерчи...засега...
                  Е .... съвсем се отнесе ............
                  Вече започна да отбелязваш и 100 % тролове - идиоти , само и само за да не видиш земята от '' кондорски поглед ''
                  Дай ЕДНА ПРОГНОЗА на цитирания от теб идиот ( изобщо , без да търсим : станало / нестанало ) и аз ще ......... кажа че не си Роска
                  ЕДНА !!!!!!!!
                  По принцип ............. на мойте '' опоненти '' - постовете са '' олайнянващи'' , мойте постове .........
                  Те не ми противоречат със нищо на тезите ............... тъй като , много МАЛКО , разбират ПОВЕЧЕ от мен ............

                  пп ДА ЖИВЕЕ ПУТИН !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    На моите състуденти им беше интересна Гърция. Заради Александър Македонски. Разказваха, че имало селища, в които живеели потомци на неговите войници. Това едва ли е така, но знае ли човек.
                    Има доста артефакти с ликът на Александър Македонски. Предполагам че някои места е нещо като легенда, май и не само там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      На моите състуденти им беше интересна Гърция. Заради Александър Македонски. Разказваха, че имало селища, в които живеели потомци на неговите войници. Това едва ли е така, но знае ли човек.
                      По пътя на Александър има едно интересно планинско население. Май чуваши бяха. Много интересен фенотип. И те смятат, че са потомци на Александър Македонски.

                      Твърдят, че е отишъл, с войската, омешали са се с висшата индийска и непалска аристокрация и че потомците им помнят ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                        Е , нали това ти обяснявам ............

                        ....... форумни бастуни на хранилка .............. единия към НПО , другия към Тавекс .........
                        А , какво е думата '' възпитание '' за мен ........ можеш да разбереш , само тет-а-тет ...... и то , ако ми харесаш в първия момент
                        Но имайки предвид , че '' не си русофил '' .............. 'ко ще и '' младата Моника Белучи '' да си ...

                        п.п. оставям те да си хортуваш '' по женски '' с гореспоменатите
                        Опа. Има един Крум в темата за форекса . Чета и неговите оценки за неповторимостта ти, слънце .

                        Ще страдам, ще вехна и ще ходя на пазар. Пази се ... И ти си необходим на малкото ни общество...Ариведерчи...засега...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Има една теорийка за прадържавата на българите. Бактрия. Точно от онзи край. Неведоми са пътищата божи ...
                          На моите състуденти им беше интересна Гърция. Заради Александър Македонски. Разказваха, че имало селища, в които живеели потомци на неговите войници. Това едва ли е така, но знае ли човек.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Населението на Афганистан не е определен етнос.
                            Знам, че са сбор от племена - с различен език, религии и традиции. По принцип го написах.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              П.П. Дори и на шега не трябва да говори по този начин за определен етнос.
                              Населението на Афганистан не е определен етнос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Може, пиле, може. Човешко е да се греши. Но за разлика от теб и той и екс с мен са имали съответно възпитание и ниво.

                                Предполагам, че за теб думата "възпитание" е същата мъглявина, каквато са за мен фондовите борси .

                                Хайде със здраве.
                                Е , нали това ти обяснявам ............

                                и той и екс с мен са имали съответно възпитание и ниво.
                                ....... форумни бастуни на хранилка .............. единия към НПО , другия към Тавекс .........
                                А , какво е думата '' възпитание '' за мен ........ можеш да разбереш , само тет-а-тет ...... и то , ако ми харесаш в първия момент
                                Но имайки предвид , че '' не си русофил '' .............. 'ко ще и '' младата Моника Белучи '' да си ...

                                п.п. оставям те да си хортуваш '' по женски '' с гореспоменатите

                                Коментар

                                Working...
                                X