IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Твое право е да смяташ така, а мое е да смятам, че съм права. Ако бяхме на едно и също мнение, темата отдавна щеше да е заглъхнала. Единомислието създава измамно чувство за комфорт, докато различията провокират размисли и поддържат дискусията жива.
    Права си, но само ако е между конструктивно спорещи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Не смятам твърдението ти за вярно, както и повечето в тази тема
      Ма да изпием по едно в другата, за да не влизаме тук в полемика.
      Твое право е да смяташ така, а мое е да смятам, че съм права. Ако бяхме на едно и също мнение, темата отдавна щеше да е заглъхнала. Единомислието създава измамно чувство за комфорт, докато различията провокират размисли и поддържат дискусията жива.

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Със сигурност бедността спомага за нетърпимостта. И вярно, ние сме били по-толерантни от съседите ни. Но не мисля, че е само бедността и тежкия живот

        Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Престъпността, безработицата, безизходицата и като цяло тежкия живот на народонаселението отключиха враждебността на българина, който исторически погледнато, се е отличавал със завидна търпимост към различните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Открих калаши. Много от тях светлооки и русокоси.
          Браво , Роске ............... Крум Сопола (Чун4о) ли те подсети ............. ''слънце ''
          И ........ сега к'во с тия светлокоси калаши ???
          Мъжо ти нема ли да яде тая вечер , ма ????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Престъпността, безработицата, безизходицата и като цяло тежкия живот на народонаселението отключиха враждебността на българина, който исторически погледнато, се е отличавал със завидна търпимост към различните.
            Не смятам твърдението ти за вярно, както и повечето в тази тема
            Ма да изпием по едно в другата, за да не влизаме тук в полемика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Така съм ги запомнил. Може и да греша, понякога изкривявам нещата за да ми е по-лесно
              И аз съм същата. Почитатели на Окам в битовия му аспект
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А не са ли калаша?

                П.П. Признавам си, че питах чичко Гугъл, защото ми стана интересно.
                Открих калаши. Много от тях светлооки и русокоси...

                http://www.gumilev-center.ru/kalashi...d-v-pakistane/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Абсолютно говоря на шега и подигравателно към нашенската родна ксенофобия

                  Когато си мисля за връщане в България, това е едно от нащата, които най-много ме отблъскват
                  Престъпността, безработицата, безизходицата и като цяло тежкия живот на народонаселението отключиха враждебността на българина, който исторически погледнато, се е отличавал със завидна търпимост към различните.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А не са ли калаша?

                    П.П. Признавам си, че питах чичко Гугъл, защото ми стана интересно.
                    Така съм ги запомнил. Може и да греша, понякога изкривявам нещата за да ми е по-лесно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Наистина така се наричат.
                      А не са ли калаша?

                      П.П. Признавам си, че питах чичко Гугъл, защото ми стана интересно.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Пробвай още веднъж
                        Наистина така се наричат. Също и "Хунзукук".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Келеши (Бурушо). То какви да са потомците на Македонски... Но основно в Пакистан живеят.
                          Пробвай още веднъж
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            И защо? Ако си гей от малцинствата ще имаш предимство навсякъде.
                            За Путьогейците мисля казах, да не се повярвам...

                            Ти в ЮАР ли също ще бягаш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ще се сетя. И ще ги постна. Бяха много интересни.
                              Келеши (Бурушо). То какви да са потомците на Македонски... Но основно в Пакистан живеят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Абсолютно говоря на шега и подигравателно към нашенската родна ксенофобия

                                Когато си мисля за връщане в България, това е едно от нащата, които най-много ме отблъскват
                                И защо? Ако си гей от малцинствата ще имаш предимство навсякъде.

                                Коментар

                                Working...
                                X