IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    В електронен вариант може да издаде дори и импотехът ... ... забравих Наздравето ...
    Наздраве, наздраве!

    П.П. Няма значение дали е на хартия или е в елекронен вариант. Важното е, че книгата я има.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      В електронен вариант може да издаде дори и импотехът ... ... забравих Наздравето ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Тъй и не я издаде ... нема стинки !
        https://m.helikon.bg/10000007492821-...%82%D0%B0.html
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Тъй и не я издаде ... нема стинки !
          Ясно, благодаря!
          Той и токова мрежа ми каза горе-долу същото, но по-цветисто, та ни изтриха в името на политкоректостта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
            Предлагат най-евтина газ на Германия, а нас ни таксуват по "Братски" със 70 евро по-скъпо от немците. ....Нали сме си Руска колония....нямаме избор.
            Така е , щото зарад надупени към Брюксел и Вашингтон управници изтървахме питомното и сега гоним Михаля ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              Помня Маранди; отдавна не съм влизал тук; какво става/стана с него? Комай пишеше историческа книга по това време...
              Тъй и не я издаде ... нема стинки !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Абе, аз пак не разбрах, ние ще си гоним ли интереса да получим възможно най-ниска цена на газа независим кой ни я предлага или ще въртим и сучем само и само да подложим ... на Путин

                Това ми е първия въпроса .

                Вторият въпрос е съгласни ли са гейците, че колкото по-диверсифицирани са потенциалните канали за доставка, толкова по-ниска ще е цената

                От там нататък цялото въртене и сучене на гейците само показва мъката, че ще даваме по-малко от парите си на Кремъл и на олигарсите

                Дайте да изясним основната стратегия, пък после да видим подробностите
                Колко пъти да ви се обяснява на шорошките тъпанари че България сама не може да си осигури диверсификация.Газовите находища са известни.Та пита се в задачата за три милиарда кубични метра газ колкото е нашия пазар кой е тоя идиот дето ще построи газопровод до нашата граница.Ние сами нямаме никакъв шанс.Единственият ни шанс е да се открие газ на наша територия..но за сега няма.Та ако големите не се разберат ние духаме супата.Руснаците строят газопровод до Турция.Преноса през наша територия за Турция приключва...Ще транзитираме минимални количества за Сърбия и евентуално Македония..Та ако познаваш нашата мрежа ще разбереш че ние няма да можем да я държим пълна с газ...Са ше ти го напиша като за шорошки тъпак то е като да си купиш тир и с него да си закараш една щайга домати.....И тва благодарение на вас демократичните тъпаци.Каквото докоснахте всичко умря.Каъо чума сте където минете трева не никне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  ... кат оня Марандитко с битАвата газ
                  Помня Маранди; отдавна не съм влизал тук; какво става/стана с него? Комай пишеше историческа книга по това време...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Предлагат най-евтина газ на Германия, а нас ни таксуват по "Братски" със 70 евро по-скъпо от немците. ....Нали сме си Руска колония....нямаме избор.
                    Не коментирай неща които не са ти ясни.И ние навремето получавахме газ почти за без пари по Ямбургската спогодба.Ако немците участват в разработката и добива на находищата може и по евтино да получават.Ти да не си кат оня Марандитко с битАвата газ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      мъка, мъка шорошоидна, русите предлагат най-евтин газ... пазара на газ и СПГ/сжиженный природный газ/ в Европата е диверсифициран, виж капацитета на терминалите за втечнен газ и с каква натовареност работят, ма що ли на еврогейци нещо не им се дезиверсифицира

                      още легендите за най-скъпия български газ, предлагам да сравниш, евростат, цените на газта за битови и корпоративни клиенти в Германия и България
                      Предлагат най-евтина газ на Германия, а нас ни таксуват по "Братски" със 70 евро по-скъпо от немците. ....Нали сме си Руска колония....нямаме избор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Ти приказваш наизуст. Я виж Гърците как си джиткат немски танкове, французите френски, а англичаните английски.

                        Всеки купува каквото намери за най-подходящо стига да отговаря на стандартите на НАТО. Това е положението

                        А я ми обясни, Пирамид, защо ние трябва да плащаме на руснаците като попове за газ и да не търсим диверсификация?
                        Покажи, къде съм казвал, че ,„не трябвало да търсим диверсификация”. ПОКАЖИ.
                        По мои спомени, неведнъж, съм казвал: „Намери / осигури/ по-евтин от руския газ, само ще се радвам.”. А, по диверсификацията, лично аз работя от години и изпонадух на много народ главите. В момента, систематично, настоявам президентът да обърне нужното внимание но, срещам стена от...да запазя приличие...пълно невдяване на отговорността, с която ѝ аз съм го натоварил, гласувайки за него. Та, не ми вкарвай чужди думи в устата, ното ме товарѝ с чужди грехове. Моля.
                        Виж, за плащането, е въпрос на коректност: Ако не си плащаш потребеното, може и доставките да свкнат /примерно/. Пре 2009-та, дори, и на платено, бяхме я окъсали. А, дали като попове, като владици или като патриарси...свобода на избора, 'баси. „Демокрация”. При монопол и смешни компенсиращи възможности...И на теб да река: Дай я тази диверсификация. Или си трай.
                        Last edited by Pyramid; 14.07.2018, 21:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Абе, аз пак не разбрах, ние ще си гоним ли интереса да получим възможно най-ниска цена на газа независим кой ни я предлага или ще въртим и сучем само и само да подложим ... на Путин

                          Това ми е първия въпроса.

                          Вторият въпрос е съгласни ли са гейците, че колкото по-диверсифицирани са потенциалните канали за доставка, толкова по-ниска ще е цената

                          От там нататък цялото въртене и сучене на гейците само показва мъката, че ще даваме по-малко от парите си на Кремъл и на олигарсите

                          Дайте да изясним основната стратегия, пък после да видим подробностите
                          Мони нещо взе да прекъсваш. Не ти се разбира. Говориш със себе си.
                          Last edited by vikhunter; 14.07.2018, 20:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Абе ,аз пак не разбрах, ние ще си гоним ли интереса да получим възможно най-ниска цена на газа независим кой ни я предлага или ще въртим и сучем само и само да подложим ... на Путин

                            Това ми е първия въпроса.

                            Вторият въпрос е съгласни ли са гейците, че колкото по-диверсифицирани са потенциалните канали за доставка, толкова по-ниска ще е цената

                            От там нататък цялото въртене и сучене на гейците само показва мъката, че ще даваме по-малко от парите си на Кремъл и на олигарсите

                            Дайте да изясним основната стратегия, пък после да видим подробностите
                            Ами хайде бе , отворко , давай смятай коя цена е най ниска и коя най висока ... давай да видим далаверата ...
                            Last edited by X_Y; 14.07.2018, 20:07.

                            Коментар


                            • Абе, аз пак не разбрах, ние ще си гоним ли интереса да получим възможно най-ниска цена на газа независим кой ни я предлага или ще въртим и сучем само и само да подложим ... на Путин

                              Това ми е първия въпроса .

                              Вторият въпрос е съгласни ли са гейците, че колкото по-диверсифицирани са потенциалните канали за доставка, толкова по-ниска ще е цената

                              От там нататък цялото въртене и сучене на гейците само показва мъката, че ще даваме по-малко от парите си на Кремъл и на олигарсите

                              Дайте да изясним основната стратегия, пък после да видим подробностите
                              Last edited by X_Y; 14.07.2018, 20:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                А я ми обясни, Пирамид, защо ние трябва да плащаме на руснаците като попове за газ и да не търсим диверсификация?



                                Мони, не се безпокой. Скоро няма да купуваме руска газ, защото просто няма да идва до България. Сороската слуга БХ постигна огромни успехи в тази посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X