IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid

    На негодника и некадърника все някой му пречи.И в Германия ще си същия какъвто си тука само не разбрах какво си постигнал би ли ми припомнил.Ба си цивилизацията из немския кър стига че то Ловеч е къде къде по добре.Ти си един празен дърдорко и самохвалко.Постигнал нещо ха ха ха и оди с пет човека две седмици на почивка за 500 евро.Ха ха ха ха стига бе ма верно ли?
    Е, то на тоя, за да се провали, няма нужда да му пречиш, той сам си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Гастарче ти си най големия продажник и цървул тука.Агресивен бездарник със самочувствие.Като се имаш за толко кадърен що си не остана тука да постигнеш нещо а избяга.Тебе жена ти изгони и ти наглеца си тръгнал да казваш кой е продажник.Кови се тама с черни и мургави мъже и си трай.Оня дъбнишкия демократ поне се кове с руски тираджии по паркингите на Америка
      Щото в Булгаристан при тикви и кратуни като вас на държавни службици няма какво да се постигне. Постигнах го в цивилизацията, ти не си я и помирисвал нея Като каза мургави - ми това са ти комшиите на село бре хехехехе
      Last edited by redcretin; 13.09.2018, 10:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от panther Разгледай мнение

        Американското производство не е едно и също с ленд лийза. И на такива конференции всякакви простотии се приказват.
        Сталин е трябвало малко да зариби американците, та да открият най-накрая втория фронт, който са обещавали няколко години.
        1940 година Сталин и Хитлер се кълнат, че са първи приятели, па какво става след няколко месеца...
        Процентите ги писах по-долу. Който може - да мисли и да смята.
        Ама какво щяло да бъде, ако... никой не знае.
        Твоят идол Сталин го признава, не някой журналист Много ясно какво е щяло да стане - ни железници, ни транспорт, ни храна за армията = погром. Той е бил 90% факт, преди да започнат доставките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          С последния вопъл звучиш правилно - като горнооряховски австралопитек, какъвто именно си
          Точно двата продажника в темата - другия от пуевен, сте най-смешни - и двата цоцахте от държавното, и двата за нищо друго се оказа че не ставате. И точно от устата на такъв паразит да чуя че някой ме носил на гръб - ми то щеше да е смешно, ако не показваше колко ниско е нивото в Територията ...
          Гастарче ти си най големия продажник и цървул тука.Агресивен бездарник със самочувствие.Като се имаш за толко кадърен що си не остана тука да постигнеш нещо а избяга.Тебе жена ти изгони и ти наглеца си тръгнал да казваш кой е продажник.Кови се тама с черни и мургави мъже и си трай.Оня дъбнишкия демократ поне се кове с руски тираджии по паркингите на Америка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Определено без ленд-лийз няма и оцеляване на Рашастан:

            https://en.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease#Significance

            Joseph Stalin, during the Tehran Conference during 1943, acknowledged publicly the importance of American efforts during a dinner at the conference: "Without American production the United Nations [the Allies] could never have won the war."[31][32]
            Американското производство не е едно и също с ленд лийза. И на такива конференции всякакви простотии се приказват.
            Сталин е трябвало малко да зариби американците, та да открият най-накрая втория фронт, който са обещавали няколко години.
            1940 година Сталин и Хитлер се кълнат, че са първи приятели, па какво става след няколко месеца...
            Процентите ги писах по-долу. Който може - да мисли и да смята.
            Ама какво щяло да бъде, ако... никой не знае.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Така е, аз дължа всичко, живота си даже на болшевиките

              Ако немците не бяха платили на Ленин 1917г. да прави "революция" единият ми пра-дядо и жена му щяха да си останат в Русия. И Петроград никога нямаше да стане Ленинград... Светът щеше да е доста по-добър, но без мене да ме има
              Е да , ама не ! След като си Мишо Илиев , гегата и по чукарите ... иначе тука си , щот си ходил на училище ... бай Тошовото !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                С последния вопъл звучиш правилно - като горнооряховски австралопитек, какъвто именно си
                Точно двата продажника в темата - другия от пуевен, сте най-смешни - и двата цоцахте от държавното, и двата за нищо друго се оказа че не ставате. И точно от устата на такъв паразит да чуя че някой ме носил на гръб - ми то щеше да е смешно, ако не показваше колко ниско е нивото в Територията ...
                Ами то неинтегриеуемите са така.
                Какро казва супертрейдъра, те са натурални комунисри, и много правилно.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panther Разгледай мнение
                  "не чак толкова мощната армия на Хитлер колкото я представят" превзема цяла Европа за около година и половина. Дания е превзета за 6 (шест) ЧАСА.
                  Ленд Лийза е продължил 5 години 1941-1945.
                  1941 са 2.1% от доставките. В края на 1941 германците вече са разбити под Москва и Червената Армия започва контранастъпление.
                  1942 са 14% от доставките. В края на 1942 германците вече са напълно обградени под Сталинград, макар че успяват да се държат до началото на февруари 1943. Над 750 000 германци и техни съюзници са загинали, близо 100 000 са пленени, включително 22 генерала + Паулус - единствения германски Фелдмаршал, попадал в плен за цялата история на Германия.
                  Основните доставки са 43-44 когато войната на практика е вече решена.
                  Но да, имало е полза от Ленд Лийза.
                  Определено без ленд-лийз няма и оцеляване на Рашастан:

                  https://en.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease#Significance

                  Joseph Stalin, during the Tehran Conference during 1943, acknowledged publicly the importance of American efforts during a dinner at the conference: "Without American production the United Nations [the Allies] could never have won the war."[31][32]

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Малоумните диваци, като „не могат да си стоят на глинените крачка в собствената държавичка”...
                    - бягат навън, някой друг да ги крепи и да ги носи на гръб, в чужда, по-богата и уредена, сърана. Ти, дараги, току-що, описа себе си, Импотеция, Барбата и др. „способни” тролци.
                    - Ей как седъните помежду си„Ентелехентните”.
                    У У У У У У У! ! ! ! !
                    С последния вопъл звучиш правилно - като горнооряховски австралопитек, какъвто именно си
                    Точно двата продажника в темата - другия от пуевен, сте най-смешни - и двата цоцахте от държавното, и двата за нищо друго се оказа че не ставате. И точно от устата на такъв паразит да чуя че някой ме носил на гръб - ми то щеше да е смешно, ако не показваше колко ниско е нивото в Територията ...

                    Коментар


                    • "не чак толкова мощната армия на Хитлер колкото я представят" превзема цяла Европа за около година и половина. Дания е превзета за 6 (шест) ЧАСА.
                      Ленд Лийза е продължил 5 години 1941-1945.
                      1941 са 2.1% от доставките. В края на 1941 германците вече са разбити под Москва и Червената Армия започва контранастъпление.
                      1942 са 14% от доставките. В края на 1942 германците вече са напълно обградени под Сталинград, макар че успяват да се държат до началото на февруари 1943. Над 750 000 германци и техни съюзници са загинали, близо 100 000 са пленени, включително 22 генерала + Паулус - единствения германски Фелдмаршал, попадал в плен за цялата история на Германия.
                      Основните доставки са 43-44 когато войната на практика е вече решена.
                      Но да, имало е полза от Ленд Лийза.

                      Коментар


                      • Ама те тия не са туристи, бе, те са се заселили за постоянно... то има и китайци много, ама не са такива... работят си тихо и кротко и не се дуят кат ушанкиките ... и засега чалмалиите-резаци ги държим далеч от периметъра...
                        Location: Terminal Island
                        Institution: FBI Correctional Facility
                        Jurisdiction: Unknown

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                          Който може- бяга от сатрапията,, ела в Бургас в парка почти няма да чуеш друга реч освен руска, и шумни, арогантни, невъзпитани... отдалеч си личат, а за Поморие и другите грядчета по морето да не отваряме дума... аз мислех, че като започне при тях учебната година ще се ометат, ама не, намериха начин и тук школи да направят...
                          Да те открехна: към нискокачествените дестинации, и туристите са от същатс „класа”. Тук и ингилизи (дгд), и др. мамуни идат да пивтунят, да се онождат и зулуми да правят, в т.ч.да ритат камериерки и от балкони да рипат. Аз, като гледам, какъв „качествен западен „мат'рял” се мъкне, само потвърждения за ниската класа БГ курорти намирам. Какви искаш да дойдат, ако не евтина шлака?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Не виждам с какво са по-добри руснаците, но най-малкото тия нямат зелени човечета. Ти ако искаш да живееш под руско робство, хващай самолета за Москва, ние нашата земя на окупатори няма да я дадем.
                            Казано беше кви да вземаш, ако не щеш рашки. Тва, да ти изнасилят жената, е бонус...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ми кат не шеш руснаци земай арапи афганци негра.Те са тихи възпитани образовани и толерантни
                              Не виждам с какво са по-добри руснаците, но най-малкото тия нямат зелени човечета. Ти ако искаш да живееш под руско робство, хващай самолета за Москва, ние нашата земя на окупатори няма да я дадем.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                                Който може- бяга от сатрапията,, ела в Бургас в парка почти няма да чуеш друга реч освен руска, и шумни, арогантни, невъзпитани... отдалеч си личат, а за Поморие и другите грядчета по морето да не отваряме дума... аз мислех, че като започне при тях учебната година ще се ометат, ама не, намериха начин и тук школи да направят...
                                Ми кат не шеш руснаци земай арапи афганци негра.Те са тихи възпитани образовани и толерантни

                                Коментар

                                Working...
                                X