IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Никога не се правя на умряла лисица Прав си,че когато са ги окрали земите са били земеделски и така е в цял свят.Разликата е,че са ги ограбили и не са ги платили ,както написа сам всичко е било кражби,кражби и отново кражби ! Моите "съкварталци" които са ограбили старите ми съкварталци са същите крадци,създали социализма !!!
    И старите ти и новите ти съкварталци са същите айдуци.Само че земята не можаха да я отмъкнат в гроба новите ти съкварталци обаче като термити унищожиха построеното но ще дойде ден и ще си платят за кражбите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Не знам на какво си ама явно не е високо качество.Създаването на Ислямска държава и нападението над Сирия агресията във Виетнам Ирак Либия Афганистан е дело на твоя цивилизован свят.Кой да го накаже тоя цивилизован свят...Алчността лакомията и ламтежа за охолен живот не е никаква цивилизация. Да не говорим за кръстоносни походи инквизиция избиване на хора и животни на три континента отряване на океана реките унищожението на Природата.Същите тия глупаци са си построили градовете на бреговете на океана за да може цунами или топенето на ледниците да ги унищожи а нецивилизованите според теб руснаци по бреговете не са построили нищо смо кал мочурища няма пътища може би предвидливо за да не им дойдат цивилизованите на гости...А да не забравя тия цивилизованите направиха и две големи световни шеги първата световна шега и втората световна шега.Тяхно дело са Майданек Освиенциум и други цивилизовани неща.Лакомията им стигна до там че да тъпчат животните с фунии за да наддават крави даващи по 100 литра мляко.А кой изобрети палмовот масло дето те хранят с него ами тровят и децата ти.Ей тия цивилизованите заламтели да глътнат целия свят.Цивилизовано ли е да си педераС травестит лесбийка да чукаш майка си да се чукаш с животни.За тая цивилизация ли ми говориш.Извинявай ама да ти сера на цивилизацията
      +100 !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Не знам на какво си ама явно не е високо качество.Създаването на Ислямска държава и нападението над Сирия агресията във Виетнам Ирак Либия Афганистан е дело на твоя цивилизован свят.Кой да го накаже тоя цивилизован свят...Алчността лакомията и ламтежа за охолен живот не е никаква цивилизация. Да не говорим за кръстоносни походи инквизиция избиване на хора и животни на три континента отряване на океана реките унищожението на Природата.Същите тия глупаци са си построили градовете на бреговете на океана за да може цунами или топенето на ледниците да ги унищожи а нецивилизованите според теб руснаци по бреговете не са построили нищо смо кал мочурища няма пътища може би предвидливо за да не им дойдат цивилизованите на гости...А да не забравя тия цивилизованите направиха и две големи световни шеги първата световна шега и втората световна шега.Тяхно дело са Майданек Освиенциум и други цивилизовани неща.Лакомията им стигна до там че да тъпчат животните с фунии за да наддават крави даващи по 100 литра мляко.А кой изобрети палмовот масло дето те хранят с него ами тровят и децата ти.Ей тия цивилизованите заламтели да глътнат целия свят.Цивилизовано ли е да си педераС травестит лесбийка да чукаш майка си да се чукаш с животни.За тая цивилизация ли ми говориш.Извинявай ама да ти сера на цивилизацията
        Нали не искаш да ме убедиш,че руснаците са с по-добър световен мироглед ?! Моля те не го прави,а по-добре замълчи,че нещата могат да загрубеят.
        Истината е ,че световната цивилизация не е идеална все още за жалост,но до сега няма измислено нищо по-добро от демокрацията. Предполагам,че човечеството и нея ще израсне някога ама за сега на хоризонта няма нищо по-добро. М/у другото точно сега видях,че е излязъл рейтинга за жизнения стандарт за 2018 г ,та го гледах. За неразбиращите и да не ми се налага да повтарям това е рейтинга по държави къде се живее най-добре и къде не толкова добре да не кажем лошо/ Бате Пешо,уточнението не се отнася за теб ,а за едни други люде /
        Интересно е много,погледнете го :

        https://www.prosperity.com/rankings?...ok-pc2KD7YmUnM

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Изпитваш ме май хахаха
          Добре ето показвам нагледно обява за тристаен апартамент в кв. Витоша-София от 109 кв.м е с цена 69900 евро.Касиерката във Фантастико,получава 1200 лв. заплата,съпруга и работи в склада на компанията и разкарва стоките в магазините на веригата,та неговата заплата се движи м/у 1500 и 1800 лв.Двамата са млади хора и искат да си купят жилище ,е според теб не могат ли ? Не ми се споменава за заплатите на IT-та,лекари,зъболекари,вече и учителите както и държавните служители,че и много други !

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=4e14nl&f1=5
          Бе де ги дават тия заплати??Доктор зема 1000 лева некакъв бачкер 1800 айде намалете пиенето и опиатите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Кое не е вярно ? Може би,че рекета,изнудването и принудителното даване и отнемане на блага не е държавна руска политика ?!!!
            Да не се окаже,че не аз,а ти вярваш в Дядо Коледа ?
            Понеже си дружка ще се съглася Дядо Коледа за теб,а Снежанка за мен хахахаха
            Дури явно медиите и западната пропаганда са ти промили мозъка.Много си си се назобала с европейски ценности и явно никой не мое те отрезви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Успокой се и да ги изтрият ще ти отговоря ,вече прочетох въпроса ти В цивилизования свят има всичко естествено ,хората не сме различни по своята същност .Разликата е ,че това в руския свят е държавна политика и не се наказва,а в цивилизования свят ако те хванат ще ти съдерат четиристишието.
              Не разбрах с какво лъжа за като за световно ?
              Не знам на какво си ама явно не е високо качество.Създаването на Ислямска държава и нападението над Сирия агресията във Виетнам Ирак Либия Афганистан е дело на твоя цивилизован свят.Кой да го накаже тоя цивилизован свят...Алчността лакомията и ламтежа за охолен живот не е никаква цивилизация. Да не говорим за кръстоносни походи инквизиция избиване на хора и животни на три континента отряване на океана реките унищожението на Природата.Същите тия глупаци са си построили градовете на бреговете на океана за да може цунами или топенето на ледниците да ги унищожи а нецивилизованите според теб руснаци по бреговете не са построили нищо смо кал мочурища няма пътища може би предвидливо за да не им дойдат цивилизованите на гости...А да не забравя тия цивилизованите направиха и две големи световни шеги първата световна шега и втората световна шега.Тяхно дело са Майданек Освиенциум и други цивилизовани неща.Лакомията им стигна до там че да тъпчат животните с фунии за да наддават крави даващи по 100 литра мляко.А кой изобрети палмовот масло дето те хранят с него ами тровят и децата ти.Ей тия цивилизованите заламтели да глътнат целия свят.Цивилизовано ли е да си педераС травестит лесбийка да чукаш майка си да се чукаш с животни.За тая цивилизация ли ми говориш.Извинявай ама да ти сера на цивилизацията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Аааа,за това вече се плаща Вариантите си ги прави сам,аз показах само базата
                ...викаш пропагандата дава само идеите ...щот следващия ми въпрос щеше да е , кой гарантира 5 / хеле па 25 / години работа на тия работни места с тия заплати ...айде търси си друга аудитория за пропаганда!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  85 000 евро с ддс то ...давай вариантите да гледам ...
                  Аааа,за това вече се плаща Вариантите си ги прави сам,аз показах само базата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Изпитваш ме май хахаха
                    Добре ето показвам нагледно обява за тристаен апартамент в кв. Витоша-София от 109 кв.м е с цена 69900 евро.Касиерката във Фантастико,получава 1200 лв. заплата,съпруга и работи в склада на компанията и разкарва стоките в магазините на веригата,та неговата заплата се движи м/у 1500 и 1800 лв.Двамата са млади хора и искат да си купят жилище ,е според теб не могат ли ? Не ми се споменава за заплатите на IT-та,лекари,зъболекари,вече и учителите както и държавните служители,че и много други !

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=4e14nl&f1=5
                    85 000 евро с ддс то ...давай вариантите да гледам ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Дури не ме разсмивай.Продължавай да вярваш в Дядо Коледа.
                      Кое не е вярно ? Може би,че рекета,изнудването и принудителното даване и отнемане на блага не е държавна руска политика ?!!!
                      Да не се окаже,че не аз,а ти вярваш в Дядо Коледа ?
                      Понеже си дружка ще се съглася Дядо Коледа за теб,а Снежанка за мен хахахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Четеш ли какво пиша ? При положение,че го правиш,умееш ли да осмислиш прочетеното ?
                        Отговориш ли с да на двата въпроса,отговора ми е,че не мога да помогна да се научиш да разбираш за какво иде реч !
                        Написах ясно и да знаеш,че няма да повтарям или потретвам Правя последен опит
                        Навсякъде има опити за изнудване и рекет ! Хората сме еднакви за жалост и с добрите и с лошите си качества !
                        Разликата е ,че това в цивилизования свят се наказва когато те хванат,а в Русия е държавна политика !!!
                        Повече не мога да помогна за да осмислиш написаното
                        Дури не ме разсмивай.Продължавай да вярваш в Дядо Коледа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Хайде сега руския свят е виновен- бе попитах те какъв с случаят с Безос- какво ми говориш глупости- изнудване ли е или не и къде се случва. Да не би да съм пропуснал че руснаците са го изнудвали
                          Vate pък ти скочи като че ли са ти бръкнали в най-свидното при споменаването на територията която обичаш,
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Хайде сега руския свят е виновен- бе попитах те какъв с случаят с Безос- какво ми говориш глупости- изнудване ли е или не и къде се случва. Да не би да съм пропуснал че руснаците са го изнудвали
                            Четеш ли какво пиша ? При положение,че го правиш,умееш ли да осмислиш прочетеното ?
                            Отговориш ли с да на двата въпроса,отговора ми е,че не мога да помогна да се научиш да разбираш за какво иде реч !
                            Написах ясно и да знаеш,че няма да повтарям или потретвам Правя последен опит
                            Навсякъде има опити за изнудване и рекет ! Хората сме еднакви за жалост и с добрите и с лошите си качества !
                            Разликата е ,че това в цивилизования свят се наказва когато те хванат,а в Русия е държавна политика !!!
                            Повече не мога да помогна за да осмислиш написаното

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Успокой се и да ги изтрият ще ти отговоря ,вече прочетох въпроса ти В цивилизования свят има всичко естествено ,хората не сме различни по своята същност .Разликата е ,че това в руския свят е държавна политика и не се наказва,а в цивилизования свят ако те хванат ще ти съдерат четиристишието.
                              Не разбрах с какво лъжа за като за световно ?
                              Хайде сега руския свят е виновен- бе попитах те какъв с случаят с Безос- какво ми говориш глупости- изнудване ли е или не и къде се случва. Да не би да съм пропуснал че руснаците са го изнудвали

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                да не говорим въобще и изобщо ... ново строителство , 90 квадрата , квартал средна хубост / по твой избор / , заплата ...също средна хубост ...айде топката е у тебе ...
                                Изпитваш ме май хахаха
                                Добре ето показвам нагледно обява за тристаен апартамент в кв. Витоша-София от 109 кв.м е с цена 69900 евро.Касиерката във Фантастико,получава 1200 лв. заплата,съпруга и работи в склада на компанията и разкарва стоките в магазините на веригата,та неговата заплата се движи м/у 1500 и 1800 лв.Двамата са млади хора и искат да си купят жилище ,е според теб не могат ли ? Не ми се споменава за заплатите на IT-та,лекари,зъболекари,вече и учителите както и държавните служители,че и много други !

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=4e14nl&f1=5

                                Коментар

                                Working...
                                X