IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • А гледам нещо много са се активизирали напоследък. Може би не е случайно...

    Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    А,това са пълни глупости Нито сина ми е обратен,нито дъщеря ми е с нисък морал да не говорим,че изобщо ама изобщо не са празноглави и двамата !!! Не знам как ги мислите тези работи,но се плашите вече от сенките си
    Last edited by X_Y; 14.02.2019, 10:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      през 1975 г. това нещо струваше 5500 лева .,, не знам другото нещо колко струва . за достъпността моеш да си направиш сама сметките...

      27 заплати по двеста льова ... две години и нещо спестяване . а сега ми направи колко години се спестява за другото нЯщо ...
      Пак добре, че си оцелял в този таралясник. През 1981г. при тройно по-малко автомобили в България при ПТП загиват 1219 души. Сиреч двойно повече отколкото сега

      Иначе средната заплата през 1975г. е 146лв. А ти като 18 годишен без образование най-много да си бил шприцовчик за 80лв.

      http://www.nssi.bg/images/bg/users/i...sions/SMRZ.pdf

      Коментар


      • national power - гледам проблясъци по отношение на ББД, ама какви стотици левове ББД спрягате то ББД е колкото да си купиш днес нещо да сложиш в стомаха и един хляб и едно мляко стигат подарък, а млякото и хляба на валят от небето защото някой се труди да ги добие и това е достатъчно голям подарък. Стига сте въдили тия цигани..аман вече, от 80-та година ги почнаха с привилегиите и няма спиране.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • national power - социализъм, авторитаризъм и демокрация са все анахронизми. Социализмът е зловреден обществен строй позволяващ на управниците да крадат и да набутват плячката в банките на една държава в Алпите, измислен е от нейните банкери финансирали Ленин. Авторитаризмът е сигурна гаранция за бъдеща война в която ще се погубят милиони човешки животи, по голямата държава с авторитално управление винаги посяга на по малките авторитарто управлявани държави. Това е една от причините автритаризма да е ретро а има и много други. Демокрацията дава власт на на маргиналите без принос за общественното благополучие да избират кой да управлява държавата, демокрацията е едно голямо зло куче което трябва да бъде евтаназирано. В множеството на маргиналите трябва задължително да присъстват и пенсионерите.
          - Къде авторитаризма спря този октопод, точно в Русия Путин ги пусна да му направят сондажи за шистов добив на петрол в Сибир -канадските и американските компании. Този октопод се спира с технологии, като си ги разработиш сам и ги владееш т.е. трябва умните глави да искат да работят за теб но октопода казваш ги е привлякъл и хванал в пипалата си.
          Злодеите са тези които нямат технологии а не тези които имат и за да ги имат ги правят а не ги отнемат от тези които нямат технологии, разбираш ли че това което си си внушил е фантасмагорично.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
            Абе оставете ги тея коли и телевизори, бе, в тех ли ви е животът?

            Кел ми файдата от пърделките и кинескопите ви, като сина ми ше направите ***, дъщеря ми ше е майсторка на свирките вече на 13 години, двамата ше са празноглави, а аз нема да имам време и сили след работа да им отделя и 15 минути?
            Че тука сороститутките тва са им мечтите крадене кинти чалготеки имоти коли телевизори молове парцали морета.За тях това е живота нищо че всеки идиот мое да ги запали да ги окраде да ги изнасили да убие близките им на пешеходната пътека.Важното е да има плюскане тва е.
            Last edited by X_Y; 14.02.2019, 09:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Служебен автомобил е едно а служебен автобус друго.Аз предпочитам автобуса.Не ме карай да дойда да снимам и да го плясна после тука щото ще береш срам.
              А,можеш да снимаш колкото си искаш, лошо няма Пътувай с автобус и в това лошо няма,моите предпочитания се различават от твоите
              Приятни сънища

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                я да видим със заплатите как излиза ...за две години и нещо , налЕ ...
                Точно, за майтап Жигулата - Поршето на българистанецо по Живково време хахахаха! Порше, ама минала покрай него.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Да сега е много по-добре,прав си. Около мен,всичко е нормално с паркирането и тротоарите и градинките са хубави Радва ме и в това не виждам нищо лошо все пак живея в един от хубавите квартали на София.В селото до Женева,както и в самата нея също е много добре
                  Всички искат да ги возят служебни автомобили,но няма как всички вождове без индианци хахаха
                  Служебен автомобил е едно а служебен автобус друго.Аз предпочитам автобуса.Не ме карай да дойда да снимам и да го плясна после тука щото ще береш срам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                    Ми тогава що само за автомобили си се разпенявила тука?
                    Хахаха,ами прочети цялата страница и се опитай да схванеш разговора. Е, не това е да се чудиш да се смееш ли,да плачеш ли !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      А,това са пълни глупости Нито сина ми е обратен,нито дъщеря ми е с нисък морал да не говорим,че изобщо ама изобщо не са празноглави и двамата !!! Не знам как ги мислите тези работи,но се плашите вече от сенките си
                      Ми тогава що само за автомобили си се разпенявила тука?

                      С автомобил не легам да спа, надали и в гроба ше си го зема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                        Абе оставете ги тея коли и телевизори, бе, в тех ли ви е животът?

                        Кел ми файдата от пърделките и кинескопите ви, като сина ми ше направите ***, дъщеря ми ше е майсторка на свирките вече на 13 години, двамата ше са празноглави, а аз нема да имам време и сили след работа да им отделя и 15 минути?
                        А,това са пълни глупости Нито сина ми е обратен,нито дъщеря ми е с нисък морал да не говорим,че изобщо ама изобщо не са празноглави и двамата !!! Не знам как ги мислите тези работи,но се плашите вече от сенките си
                        Last edited by X_Y; 14.02.2019, 09:36.

                        Коментар


                        • Абе оставете ги тея коли и телевизори, бе, в тех ли ви е животът?

                          Кел ми файдата от пърделките и кинескопите ви, като сина ми ше направите ***, дъщеря ми ше е майсторка на свирките вече на 13 години, двамата ше са празноглави, а аз нема да имам време и сили след работа да им отделя и 15 минути?
                          Last edited by X_Y; 14.02.2019, 09:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Е сега нали има по два три на семейство как е пред вас градинката как е тротоара Я се разходи огледай се.Радва ли те?Предпочитам до работа да ме вози служебен превоз па ако ще личната ми кола да е москвич.Сега има и банани и тоалетна хартия ...
                            Да сега е много по-добре,прав си. Около мен,всичко е нормално с паркирането и тротоарите и градинките са хубави Радва ме и в това не виждам нищо лошо все пак живея в един от хубавите квартали на София.В селото до Женева,както и в самата нея също е много добре
                            Всички искат да ги возят служебни автомобили,но няма как всички вождове без индианци хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              А диктатурата където стъпи се произвеждат ЗАЗ-ки и Жигули в заводи строени от Форд, впоследствие с копирани технолигии от Фиат...





                              Да да я да видим Китай какво произвежда и да видим демокрацията какво произвежда освен безработни неграмотни и наркомани

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Всичко, за капак имат и 12 годишна гаранция за корозия колите в последните 20тина години производство.
                                Харчат наполовина на Жужа, вървят двойно повече и могат да се карат верно за кеф а не с камионджийския "комфорт" в рашката душегубка.

                                Изясни ми се що си такъв нервозен, и аз щях да бъда - ако съм принуден да карам Жигула в 21 век хахахаха! Дай си сметката да ти пратя 500 евро за нещо западно 5-та ръка.
                                Ха ха ха баровец замина почивката в Италия

                                Коментар

                                Working...
                                X