IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Къф треа а си а се наредиш на упашка в телк да ти дадат инвалидна пенцийка?
    Треа а ли си завършил витиз за да ги изиграеш убедително или напрао треа рушвет да бутнеш?
    Те руските тираджии всички са с инвалидни пенсии щот са им големи патките дето те порят с тях а ти освен умствен инвалид си такъв заради разбридания задник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      за външните пазари са неща независещи от нас, ок хуу там ресто, но за авътрешния пазар може да решаваш ти не американския, немския или руския посланник ..... аз не моа разберем защо Енергетиката ни е в чужди ръце, здравеопазването кат в магазина, основни неща за вътрешно пак чужди ръце .... ебиу меча ве, кво ядене не мое си напрайм така ли, чесън от Китай и картофи от Полша, леща от Турция ?!?!? ......
      Мишо ядене мое си произведем ама ни мързи и смятаме че е обидно да се занимаваш със земеделие.Всяка проста лейка като Дъбнишкия и подобните му смята че земеделието за прости хора и че всеки го може а те са родени за велики дела нищо че на връзано куче леб не мое да дадат а тоя Дъбнишкия ако застане пред кравата кога напъва да се тели тя ше спре да се напъва щот кат го види ше разбере че се е отелила вече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        В Западна Европа е, май в Германия. Разбрал е каква мизерия е в гнилия капитализъм и си иска обратно социализма. Да му съберем пари за еднопосочен билет за Северна Корея. Или любимата му русия.
        Ми разбира се че там ше отиде.То е природен закон отиваме точно там и при тия които ни окрадоха и съсипаха икономиката ни...Тва че ти не го вдяваш си е твой проблем.Природата така действа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Имай производството на кво?!?
          Ми нали имаше производство? Това кремиковци, това оцк, това електроника, (нали бèeме много развити,
          И кво стана? То убаво да имаш производство, но не както оня плевенския тори дворо, некой требва да го иска?
          Или ти произвеждай там пък ше видим.
          за външните пазари са неща независещи от нас, ок хуу там ресто, но за авътрешния пазар може да решаваш ти не американския, немския или руския посланник ..... аз не моа разберем защо Енергетиката ни е в чужди ръце, здравеопазването кат в магазина, основни неща за вътрешно пак чужди ръце .... ебиу меча ве, кво ядене не мое си напрайм така ли, чесън от Китай и картофи от Полша, леща от Турция ?!?!? ......
          Last edited by michaelis12; 27.01.2019, 20:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Имай производството на кво?!?
            Ми нали имаше производство? Това кремиковци, това оцк, това електроника, (нали бèeме много развити,
            И кво стана? То убаво да имаш производство, но не както оня плевенския тори дворо, некой требва да го иска?
            Или ти произвеждай там пък ше видим.
            А оня Плевенския ти тори устата на тебе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Ти да видиш, помакинче ли си Селянке? Давам 5 лева да те купя на пазаря
              Ми то в Продимчец това са ви традициите да си купувате булките а ти явно си от кирливите му обитатели че не мое и жена да си купиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Е не всички кат теб лежим на цоциала

                Соц-а в източния блок изцоца всичко и сега е наред дивия капитализъм, а в капитализма узряха времената за социална държава. Но ти и породата ти рубпаджийска само гледате как да цоцате
                Е то ако нема цоциализъм там дето си , кой ше те търпи па и рани ...за какъв чеп си им ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Е не всички кат теб лежим на цоциала

                  Соц-а в източния блок изцоца всичко и сега е наред дивия капитализъм, а в капитализма узряха времената за социална държава. Но ти и породата ти рубпаджийска само гледате как да цоцате
                  Пак се напика.Че ти па кога не си бил на социал бе?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    За некой не разбрал или недочел, Капитализъм има в Русия, България, Украйна и то в най остра форма, САЩ и Африка милиардерите се множат а раята гние и в целия бивш соц блок също макар, че някои се усещат вече (Унгария,Полша..)...в Западна Европа мили мои е Социализъм ама насекъде да поседмим пак СОЦИАЛИЗЪМ с държавни структури носещи икономиката и частни притурки .....
                    Не може да взимаш цял живот социални в Германия, Австрия, Швейцария или Норвегия и да е Капитализъм ... у Капитализма нема такъв филм ....
                    Е не всички кат теб лежим на цоциала

                    Соц-а в източния блок изцоца всичко и сега е наред дивия капитализъм, а в капитализма узряха времената за социална държава. Но ти и породата ти рубпаджийска само гледате как да цоцате

                    Коментар


                    • За некой не разбрал или недочел, Капитализъм има в Русия, България, Украйна и то в най остра форма, САЩ и Африка милиардерите се множат а раята гние и в целия бивш соц блок също макар, че някои се усещат вече (Унгария,Полша..)...в Западна Европа мили мои е Социализъм ама насекъде да поседмим пак СОЦИАЛИЗЪМ с държавни структури носещи икономиката и частни притурки .....
                      Не може да взимаш цял живот социални в Германия, Австрия, Швейцария или Норвегия и да е Капитализъм ... у Капитализма нема такъв филм ....
                      Last edited by michaelis12; 27.01.2019, 19:58.

                      Коментар


                      • Ти да видиш, помакинче ли си Селянке? Давам 5 лева да те купя на пазаря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          аабе ти имай производството па да видиме дали нема си успешна държава, а аз съм на сенкя при тия дет ни изсмукаха, щот тва беше целта и тва и стана ..... ей тука е ярък пример САЩа деиндустриализирана страна кат нас докарана до просешка тояга добре че Военния комплекс немаше как да изнесат у Китай иначе и тва щеха да напраат тия откачилите за печалби, добре че е Тромпета да върне фабриките дома, само не знам дали и той ше успее щот чайките са номер едно в момента, тия немат спиране .....
                          Чайна печели щот и те действат планово, тва е комунизма, нема отклонения .....
                          Имай производството на кво?!?
                          Ми нали имаше производство? Това кремиковци, това оцк, това електроника, (нали бèeме много развити,
                          И кво стана? То убаво да имаш производство, но не както оня плевенския тори дворо, некой требва да го иска?
                          Или ти произвеждай там пък ше видим.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            В Западна Европа е, май в Германия. Разбрал е каква мизерия е в гнилия капитализъм и си иска обратно социализма. Да му съберем пари за еднопосочен билет за Северна Корея. Или любимата му русия.
                            ако мислиш, че у Западна Европа е капитализъм .... пхахахах хахах да ти земат 50% от заплатата Капитализъм ли бе оууу ?!?! Само да допълним че основните колони на икономиката са държавни, енергетика, транспорт, здравеопазване и т.н. дааам те тва е западна европа не е либееален пазар кат у нас .....
                            Германия, Австрия, Швейцария, Норвегия, Швеция, Италия, Испания, Франция Финландия, Насекъде социализъм брат ми ама насекъде .....
                            Last edited by michaelis12; 27.01.2019, 19:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Не мога да разбера къде си отишъл, щот от поста ти разбирам че не си в България?

                              А само да спомена че наличието на фабрика не те прави успешна държава.
                              В Западна Европа е, май в Германия. Разбрал е каква мизерия е в гнилия капитализъм и си иска обратно социализма. Да му съберем пари за еднопосочен билет за Северна Корея. Или любимата му русия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Не мога да разбера къде си отишъл, щот от поста ти разбирам че не си в България?

                                А само да спомена че наличието на фабрика не те прави успешна държава.
                                аабе ти имай производството па да видиме дали нема си успешна държава, а аз съм на сенкя при тия дет ни изсмукаха, щот тва беше целта и тва и стана ..... ей тука е ярък пример САЩа деиндустриализирана страна кат нас докарана до просешка тояга добре че Военния комплекс немаше как да изнесат у Китай иначе и тва щеха да напраат тия откачилите за печалби, добре че е Тромпета да върне фабриките дома, само не знам дали и той ше успее щот чайките са номер едно в момента, тия немат спиране .....
                                Чайна печели щот и те действат планово, тва е комунизма, нема отклонения .....
                                Last edited by michaelis12; 27.01.2019, 19:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X